صفحه 49 از 56 نخستنخست ... 303132333435363738394041424344454647484950515253545556 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 481 به 490 از 559
    کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط honey shany نمایش پست ها
    خیلی ممنون خب زیر دلشو که فشار دادم بعدچجوری سنشو تشحیص بدم؟

Sent from my HUAWEI RIO-L01 using پارسی پت mobile app
    بخونيد متوجه ميشيدhttps://www.parsipet.ir/showthread.php?t=8039

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    همستر
    شماره عضویت
    21508
    سلام ببخشید من یه همستر دارم بعد یه مدته میبینم مثلا خودشو بیشتر از قبل میخارونه و تمیز میکنه
    نمیدونم نگرانم انگل گرفته باشه بعد حس میکنم موهای پشت گوشش و روی بینیش یکم کم پشت شده
    علتش چی متونه باشه؟
    و یه چیز دیگه اینکه میشه همسترارو بشوری؟من توی اینترنت خوندم که اگه بشوری روغن موهاشون میره
    کچل میشن.
    خییلی نگرانشم چیکار میتونم براش انجام بدم؟؟؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط black owl نمایش پست ها
    سلام ببخشید من یه همستر دارم بعد یه مدته میبینم مثلا خودشو بیشتر از قبل میخارونه و تمیز میکنه
    نمیدونم نگرانم انگل گرفته باشه بعد حس میکنم موهای پشت گوشش و روی بینیش یکم کم پشت شده
    علتش چی متونه باشه؟
    و یه چیز دیگه اینکه میشه همسترارو بشوری؟من توی اینترنت خوندم که اگه بشوری روغن موهاشون میره
    کچل میشن.
    خییلی نگرانشم چیکار میتونم براش انجام بدم؟؟؟
    سلام ، سن همسترتون ، شرايط ، نوع بستر و محيط نگهداريشو كامل توضيح بديد. بسترش مرتب تميز ميشه ؟ خارش با خراش دادن بدن همراهه؟
    خير نبايد شسته بشه . با شامپوهاي خشك مخصوص جوندگان يا حوله مرطوب تميز و خشكش كنيد.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    همستر
    شماره عضویت
    21508
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام ، سن همسترتون ، شرايط ، نوع بستر و محيط نگهداريشو كامل توضيح بديد. بسترش مرتب تميز ميشه ؟ خارش با خراش دادن بدن همراهه؟
    خير نبايد شسته بشه . با شامپوهاي خشك مخصوص جوندگان يا حوله مرطوب تميز و خشكش كنيد.
    سنشو نمیدونم ینی نمیدونم باید چطور بفهمی چن سالشه ولی بچه نیست
    تو اکواریوم نگهش میدارم و زیر پاشم خاک چوب میریزم
    اکواریومش فقط هفته پیش خیلی امتحانام زیاد و سنگین بود یکم طول کشید تمیزش کنم حدودا ۱هفته ولی خاک چوب زیاد براش میریزم جوری نیست که وقتی کثیف میکنه به بدنش برسه
    نه فقط میخارونه خراش نداره بدنش کچل هم نشده جاییش فقط یکم کم شده موهای پشت گوشش و صورتش فک کنم
    شامپوهاش داروخونه های معمولی هم دارن یا فقط دارو خونه های دامپزشکی؟

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using پارسی پت mobile app

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    همستر
    شماره عضویت
    21508
    [QUOTE=animal lover;281209]سلام ، سن همسترتون ، شرايط ، نوع بستر و محيط نگهداريشو كامل توضيح بديد. بسترش مرتب تميز ميشه ؟ خارش با خراش دادن بدن همراهه؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    همستر
    شماره عضویت
    21508
    [IMG]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170417/ea173e975c712d1dc9d6e86e8211
    1d7c.jpg[/IMG]

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    همستر
    شماره عضویت
    21508

این صورتش اونم پشتش

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    سنشو نمیدونم ینی نمیدونم باید چطور بفهمی چن سالشه ولی بچه نیست
    تو اکواریوم نگهش میدارم و زیر پاشم خاک چوب میریزم
    اکواریومش فقط هفته پیش خیلی امتحانام زیاد و سنگین بود یکم طول کشید تمیزش کنم حدودا ۱هفته ولی خاک چوب زیاد براش میریزم جوری نیست که وقتی کثیف میکنه به بدنش برسه
    نه فقط میخارونه خراش نداره بدنش کچل هم نشده جاییش فقط یکم کم شده موهای پشت گوشش و صورتش فک کنم
    شامپوهاش داروخونه های معمولی هم دارن یا فقط دارو خونه های دامپزشکی؟

شامپو مصرف دامي داره ، از پت شاپ بخريد ، داروخانه دامپزشكي فكرنميكنم داشته باشه. خاك اره يا تراشه چوب اصلا بستر مناسبي نيست. فورا عوضش كنيد . پوشال مخصوص جوندگان از پت شاپ بگيريد. خاك اره وارد سيستم تنفسي و چشم ميشه ، الرژي و عفونتهاي ريوي و چشمي ايجاد ميكنه . وقتي هم ذراتش روي پوست و لابلاي موها قرار ميگيره باعث خارش بدن ميشه. انگلهاي پوستي رو هم نبايد دست كم گرفت . در جاي خود قابل بحث هستند،

