صفحه 48 از 56 نخستنخست ... 29303132333435363738394041424344454647484950515253545556 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 471 به 480 از 559
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    همستر
    شماره عضویت
    21396
    اون طلاییه نره، اسمشم لوفی هستش. اون یکی روبی

Sent from my ALE-L21 using پارسی پت mobile app

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط Elina نمایش پست ها
    سلام
    من تازه این برنامه رو پیدا کردم و تا اینجا فهمیدم که واقعا منابع به درد بخوری داخلش هست.
    من دو تا همستر دارم که به تازگی شیش تا بچه آوردن، از قبل زایمان جداشون کردم.
    همستر ماده و بچه هاشون،خدارو شکز مشکلی ندارن ولی همستر نرم رو که از همشون بیشتر دوس دارم چندتا مشکل داره.
    اولا پرش عضلانی داره یعنی انگار تیک داره عضلاتش وقتی یه جا ثابت وایسه.
    دوما بیضه هاش به شکل عجیبی بزرگ و سرخ شدن که البته گاهی وقتا کوچیکتر میشن ولی یه وقتایی خیلی به یه سمت ورم میکنن.
    سوما بدغذا شده.
    بخدا خیلی خوب نگهش میدارم، گفتم که ماده و بچه هاش سالم و سرحالن ولی این یکی داره نگرانم میکنه

سلام ، التهابات گهگاه بيضه ( يك يا دو طرفه ) در همسترها يا بخاطر تغييرات هورموني و جفتگيريه يا شرايط نامساعد محيطي مثل بستر بي كيفيت ، الودگيها و عفونتهاي باكتريايي ، ضربه و يا سن بالا. ببينيد شامل كدوم حالت ميشه ، هر چند فرموديد خوب نگهداري ميكنيد ولي شايد يك جاي كار مشكل داره.

سن ، تغذيه ، بستر، دما و شرايط نگهداريشونو كامل توضيح بديد و از بيضه هاش عكس بزاريد . غير ازينها ، علايم ديگه اي هم داره ؟ و از چه زماني دچار اين مشكلات شده ؟

پرش هاي عضلاني و تيكهاي عصبي بعلت ترس و يا كمبودهاي تغذيه ايه. نحوه اشتباه در دست گرفتنش، حركتهاي ناگهاني ، مشكلات قلبي ، صداهاي بلند ، محيط پراسترس ، دماي بالا، فضاي كوچك ، ضربه يا افتادن از ارتفاع حتي كم و خيلي اتفاقات ديگه ترسهاي گذرا يا تاثير گذار ايجاد ميكنن كه واكنشش به اينصورت هست كه ميبينيد. كمبودها هم كه در جايگاه خودش سيستم ايمني و عصبي رو تضعيف ميكنه. در اين مورد و اتفاقات اخير هم تحقيق كنيد ، و نتيجه رو بفرماييد

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    همستر
    شماره عضویت
    21396

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    همستر
    شماره عضویت
    21396
    سلام و صبح بخیر، از بس عجله داشتم از خواب بیدارش کردم که ازش عکس بگیرم واسه همین خواب آلوده.
    بستر آکواریوم رو با پوشال چوب الک شده میپوشونم و هر سه چهار روز یک بار عوض میکنم.
    ما حتی تلوزیون رو روشن نمیکنیم پس از نظر سر و صدا میتونم بگم فوق العاده ساکت هست اینجا.
    از نظر دما هم اینجا بندرعباسه و بالطبع هوا گرمه ولی توی خونه اکثر اوقات کولر روشنه و هوای خونه گرم نیست.
    تیک عضلانیش از یک هفته بعد از آوردنش شروع شد یعنی چهارماه پیش و مشکل بیضه ش اخیرا.
    سه بار پیش دامپزشک بردمش ولی هرسه بار بهم گفتن مشکلی نیست و خوب ازشون نگه داری کردی چون همسترای شیطون و سرحالین ولی این یکی دو هفته واقعا واسه لوفی نگرانم آخه داره از شدت شیطنتش کم میشه و دیگه زیادی رام و اهلی شده...

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    همستر
    شماره عضویت
    21396
    راستی لوفی عادت کرده که روزی یکی دو ساعت توی خونه بچرخه واسه همین سر شب میذاریم توی خونه برای خودش گردش کنه، ممکنه بخاطر گشت و گذار روی فرش بیضه ش بیماری گرفته باشه؟
    درکل باید همستر رو بذاریم بیاد بیرون یا نه؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    همستر
    شماره عضویت
    21213
    سلام دوستان عزیز
    همونطور ک میدونید من یک همستر دارم و الان تصمیم گرفتم یک همستر دیگه رو از بچه گی بزرگ کنم و الان قصد خرید یک بچه همستر دارم فقط چند سوال دارم.من جنسیت همستر فعلی خودم رو نمیدونم .همچنین از فروشنده ک پرسیدم برای جنسیت بچه همسترخا که قصد خریدشون رو دارم گفت معلوم نمیشه.
    میترسم همستری که میگیرم جنس مخالف هانی دربیاد و یا باهم جفت بندازن و یا دعوا کنن
    1-ایا این همسترم ممکنه با بچه دعوا داشته باشن؟
    2-اون بچه ها هنوز نسبتا کوچیک بودن و اگر به خونه بیارمشون ممکنه بخاطر جدا شدن از مادر کمبودی در بدنشون بوجود بیاد؟
    3-بنظرتون دوتاشون باهم کنار میان؟
    4-و اینکه این فضا مناسب دوتا همستر هست یا نه؟👇

