صفحه 46 از 56 نخستنخست ... 272829303132333435363738394041424344454647484950515253545556 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 451 به 460 از 559
    کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط wahida نمایش پست ها
    سلام من یه سنجاب دارم که پاش چند ناخن اضافه دراورده و باعث شده پاش ورم کنه وسوراخ بشه میخواستم بدونم باید جراحی بشه یا نه یه چیز طبیعیه
    سلام لطفا از پاش عکس بزارید و موضع اسیب دیده رو با بتادین رقیق شده ( یک سی سی بتادین 10 سی سی اب ) ضدعفونی کنید. اگر عفونت به حدیه که منجر به تورم پا شده ، باید ببرید کلینیک تخلیه کنن و انتی بیوتیک بگیره و اگر لازم دیدن ناخنها رو کوتاه کنن.

بیمارستان ایرانیان:

همت . پاسداران. نگارستان یکم.پلاک 15
    22843643

سنجاب که حیوان خانگی نیست دوست عزیز!! باید در طبیعت باشه. سنجابهای در اسارت عمر کوتاهی دارن و خیلی اذیت میشن. از درخت و ابزارهای طبیعی برای کوتاه کردن ناخنهاشون محرومند. به بیماریهای مختلف دچار میشن. موجودی که جست و خیز و فعالیت زیادی داره و مثل همه حیوانات باید از زندگی طبیعیش لذت ببره، خدا رو خوش نمیاد کنج قفس محدود و محکوم به اسارت بشه.

پارک پردیسان جای خوبیه برای تحویلش. یا به طبیعتی که بوده برش گردونید .

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    همستر
    شماره عضویت
    21247
    سلام
    همسترم انگشت کوچک پاشو زخم کرده و خون مرده شده میترسم زخمش بیشتر بشه چون وقتی بیداره خیلی بازیگوشه و همش بالا پایین میپره ، میخواستم بدونم کاری هس بکنم زودتر خوب بشه ؟ پمادی چیزی ؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط royawz نمایش پست ها
    سلام
    همسترم انگشت کوچک پاشو زخم کرده و خون مرده شده میترسم زخمش بیشتر بشه چون وقتی بیداره خیلی بازیگوشه و همش بالا پایین میپره ، میخواستم بدونم کاری هس بکنم زودتر خوب بشه ؟ پمادی چیزی ؟
    سلام
    اتفاقی نمیوفته. نیم سی سی بتادین رو با 5سی سی اب ترکیب کنید که رقیق بشه و با گوش پاک کن روی زخم بزنید و بعد از 10 دقیقه با کمی روغن زیتون پاشو چرب کنید .

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    همستر
    شماره عضویت
    21213
    سلام خسته نباشید من چطور میتونم جنسیت همسترم رو تشخیص بدم؟؟؟😢

Sent from my HUAWEI RIO-L01 using پارسی پت mobile app

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    همستر
    شماره عضویت
    21213
    نقل قول نوشته اصلی توسط shadi.a نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز خوش آمدین

همستر سوری رو به طور معمول نباید کنار هم نگه داشت چون اجتماعی نیستند و کنار هم گذاشتن شون منجر به دعوا و آسیب زدن به یکدیگر میشه ، چه هم جنس و چه جفت یا نر و ماده

1- شما از نر و ماده بودن شون اطمینان دارید ؟
    اگر جفت گیری انجام بشه عموما منجر به بارداری میشه پس احتمالا مشکل از اینجاست
    نباید همستر ها رو کنار هم نگه داری کنید و بهترین زمان برای جفت گیری زمانی هست که همستر ماده در دوره جنسی قرار داشته باشه و علائم تشخیص این زمان هنگامی هست که ترشحات روشن سفید و کرم رنگی از واژن خارج می شوند ( در بالای مقعد همستر ماده ) که این دوره از شروع این ترشحات تا چهار روز ادامه پیدا می کند و در هر دوره امکان یکبار جفت گیری وجود دارد که باید همستر ماده به قفس همستر نر منتقل بشه و بلافاصله پس از جفت گیری همستر ماده خارج بشه و به قفس خودش بازگردانده بشه و باید دستمال و لانه و پوشال برای لانه سازی براش قرار بدید و در محیط آرام و کم استرس قرار بگیره

