صفحه 55 از 56 نخستنخست ... 5363738394041424344454647484950515253545556 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 541 به 550 از 559
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    همستر
    شماره عضویت
    26310
    سلام خسته نباشید
    همستر من زیر فکش متورم شده و ی چشمش اسیب دیده و تمام زیر شکمش خیسه و بوی خیلی بدی میده.متاسفانه دام پزشکی شهرمون تخصصی برای همستر نداشت.نمیدونم چیکار کنم😢😢

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    همستر
    شماره عضویت
    26310
    سلام خسته نباشید
    همستر من زیر فکش متورم شده و ی چشمش اسیب دیده و تمام زیر شکمش خیسه و بوی خیلی بدی میده.متاسفانه دام پزشکی شهرمون تخصصی برای همستر نداشت.نمیدونم چیکار کنم😢😢

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    26298
    سلام ادرس چند جای مطمعن برای خرید همستر میخواستم شهر مشهد

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    همستر
    شماره عضویت
    26475
    سلام خسته نباشید من برای همسترم یک توپ بازی آزادانه در منزل خریدم ولی وقتی آن را داخلش میگذارم بازی نمیکند علت این چیست؟ ممنون.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    همستر ، فنچ گلدین ، طوطی برزیلی
    شماره عضویت
    26551
    سلام ، همستر بنده باردار بوده ، دیشب رفتم دیدم دستمالای اطرافش خونیه ، اما شکمش هنوز بزرگ بود ، یه کم ک راه رفت دیدم همچنان خونریزی داره ، فک کردم شاید هنوز زایمان نکرده ، گذاشتمش به حال خودش ، هویج و کاهو و گل کلم و اینام گذاشتم براش ، امشب رفتم دیدم زیرش خونیه و خودشم مرده ، تو دوران بارداریش اصلا فعالیت نداشت و همش خواب بود ، ممکن بچه‌هاش موقع زایمان گیر کرده باشن و علت مردنش این بوده باشه ؟؟ لطفا یه راهنمایی بکنید ک بدونم دلیل مردنش رو ،
    یه سوال دیگ اینک من تو دوران بارداریش از قفس اصلا بیرون نیاوردمش ، این کار اشتباه بوده؟؟
    و اینکه یه دونه نر دارم و میخام ببرم بیرون و آزادش کنم ، به نظر شما اگ آزادش کنم بره میمیره؟؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    26298
    سلام من دو هفته ای هست یه جفت همستر خریدم همستر نر اوایل خوب بود گازم نمیگرفت و باهام راه میومد چندباری هم وقتی دعوا میکردن اوردمش بیرون ولی مدام سعی داشت ز دستم فرار کنه . ماده هم همش گازم میگرفت و به شدت نر رو میزد . الان برعکس شده چجوری میتونم دوتاشونو با هم تربیت کنم که بهم عادت کنند دوست دارم باهاشون بازی کنم ولی حتی نمیتونم ا ز قفس خارج کنم

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    26298
    سلام من همسترم باردار بود چون هیچ تغییر رفتاری نداشت متوجه نشدم حتی از نر هم جداش نکردم . دو روز پیش فهمیدم از برامدگی شکمش جداشون کردم و برای همستر ماده تو قفس کلی پوشال و دستمال کاغذی گذاشتم لونه اش چوبی که از دو طرف بازه دیشب ب محض ریختن دستمال کاغذی ها کلی پوشال رو با دستمال کاغذی ها برد تو لونه و تا الان بیرون نیومده الان دیدم دستمال خونیه فکر کردم خدایی نکرده مرده یکم دستمال کشیدم بیرون که اومد بیرون سریع دستمال رو برد داخل نگرانشم خون ریزی زیاد بود چیکار کنم ؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    27465
    سلام خوبین؟من تازه اومدم این سایت بلد نیستم کارکنم باش نمیدونم جطور و کجا باید سوالمو مطرح کنم من یه بچه گربه دارم سرماخورده از چشمش یه ماده ای میاد چشماش کوچیک شده و سرخ عطسه میکنه ابریزشم داره ولی کم ولی غذاش خوبه فقط خیلی کم تحرکه همش میخوابه میترسم چیزیش بشه من امروز خواستم ببرمش دکتر ولی اینقد هوا گرم بود چون اهواز زندگی میکنم داشت تلف میشد با اینکه با تاکسی بیشتر راه رو رفتم وقتیم رسیدم بسته بود نمیشه کمکم کنین یکم حالشو تو خونه بهتر کنم تا یه چند روز دیگه ببرمش دکتر لطفا کمکم کنین

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    همستر-خوکچه
    شماره عضویت
    28037
    نقل قول نوشته اصلی توسط soormeh نمایش پست ها
    سلام من همسترم باردار بود چون هیچ تغییر رفتاری نداشت متوجه نشدم حتی از نر هم جداش نکردم . دو روز پیش فهمیدم از برامدگی شکمش جداشون کردم و برای همستر ماده تو قفس کلی پوشال و دستمال کاغذی گذاشتم لونه اش چوبی که از دو طرف بازه دیشب ب محض ریختن دستمال کاغذی ها کلی پوشال رو با دستمال کاغذی ها برد تو لونه و تا الان بیرون نیومده الان دیدم دستمال خونیه فکر کردم خدایی نکرده مرده یکم دستمال کشیدم بیرون که اومد بیرون سریع دستمال رو برد داخل نگرانشم خون ریزی زیاد بود چیکار کنم ؟
    سلام.تا الان که من جواب میدم احتمالا بچه هاش بزرگ شدن.

اون خون عادیه مال زایمانه.دستمال ریز ریز شده باید ریاد برای همستر حامله گذاشت.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    همستر،گربه
    شماره عضویت
    28126
    سلام من 3 تا توله همستر دارم که تقریبا بزرگ شدن امروز 5 تا همستر بالغ به جمعمون اضافه شدن اما به محض ورودشون شروع کردن به گاز گرفتن همستر هام و بار2 تاشون که ماده بودن جفت گیری کردن چی کار کنم الان جداشون کردم میشه کنار هم گزاشتشون یا نه؟؟؟؟؟ لطفاً کمک کنید که این طفلی ها هم عضیت نشن...

صفحه 55 از 56 نخستنخست ... 5363738394041424344454647484950515253545556 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)