صفحه 34 از 56 نخستنخست ... 151617181920212223242526272829303132333435363738394041424344454647484950515253 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 331 به 340 از 559
    همکار قدیمی (مدیر انجمن سگ و جوندگان)

نوع حیوان خانگی
    سگ-خرگوش-کبوتر-مرغ عشق-فنچ-بلدرچین
    شماره عضویت
    14693
    نقل قول نوشته اصلی توسط gm.sara نمایش پست ها
    مرسی عزیزم، تخم مرغ بهش دارم میدم، خودمم اصلا دستکاری نمی کنم فقط غذاش و میذارم و میرم! اما ...
    الان اومدم دیدم دیگه نی نی موشی، تکون نمی خوره!!! رنگشم صورتی کمرنگ شده!!! مامانه هم دیگه روش نمی خوابه!!!
    یعنی مرده؟؟؟؟؟ قفط دیدم مامان موشی گرفتش دستش و بوش کرد ولی نخوردش؟؟؟؟ یعنی حالا می خواد بخوردش؟؟؟؟ نمی شه خودم خارج کنم که دیگه نخوردش؟؟؟؟؟
    سلام
    احتمالا این اولین تجربه همستر مادتون هست
    اینکه برش میداره بو می کنه واسه اینه که هنوز نمی دونه این چیه
    حتی بعضی همسترا بعد از زایمان از بچه ها فاصله می گیرن و نزدیک نمیشن.در واقع نمیدونن اینا نوزاد خودشنه و ازش میترسن
    شما دیدید که ماده به بچش شیر بده؟
    احتملا بلد نیست چطور بهش شیر بده
    شما یه دستکش دستتون کنید.....سعی کنید بچرو بزارید زیر شکم یا همون سینه مادر که شیر بخوره....اگه شروع کنه به خوردن کم کم مادر هم یاد می گیره شیر بده
    اما احتمالا زنده نمی مونه....همونطور که گفتم بعضی همسترا همینطورن و مادرای خوبی نمیشن.....و یا شاید در زایمان بعدی این اشتباه رو نکنه
    اگر شما شیر دادنش رو دیدید احتمالا نوزاد ضعیف یا ناقصه.منظورم از نظر رشد اندام داخلی بدنش هست و به اصطلاح رسیده نیست
    کاری از شما برنمیاد دوست عزیز....
    اگه نوزاد مرده بهتره برش دارید تا مادر نخوردش...

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    همستر
    شماره عضویت
    15207
    نقل قول نوشته اصلی توسط nasreen5;1****5
    سلام
    احتمالا این اولین تجربه همستر مادتون هست
    اینکه برش میداره بو می کنه واسه اینه که هنوز نمی دونه این چیه
    حتی بعضی همسترا بعد از زایمان از بچه ها فاصله می گیرن و نزدیک نمیشن.در واقع نمیدونن اینا نوزاد خودشنه و ازش میترسن
    شما دیدید که ماده به بچش شیر بده؟
    احتملا بلد نیست چطور بهش شیر بده
    شما یه دستکش دستتون کنید.....سعی کنید بچرو بزارید زیر شکم یا همون سینه مادر که شیر بخوره....اگه شروع کنه به خوردن کم کم مادر هم یاد می گیره شیر بده
    اما احتمالا زنده نمی مونه....همونطور که گفتم بعضی همسترا همینطورن و مادرای خوبی نمیشن.....و یا شاید در زایمان بعدی این اشتباه رو نکنه
    اگر شما شیر دادنش رو دیدید احتمالا نوزاد ضعیف یا ناقصه.منظورم از نظر رشد اندام داخلی بدنش هست و به اصطلاح رسیده نیست
    کاری از شما برنمیاد دوست عزیز....
    اگه نوزاد مرده بهتره برش دارید تا مادر نخوردش...
    بله موشی حدود 1سالش ولی زایمان اولش بوده. تا عصری روش خوابیده بود و خیلی ازش محافظت می کرد، حتی بلند میشد روش و با دستمال می پوشوند بعد میرفت خودش غذا می خورد کلا همش روش بود، دیروز یه لحظه که دیدم موشی بلند شد حس کردم نی نی بهش چشبیده برای همین حس کردم داره شیر می خوره، من آوردمش بیرون ولی نی نی اصلا تکون نمی خوره ولی دوباره گذاشتمش توی قفس، گفتم شاید 1درصد زنده باشه!! موشی هم دیگه روش نمی خوابه فقط قایمش می کنه زیر پوشال ها! از اون وقتی که دیگه تکون نمی خوره موشی میگرش بوش می کنه و لیسش میزنه و دوباره میزارش کنار! نباید بخوردش؟؟ آخه من الان شبی کجا این نی نی بیچاره را خاک کنم؟!