2- این موضوع مسئله ای ذاتی هست و همستر ها خودشون یک گوشه ی قفس و یا قسمتی از قفس رو ، حتی گاهی لانه رو برای ادرار کردن انتخاب می کنند ولی شما میتونید اگر داخل سرپناه یا لانه رو انتخاب کردند با سرکه ی بسیار رقیق شده با آب ، آن قسمت رو بشویید و بعد در آفتاب مستقیم برای مدت طولانی قرار بدید بلکه با از بین رفتن بو شاید جای دیگه ای رو انتخاب کنند اما کار زیادی از شما ساخته نیست چون ممکنه مدت کوتاهی این کار رو انجام ندهند اما بعد از مدت کوتاهی مجددا همان جا رو برای ادرار انتخاب کنند

3- آب میخورند ، با اینکه از طریق غذا هاشون که غذا های تازه هست و مقدار زیادی آب داره اما لازم هست که باز هم آب بخورند
    ظرف آب شون به چه شکل هست؟

4- خیر نیازی به آفتاب نیست و اصلا در آفتاب مستقیم و محیط گرم قرار اش ندید

بابت تاخیر شرمنده

سلام لطفا کمکم کنید
    من همسترم توی اکواریومه و یک خونه براش تو اکواریوم درست کردم چندتا مشکل دارم
    1_چجوری نر و ماده بودن همسترم رو تشخیص بدم؟
    2_هر غذایی به همسترم میدم ونهان میکنه و نمیخوره!!
    3_یک چرخ و فلک داره اصلا باهاش بازی نمیکنه چند روزه بهش عادت کرده اما بازی نمیکنه
    4_اصلا از اون خونش بیرون نمیاد و همش اونتویه[emoji20] [emoji20] [emoji20] [emoji20]

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    همستر
    شماره عضویت
    21213
    سلام میشه تشخیص بدین همستر من چند وقتشخ؟؟؟؟؟لطفا فقط حدودی بگین.[emoji20] [emoji20] [emoji20]

اینم چندتا عکس ازش لطفا جواب بدیییید[emoji16] [emoji120] [emoji120] [emoji120]

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط honey shany نمایش پست ها
    سلام لطفا کمکم کنید
    من همسترم توی اکواریومه و یک خونه براش تو اکواریوم درست کردم چندتا مشکل دارم
    1_چجوری نر و ماده بودن همسترم رو تشخیص بدم؟
    2_هر غذایی به همسترم میدم ونهان میکنه و نمیخوره!!
    3_یک چرخ و فلک داره اصلا باهاش بازی نمیکنه چند روزه بهش عادت کرده اما بازی نمیکنه
    4_اصلا از اون خونش بیرون نمیاد و همش اونتویه[emoji20] [emoji20] [emoji20] [emoji20]

سلام، دوست عزيز ، لطف كنيد براي سلامتي موجودي كه سرپرستيشو بعهده گرفتيد ارزش قائل باشيد. شما مدتي پيش اين سوال رو كه همسترتون نه غذا ميخوره نه فعاليتي داره مطرح كرديد، ادرس دامپزشك براتون نوشتم ولي أهميتي نداديد و بعد از اينهمه مدت كه مشكل پا برجاست ، همچنان درگيرش هستيد و أقدامي نميكنيد !!! در اين زمينه ، اينجا به نتيجه نميرسيد چون همسترتون بايد معاينه بشه از نزديك ، حدود سنش مشخص بشه و اينكه شايد باردار باشه . اسهاله؟ تغذيه اش چيه؟ دماي محيطش بالا يا پايين نيست ؟ سرمانخورده ( عطسه ، ترشحات جشمي و بيني...)؟ دقيقا از كي اينطور شده ؟ وسيله اي ،چيزي توي قفسش نبوده كه خورده باشه ؟ عطشش زياد نيست ؟ مشكل تنفسي نداره؟ از جايي نيوفتاده ؟ نترسيده ؟ پفك يا تنقلات ديگه نخورده ؟ كلا چه مورد مشكوكي ميبينيد ؟

مگه ممكنه همستر سالم باشه ولي بي تحرك و بي اشتها؟!!حتما يه مشكلي داره كه قطعابيماريهاي داخلي رو از روي عكس تشخيص نميدن .

لطفا تا بيشتر ازين زمان رو از دست نداديد مراجعه كنيد به اين ادرس يا هر دامپزشكي كه خودتون صلاح ميدونيد ولي وقت رو تلف نكنيد. نر و ماده بودنش هم خدمتتون ميگن . قبل از خريد هر بي زباني هم اول راجع به طريقه نگهداري ، تغذيه و بيماريهاش تحقيق كنيد كه با بي توجهي ازبين نره.