تا زماني كه شامپوي خشك تهيه كنيد ، اول بدنشو شانه كنيد كه ذرات خاك اره يا هر الودگي كه هست از بين موها خارج بشه ، بعد بدن و دست و پا رو با حوله كمي مرطوب شده با گرم تميز و بعد از اون خشك كنيد. دما كاهش پيدا نكنه. جايگاهشو تميز كنيد ،ظروفشو شستشو بديد و در اولين فرصت بسترو عوض كنيد . اكواريوم محيط بسته ايه كه امكان تبادل هوا وجود نداره، در نتيجه باكتري و الودگي هايي كه در بستر هست ، تجمع پيدا ميكنه، همينطور امكان رشد قارچ و إنگل در محيطهاي بسته و مرطوب ( بستر) زياده و بسرعت انتشار پيدا ميكنه. اگر تغذيه خوبي هم نداشته باشه ، سيستم ايمني بدن تضعيف و زمينه براي غلبه بيماريها فراهم ميشه .

يا از قفسهاي بزرگ استفاده كنيد يا در گوشه اي از اتاق ، قسمتي رو به همسترتون اختصاص بديد و با قفسه هاي مشبك ، لانه هاي زيبا ، وسيع و پاكيزه بسازيد. اگر سِرْچ كنيد متوجه منظورم ميشيد.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    همستر
    شماره عضویت
    21508
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    شامپو مصرف دامي داره ، از پت شاپ بخريد ، داروخانه دامپزشكي فكرنميكنم داشته باشه. خاك اره يا تراشه چوب اصلا بستر مناسبي نيست. فورا عوضش كنيد . پوشال مخصوص جوندگان از پت شاپ بگيريد. خاك اره وارد سيستم تنفسي و چشم ميشه ، الرژي و عفونتهاي ريوي و چشمي ايجاد ميكنه . وقتي هم ذراتش روي پوست و لابلاي موها قرار ميگيره باعث خارش بدن ميشه. انگلهاي پوستي رو هم نبايد دست كم گرفت . در جاي خود قابل بحث هستند،

تا زماني كه شامپوي خشك تهيه كنيد ، اول بدنشو شانه كنيد كه ذرات خاك اره يا هر الودگي كه هست از بين موها خارج بشه ، بعد بدن و دست و پا رو با حوله كمي مرطوب شده با گرم تميز و بعد از اون خشك كنيد. دما كاهش پيدا نكنه. جايگاهشو تميز كنيد ،ظروفشو شستشو بديد و در اولين فرصت بسترو عوض كنيد . اكواريوم محيط بسته ايه كه امكان تبادل هوا وجود نداره، در نتيجه باكتري و الودگي هايي كه در بستر هست ، تجمع پيدا ميكنه، همينطور امكان رشد قارچ و إنگل در محيطهاي بسته و مرطوب ( بستر) زياده و بسرعت انتشار پيدا ميكنه. اگر تغذيه خوبي هم نداشته باشه ، سيستم ايمني بدن تضعيف و زمينه براي غلبه بيماريها فراهم ميشه .

يا از قفسهاي بزرگ استفاده كنيد يا در گوشه اي از اتاق ، قسمتي رو به همسترتون اختصاص بديد و با قفسه هاي مشبك ، لانه هاي زيبا ، وسيع و پاكيزه بسازيد. اگر سِرْچ كنيد متوجه منظورم ميشيد.
    نه نه ینی خاک نیس تراشه های بزرگ چوبه تقریبا خاک نداره بعد اکواریومشم رو سرش داعم بازه و کنار پنجره ام هست و اینکه هردفه که میخوام تمیزش کنم اکواریومشم با اب و مایه میشورم با این وجود باز قارچ و باکتری میگیره ؟ غذا هم تقریبا سعی میکنم چیزای متنوع بهش بدم

پس ینی انگل نداره؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نه نه ینی خاک نیس تراشه های بزرگ چوبه تقریبا خاک نداره بعد اکواریومشم رو سرش داعم بازه و کنار پنجره ام هست و اینکه هردفه که میخوام تمیزش کنم اکواریومشم با اب و مایه میشورم با این وجود باز قارچ و باکتری میگیره ؟ غذا هم تقریبا سعی میکنم چیزای متنوع بهش بدم

پس ینی انگل نداره؟

فرقي نميكنه ، تراشه چوب ، چه درشت يا ريز ، گزينه مناسبي نيست. محيط اكواريوم هم همينطور . كار درستي براي تميزيش انجام ميديد . اگر ديواره هاي اكواريوم هم سوراخ هاي متعدد ايجاد ميكرديد و برندگيشو صيقل ميداديد ، تهويه هوا از اطراف هم تا حدودي صورت ميگرفت.
    از راه دور ، بدون هيچ مشاهده اي كه نميشه وجود قارچ و انگل رو إثبات كرد!! ازمايشات خاص خودشو لازم داره. غذاي متنوع هم بايستي مجاز و در ليست غذايي همستر باشه . روشهايي كه گفته شد انجام بديد ، نتيجه رو اعلام كنيد

صفحه 49 از 56 نخستنخست ... 303132333435363738394041424344454647484950515253545556 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)