صفحه 47 از 56 نخستنخست ... 2829303132333435363738394041424344454647484950515253545556 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 461 به 470 از 559
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ندارم
    شماره عضویت
    21441
    سلام دوستان من عضو جدید هستم من بین گربه،طوطی و همستر موندم😃کدام رو بخرم؟؟(همراه دلیل)

ملودی جون

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    همستر
    شماره عضویت
    21213
    نقل قول نوشته اصلی توسط برفکی نمایش پست ها
    سلامم به همه ی اعضای محترم تاپیک
    خسته نباشید
    راستش من چند روزه که علاقه ی خیلی زیادی به خرید همستر پیدا کردم ولی به دلیل گرون بودن قفسهای مورد پسندم و کلا قفسهای مجهز یکم دو دل بودم..ولی گویا زیاد اجباری نیست که حتما باید قفس اون مدلی باشه و هر قفسی باشه مشکلی نداره! البته با رعایت بهداشت صحیح! نه؟؟؟
    و اینکه به نظرتون چه نوعی بخرم؟ خودم کوتوله دوست دارم به خاطر کوچیک بودنشون ولی اکثرا نوشتن طلایی بهتره....کلا راهنماییم کنید اول کار باید چه چیز هایی بخرم؟
    و نظرتون راجب خرید اینترنتی همستر چیه؟ خودم که زیاد موافق نیستم . عکسهایی که به عنوان نمونه میذارن خیلی قشنگه ولی از کجا معلوم بعد تحویل همون شکلی باشن...ما که شانس نداریم
    سلام اگر براتون قیمت مناسب همستر مهمه خب من شنیدم همسترای کوتوله خ گرونند[emoji53] درباره قفس ...
    من اول برای همستر م اکواریوم خریدم که بعد ها فهمیدم برای ریشون مضره
    من از یکی از پت شاپ های مشهد قفس خوشگل و مناسبی خریدم که یک خونه و یک چرخ و فلک و ظرف غذا و ظرف مخصوص اب داره و دو طبقه هم هست 60تومن خریدم .
    قیمت قفس همستر از50به بالا هست معمولا ولی همستر موجود خیلی بانمک و شیرینی هست.
    راستی شما از کدوم شهرید؟[emoji6] [emoji113]

Sent from my HUAWEI RIO-L01 using پارسی پت mobile app

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط dxcycug نمایش پست ها
    سلام دوستان من عضو جدید هستم من بین گربه،طوطی و همستر موندم������کدام رو بخرم؟؟(همراه دلیل)

ملودی جون
    سلام ، طبق دلايلي كه انجمن كيتن خدمتتون گفتم ، طوطي براي شما مناسبتره.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    همستر
    شماره عضویت
    21213
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام ، طبق دلايلي كه انجمن كيتن خدمتتون گفتم ، طوطي براي شما مناسبتره.
    با خودم بردمش بیرون فک کنم چون هوا خورد چشمشو باز کرد نمیدونم والا ولی تا بیرون بردمش چشماشو باز کرد.
    😀😐

بسترش روهم از پت شاپ خریدم مخصوص خود همستر هست تازه گفت اگر بسترش روهم بخوره عیب نداره چون مخصوص خودشونه[emoji46]
    ممنون از راهنمایی هاتون سری بعد اگر اینطور شد حتما کارایی ک گفتیدم میکنم[emoji120]
    فقط یک سوال دیگه دارم نمیدونم چرا همسترم انگاری نفس نفس میزنه ...نمیدونم مدل نفس کشیدنشونه یا نه مثل حالت لرزیدن خفیفه

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط honey shany نمایش پست ها
    با خودم بردمش بیرون فک کنم چون هوا خورد چشمشو باز کرد نمیدونم والا ولی تا بیرون بردمش چشماشو باز کرد.
    ������������

بسترش روهم از پت شاپ خریدم مخصوص خود همستر هست تازه گفت اگر بسترش روهم بخوره عیب نداره چون مخصوص خودشونه[emoji46]
    ممنون از راهنمایی هاتون سری بعد اگر اینطور شد حتما کارایی ک گفتیدم میکنم[emoji120]
    فقط یک سوال دیگه دارم نمیدونم چرا همسترم انگاری نفس نفس میزنه ...نمیدونم مدل نفس کشیدنشونه یا نه مثل حالت لرزیدن خفیفه