دکتر وکیلی 09155112848

مشهد، بلوار وکیل آباد- بین دانش آموز و وکیل آباد 29- پلاک 657

بلوارملک آباد/ خیابان گوسا/ پلاک 15 کلینیک حیوانات خانگی آفتاب
    7639344
    8918500

تشخيص جنسيت در همستر
    https://www.parsipet.ir/showthread.php?t=8039

بيماريهاي شايع همستر
    https://www.parsipet.ir/showthread.php?t=16293

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    همستر
    شماره عضویت
    21411
    سلامم به همه ی اعضای محترم تاپیک
    خسته نباشید
    راستش من چند روزه که علاقه ی خیلی زیادی به خرید همستر پیدا کردم ولی به دلیل گرون بودن قفسهای مورد پسندم و کلا قفسهای مجهز یکم دو دل بودم..ولی گویا زیاد اجباری نیست که حتما باید قفس اون مدلی باشه و هر قفسی باشه مشکلی نداره! البته با رعایت بهداشت صحیح! نه؟؟؟
    و اینکه به نظرتون چه نوعی بخرم؟ خودم کوتوله دوست دارم به خاطر کوچیک بودنشون ولی اکثرا نوشتن طلایی بهتره....کلا راهنماییم کنید اول کار باید چه چیز هایی بخرم؟
    و نظرتون راجب خرید اینترنتی همستر چیه؟ خودم که زیاد موافق نیستم . عکسهایی که به عنوان نمونه میذارن خیلی قشنگه ولی از کجا معلوم بعد تحویل همون شکلی باشن...ما که شانس نداریم

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط برفکی نمایش پست ها
    سلامم به همه ی اعضای محترم تاپیک
    خسته نباشید
    راستش من چند روزه که علاقه ی خیلی زیادی به خرید همستر پیدا کردم ولی به دلیل گرون بودن قفسهای مورد پسندم و کلا قفسهای مجهز یکم دو دل بودم..ولی گویا زیاد اجباری نیست که حتما باید قفس اون مدلی باشه و هر قفسی باشه مشکلی نداره! البته با رعایت بهداشت صحیح! نه؟؟؟
    و اینکه به نظرتون چه نوعی بخرم؟ خودم کوتوله دوست دارم به خاطر کوچیک بودنشون ولی اکثرا نوشتن طلایی بهتره....کلا راهنماییم کنید اول کار باید چه چیز هایی بخرم؟
    و نظرتون راجب خرید اینترنتی همستر چیه؟ خودم که زیاد موافق نیستم . عکسهایی که به عنوان نمونه میذارن خیلی قشنگه ولی از کجا معلوم بعد تحویل همون شکلی باشن...ما که شانس نداریم
    سلام

در این لینک بخشهای مختلفی هست که مطالعش برای خرید همستر راهنماییتون میکنه.

http://mihanpet.ir/forum-141.html

در مورد اینکه چه نژادی بخرید به نظر شخصیتون بستگی داره. اونچیزی که شرطه نگهداری صحیحه.
    قفس هم باید مناسب همستر باشه نه هر قفسی. مثلا صحیح نیست از قفس پرنده برای همستر استفاده بشه . فضای کافی برای وسایل بازی، جای خواب ، ظروف اب و غذا باید داشته باش. همینطور برای فعالیتش.

خرید اینترنتی ممکنه مشکلساز باشه. مورد واگذاری قبول کنید

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    همستر
    شماره عضویت
    21411
    خیلی ممنون از راهنماییتون
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام

در این لینک بخشهای مختلفی هست که مطالعش برای خرید همستر راهنماییتون میکنه.

http://mihanpet.ir/forum-141.html

در مورد اینکه چه نژادی بخرید به نظر شخصیتون بستگی داره. اونچیزی که شرطه نگهداری صحیحه.
    قفس هم باید مناسب همستر باشه نه هر قفسی. مثلا صحیح نیست از قفس پرنده برای همستر استفاده بشه . فضای کافی برای وسایل بازی، جای خواب ، ظروف اب و غذا باید داشته باش. همینطور برای فعالیتش.

خرید اینترنتی ممکنه مشکلساز باشه. مورد واگذاری قبول کنید

صفحه 46 از 56 نخستنخست ... 272829303132333435363738394041424344454647484950515253545556 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)