Sent from my HUAWEI RIO-L01 using پارسی پت mobile app

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    همستر
    شماره عضویت
    21213

این قفس مناسب دوتا همستر هست یا نه؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    سلام و صبح بخیر، از بس عجله داشتم از خواب بیدارش کردم که ازش عکس بگیرم واسه همین خواب آلوده.
    بستر آکواریوم رو با پوشال چوب الک شده میپوشونم و هر سه چهار روز یک بار عوض میکنم.
    ما حتی تلوزیون رو روشن نمیکنیم پس از نظر سر و صدا میتونم بگم فوق العاده ساکت هست اینجا.
    از نظر دما هم اینجا بندرعباسه و بالطبع هوا گرمه ولی توی خونه اکثر اوقات کولر روشنه و هوای خونه گرم نیست.
    تیک عضلانیش از یک هفته بعد از آوردنش شروع شد یعنی چهارماه پیش و مشکل بیضه ش اخیرا.
    سه بار پیش دامپزشک بردمش ولی هرسه بار بهم گفتن مشکلی نیست و خوب ازشون نگه داری کردی چون همسترای شیطون و سرحالین ولی این یکی دو هفته واقعا واسه لوفی نگرانم آخه داره از شدت شیطنتش کم میشه و دیگه زیادی رام و اهلی شده...

راستی لوفی عادت کرده که روزی یکی دو ساعت توی خونه بچرخه واسه همین سر شب میذاریم توی خونه برای خودش گردش کنه، ممکنه بخاطر گشت و گذار روی فرش بیضه ش بیماری گرفته باشه؟
    درکل باید همستر رو بذاریم بیاد بیرون یا نه؟

سلام
    بسترش خوبه ولي اگه از چوبهاي حساسيت زا مثل سرو و كاج باشه خوب نيست . توجيهي كه ميتونيم داشته باشيم براي تيكش ، ورود به محيط جديد و استرس ناشي از اون هست كه گاهي اين تيكها تا اخر عمر برطرف نميشه ، اما بايد موارد ديگه هم در نظر گرفت كه يك مقدار تخصصيه.

تورم بيضه در زمان جفتگيري و تحريكات جنسي طبيعيه . ولي تورم يك يا دوطرفه ( اوركيت)، عموما بعلت ورود باكتريها ، ويروس يا انگل اتفاق ميوفته . عفونتهاي ادراري و واكنشهاي الرژيك به بستر هم عامل ديگست .بيرون از قفس بودن اشكالي نداره ولي جست و خيز چندين ساعته روي فرش يا موكت بخاطر پرزها و زبري ، باعث سائيدگي پوست بيضه و التهابش ميشه

همسترتون كم فعاليت و كم اشتها شده و وضعيت تناسليش هم به اونصورت كه ديدم كمي ملتهبه . اين ميتونه نشونه اي از بيماري باشه . سنشو نگفتيد. دماي بدنش بالا نيست؟ تكرر ادرار نداره؟ مجراي ادرارشو زياد ليس نميزنه ؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط honey shany نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    همونطور ک میدونید من یک همستر دارم و الان تصمیم گرفتم یک همستر دیگه رو از بچه گی بزرگ کنم و الان قصد خرید یک بچه همستر دارم فقط چند سوال دارم.من جنسیت همستر فعلی خودم رو نمیدونم .همچنین از فروشنده ک پرسیدم برای جنسیت بچه همسترخا که قصد خریدشون رو دارم گفت معلوم نمیشه.
    میترسم همستری که میگیرم جنس مخالف هانی دربیاد و یا باهم جفت بندازن و یا دعوا کنن
    1-ایا این همسترم ممکنه با بچه دعوا داشته باشن؟
    2-اون بچه ها هنوز نسبتا کوچیک بودن و اگر به خونه بیارمشون ممکنه بخاطر جدا شدن از مادر کمبودی در بدنشون بوجود بیاد؟
    3-بنظرتون دوتاشون باهم کنار میان؟
    4-و اینکه این فضا مناسب دوتا همستر هست یا نه؟������

سلام
    ١-بله امكانش هست. هيج موقع بچه همستر رو در مجاورت بالغين قرار نديد.

٢- بله ، يك ماه و نيم بايد كنار مادر باشن و حداقل سه هفت شير بخورن.

٣- بچه ها تا قبل از بلوغ با هم كنار ميان ولي بالغ و بچه خير.اصولا نميشه همسترهارو جمعي نگهداري كرد، درگيري پيش مياد

٤- كوچيكه ، حتي براي يك همستر

براي تعيين سن بچه همستر ، بايد به زير شكم يعني بالاتر از الت تناسلي كمي فشار وارد كرد تا مشخص بشه .

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    همستر
    شماره عضویت
    21213
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام
    ١-بله امكانش هست. هيج موقع بچه همستر رو در مجاورت بالغين قرار نديد.

٢- بله ، يك ماه و نيم بايد كنار مادر باشن و حداقل سه هفت شير بخورن.

٣- بچه ها تا قبل از بلوغ با هم كنار ميان ولي بالغ و بچه خير.اصولا نميشه همسترهارو جمعي نگهداري كرد، درگيري پيش مياد

٤- كوچيكه ، حتي براي يك همستر

براي تعيين سن بچه همستر ، بايد به زير شكم يعني بالاتر از الت تناسلي كمي فشار وارد كرد تا مشخص بشه .
    خیلی ممنون خب زیر دلشو که فشار دادم بعدچجوری سنشو تشحیص بدم؟

صفحه 48 از 56 نخستنخست ... 29303132333435363738394041424344454647484950515253545556 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)