چند وقته اين مشكلو داره ؟ محيطش گرمه ؟ علايم ديگه اي نداره ؟ سرمانخورده ؟ توي حركتش مشكل خاصي نميبينيد؟ تعادل داره ؟ گاهي دچار شوك يا پرش هاي ناگهاني نميشه؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    همستر
    شماره عضویت
    21213
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    چند وقته اين مشكلو داره ؟ محيطش گرمه ؟ علايم ديگه اي نداره ؟ سرمانخورده ؟ توي حركتش مشكل خاصي نميبينيد؟ تعادل داره ؟ گاهي دچار شوك يا پرش هاي ناگهاني نميشه؟
    جدیدا اینجوری نفس میکشه.محیطش اره گرمه همون23درجه.
    علایم دیگه ای نداره فقط انگار هی راه خونشو گم میکنه یکشب پایین قفس میخوابه یک شب توخونش. توحرکتش مشکل خاصی نیست.تعادلش هم نرماله.
    باهرصدای کوچیک از خواب میپره و فقط یکی از بچه های فامیل([emoji35] )فوتش کرد از جا پرید.

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط honey shany نمایش پست ها
    جدیدا اینجوری نفس میکشه.محیطش اره گرمه همون23درجه.
    علایم دیگه ای نداره فقط انگار هی راه خونشو گم میکنه یکشب پایین قفس میخوابه یک شب توخونش. توحرکتش مشکل خاصی نیست.تعادلش هم نرماله.
    باهرصدای کوچیک از خواب میپره و فقط یکی از بچه های فامیل([emoji35] )فوتش کرد از جا پرید.

دما خوبه ولي اگر ديديد حالت نفس نفس زدنش زياده و حس كرديد از گرماست ، به مرور يكي دو درجه كاهش بديد. همسترتون ، هم ترسيده هم جايگاه مشخصي نداره . منظورم اينه كه قفسشو در محيط شلوغ يا پر رفت و أمدي نزاريد . اجازه نديد ديگران بخصوص بچه ها بهش نزديك بشن . به جاي قفس ، محيط نسبتا بزرگي با قفسه هاي مشبك درست كنيد. هم فضاي وسيعتري هست هم زيبا ، و احساس امنيت ميكنه و به راحتي بازي ميكنه . نميدونم اشنا هستيد با طريقه ساختش يا خير.

اميدوارم بيماري قلبي يا ريوي نداشته باشه . قفسشو مرتب تميز كنيد، ارامشش فراهم باشه ، به تغذيه اش رسيدگي كنيد ، دما و رطوبت متعادل باشه ، جايگاه مناسبتري براش درست كنيد ، بستر از نوع مرغوب و مناسب باشه ( خاك اره ، خاك ، تراشه چوب و أمثال اينها مضره )

اگر لرز ، مشكل تنفسي ، كاهش يا افزايش ضربان قلب، تيرگي مخاط ( سيانوز) ، شوك هاي ناگهاني ، استرس بيش از حد ( مثلا موقع در دست گرفتن ) ، تنفس سخت بعد از فعاليت ، بيحالي ، بي اشتهايي ، تغيير و زمختي پوشش بدن ، تيمار كردن بيش از حد ، ترشحات دهاني ، بيني و چشمي ، تنفس شكمي ، تغيير در رنگ و قوام مدفوع يا هر مشكل جديد يا ادامه داري ديديد حتما به متخصص اگزوتيك مراجعه كنيد.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    همستر
    شماره عضویت
    21396
    سلام
    من تازه این برنامه رو پیدا کردم و تا اینجا فهمیدم که واقعا منابع به درد بخوری داخلش هست.
    من دو تا همستر دارم که به تازگی شیش تا بچه آوردن، از قبل زایمان جداشون کردم.
    همستر ماده و بچه هاشون،خدارو شکز مشکلی ندارن ولی همستر نرم رو که از همشون بیشتر دوس دارم چندتا مشکل داره.
    اولا پرش عضلانی داره یعنی انگار تیک داره عضلاتش وقتی یه جا ثابت وایسه.
    دوما بیضه هاش به شکل عجیبی بزرگ و سرخ شدن که البته گاهی وقتا کوچیکتر میشن ولی یه وقتایی خیلی به یه سمت ورم میکنن.
    سوما بدغذا شده.
    بخدا خیلی خوب نگهش میدارم، گفتم که ماده و بچه هاش سالم و سرحالن ولی این یکی داره نگرانم میکنه

Sent from my ALE-L21 using پارسی پت mobile app

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    همستر
    شماره عضویت
    21396
    الان سرکارم، آخر شب برم خونه از همشون عکس میذارم

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    همستر
    شماره عضویت
    21396

صفحه 47 از 56 نخستنخست ... 2829303132333435363738394041424344454647484950515253545556 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)