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14693
    بله موشی حدود 1سالش ولی زایمان اولش بوده. تا عصری روش خوابیده بود و خیلی ازش محافظت می کرد، حتی بلند میشد روش و با دستمال می پوشوند بعد میرفت خودش غذا می خورد کلا همش روش بود، دیروز یه لحظه که دیدم موشی بلند شد حس کردم نی نی بهش چشبیده برای همین حس کردم داره شیر می خوره، من آوردمش بیرون ولی نی نی اصلا تکون نمی خوره ولی دوباره گذاشتمش توی قفس، گفتم شاید 1درصد زنده باشه!! موشی هم دیگه روش نمی خوابه فقط قایمش می کنه زیر پوشال ها! از اون وقتی که دیگه تکون نمی خوره موشی میگرش بوش می کنه و لیسش میزنه و دوباره میزارش کنار! نباید بخوردش؟؟ آخه من الان شبی کجا این نی نی بیچاره را خاک کنم؟!

شاید بچه رو ناخواسته خفه کرده!....علاقه زیادم دردسر سازه...سگی بود که انقدر زور به بچه ها شیر میداد وروشون می خوابید همرو می کشت!!!!مکافاتی بود....
    این اتفاقات زیاد پیش میاد.احتملا اون نوزاد هم به قدر کافی قوی نبود و گرنه به این سادگی از دست نمی رفت....به زودی باز بچه دار میشن و فراموشتون میشه
    بچه رو بردارید برای روحیه مادر خوب نیست....بزارید تا صبح بمونه و بعد برش دارید شاید حالش خوب شد...
    میتونید ماه اینده باز مادتون رو کنار نر قرار بدید تا جفت گیری کنن....

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    همستر
    شماره عضویت
    15207
    نقل قول نوشته اصلی توسط nasreen5 نمایش پست ها

شاید بچه رو ناخواسته خفه کرده!....علاقه زیادم دردسر سازه...سگی بود که انقدر زور به بچه ها شیر میداد وروشون می خوابید همرو می کشت!!!!مکافاتی بود....
    این اتفاقات زیاد پیش میاد.احتملا اون نوزاد هم به قدر کافی قوی نبود و گرنه به این سادگی از دست نمی رفت....به زودی باز بچه دار میشن و فراموشتون میشه
    بچه رو بردارید برای روحیه مادر خوب نیست....بزارید تا صبح بمونه و بعد برش دارید شاید حالش خوب شد...
    میتونید ماه اینده باز مادتون رو کنار نر قرار بدید تا جفت گیری کنن....
    ممنون عزیزم...
    آره احتمالش هست از بس که روش بالا پایین می پرید!!

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    Cat
    شماره عضویت
    9165
    خس خس کردن سینه یا سکسکه یا صدایی مشابه این..
    میتونه دلایل زیادی داشته باشه
    اولین دلیل میتونه سرما خوردگی باشه...و اون صداها در واقع عطسه های ریز باشن...
    دومین دلیلش هم میتونه حساسیت باشه که باعث سرفش میشه لطفا بگید اواخر غذای جدیدی به ش اضافه کردید یا خیر و از چی واسه بسترش استفاده می کنید
    کم تحرکی هم به دلیل کهولت سن نمی تونه باشه همستر زیر دوسال پیر محسوب نمیشه و هنوز خیلی مونده تا کم تحرکی پیری بیاد سراغش
    احتمالا به دلیل بی حالیشه
    کم اشتها نشده؟
    از بینی یا چشم ترشحی نداره؟

yکلا کم خوراکه.کاهو - تخم مرغ - عدس - لوبیا - نون سوخاری - بیسکویت - سیب زمینی - سیب فقط همینا رو می خوره تا جایی که یادمه.صدایی که ازش میاد هم بلنده.من که حواسم بهش نباشه قشنگ می فهمم که اینطوری میشه.همشه این اتفاق واسش میفتاد.شاید هر روز ولی خیلی کم!ترشح هم نداره.پوشال واسش می ریزم.

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14693
    نقل قول نوشته اصلی توسط memo96 نمایش پست ها
    yکلا کم خوراکه.کاهو - تخم مرغ - عدس - لوبیا - نون سوخاری - بیسکویت - سیب زمینی - سیب فقط همینا رو می خوره تا جایی که یادمه.صدایی که ازش میاد هم بلنده.من که حواسم بهش نباشه قشنگ می فهمم که اینطوری میشه.همشه این اتفاق واسش میفتاد.شاید هر روز ولی خیلی کم!ترشح هم نداره.پوشال واسش می ریزم.
    بی حال نیست؟شاید سرما خورده
    ببینید عطسه و سرفه بدون هیچ علائم دیگه ای بیماری نیست...ممکنه یه حساسیت کوچیک باشه که خودش رفع بشه
    اما اگه ترشح و کم اشتهایی و بی حالی و یا علائم خاصی داشت اونوقت میتونیم بگیم مریضه...
    اینم در نظر بگیرید سنش که داره میره بالا ضعیف تر میشه پس بیشتر باید مراقبش باشید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    -----
    شماره عضویت
    14870
    سلام
    نسسسسسسسسسسرین سفید برفی دیونه شده بچه هاشو گرفته توی دهنش مثل گربه ها میخواد نقل مکان کنه هرچی بچه هارو از دهنش میگیرم باز یکی دیگه رو بر میداره میخواد بچه هاشو ببره بین عروسکام چی کار کنم بزارم ببره یا بچه هار رو بردارم

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14693
    سلام عزیزم
    ببخش زوذتر نتونستم جوابت رو بدم
    رفتارش بخاطر ترس و استرسه
    سعی میکنه بچه هاش رو ببره یه جای امن
    چیزی بایدترسونده باشتش
    بزار ببره تو عروسکا کاریش نداشته باش
    ممکنه بچه هاش رو بکشه یا بخوره از استرس و ترس زیاد خدایی نکرده

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    همستر
    شماره عضویت
    15207
    نقل قول نوشته اصلی توسط SADAF2430 نمایش پست ها
    سلام
    نسسسسسسسسسسرین سفید برفی دیونه شده بچه هاشو گرفته توی دهنش مثل گربه ها میخواد نقل مکان کنه هرچی بچه هارو از دهنش میگیرم باز یکی دیگه رو بر میداره میخواد بچه هاشو ببره بین عروسکام چی کار کنم بزارم ببره یا بچه هار رو بردارم
    سلام
    مگه عکس بچه ها همونایی نیست که گذاشتی؟؟

سلام عزیزم
    ببخش زوذتر نتونستم جوابت رو بدم
    رفتارش بخاطر ترس و استرسه
    سعی میکنه بچه هاش رو ببره یه جای امن
    چیزی بایدترسونده باشتش
    بزار ببره تو عروسکا کاریش نداشته باش
    ممکنه بچه هاش رو بکشه یا بخوره از استرس و ترس زیاد خدایی نکرده

اگه عکس ها همون هستند، بچه ها که نسبتا بزرگ شدن، نسرین جان یعنی در این وضعیت هم باز ممکنه بچه هاش و بکشه یا بخوره؟؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    -----
    شماره عضویت
    14870
    سلام
    مگه عکس بچه ها همونایی نیست که گذاشتی؟؟

اگه عکس ها همون هستند، بچه ها که نسبتا بزرگ شدن، نسرین جان یعنی در این وضعیت هم باز ممکنه بچه هاش و بکشه یا بخوره؟؟
    سلام عزیزم نه نمیتونه بخوره
    اره همونان الان هم چشماشون باز شده هم غذا میخورن

صفحه 34 از 56 نخستنخست ... 151617181920212223242526272829303132333435363738394041424344454647484950515253 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)