صفحه 30 از 56 نخستنخست ... 111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940414243444546474849 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 291 به 300 از 559
    کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    همستر/ماهی
    شماره عضویت
    15139
    ممنون از راهنماییتون فقط اینکه همونطور عرض کردم ماده خیلی بوی بدی میدی عیبی نداره کمی اسپری یا خوشبو کننده بهش بزنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

همکار قدیمی (مدیر انجمن سگ و جوندگان)

نوع حیوان خانگی
    سگ-خرگوش-کبوتر-مرغ عشق-فنچ-بلدرچین
    شماره عضویت
    14693
    نقل قول نوشته اصلی توسط mobileparnian نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون فقط اینکه همونطور عرض کردم ماده خیلی بوی بدی میدی عیبی نداره کمی اسپری یا خوشبو کننده بهش بزنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    خواهش می کنم
    بوی بد و زننده یکی از علائم عفونت هستش دوست عزیز
    نه اصلا اینکارو نکنید این ادکلن و اسپری همه مواد شیمیاییه!به پوستش اسیب میزنه
    جذب بدنش میشه و......
    حییون بیچاره از مریضی تلف نشه
    از بوی اینا خفه میشه
    عفونت مشکلی نیست که خود به خود خوب بشه.خداروشکر تا الان خوب مقاومت نشون داده
    بهترین کار اینه که ببرینش دامپزشکی تا براش انتی بیوتیک موردنظر رو تجویز کنه

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    همستر/ماهی
    شماره عضویت
    15139
    خدا خیر از کار فروشنده برداره همستر مریض انداخت به ما خدا نشناس.نه بد متوجه شدید اسپری به خودش که نمیزنم به محیط زندگیشم ضرر داره بزنم؟؟؟؟
    تا چند روز پیش غده روی بدنش خیلی بزرگ بود اندازه یه گردو الان خود به خود خشک شده چرکاش اثری هم از غده نیست متاسفانه گفتم دامپزشک جوندگان در دستس نیست حالشم خیلی بهتره من تنها کاری میتونم بکنم و کردم جاشو گرم نگه داشته و تمیز 12 ساعتی یکبار خونشو تمیز میکنم و دستمال تمیز میذارم و غذای خوبیم بهش میدم.اگه شما میدونید انتی بیوتیک چی باید بدم تا چرک بدنش کاملا خشک شه بفرمایید تهیه کنم بدمش حیوون بیزبون زود خوب شه اگرم دامپزشک میشناسید اگه ازش بپرسید هم من هم جنیفر یدنیا ازت ممنون میشیم یا علی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14693
    خدا خیر از کار فروشنده برداره همستر مریض انداخت به ما خدا نشناس.نه بد متوجه شدید اسپری به خودش که نمیزنم به محیط زندگیشم ضرر داره بزنم؟؟؟؟
    تا چند روز پیش غده روی بدنش خیلی بزرگ بود اندازه یه گردو الان خود به خود خشک شده چرکاش اثری هم از غده نیست متاسفانه گفتم دامپزشک جوندگان در دستس نیست حالشم خیلی بهتره من تنها کاری میتونم بکنم و کردم جاشو گرم نگه داشته و تمیز 12 ساعتی یکبار خونشو تمیز میکنم و دستمال تمیز میذارم و غذای خوبیم بهش میدم.اگه شما میدونید انتی بیوتیک چی باید بدم تا چرک بدنش کاملا خشک شه بفرمایید تهیه کنم بدمش حیوون بیزبون زود خوب شه اگرم دامپزشک میشناسید اگه ازش بپرسید هم من هم جنیفر یدنیا ازت ممنون میشیم یا علی
    راجب فروشنده نظری ندارم.خیلی بیماری ها در دراز مدت نهفته می مونن و حیوون ممکنه کاملا سرحال بوده باشه اما بعد دو روز یهو مریض شه یا بمیره
    اونطور که شما گفتین بین اون همه همستر از اولم اگه مریض بوده باشه اون اقا نمی فهمیده!!
    شما نیابد از همچین جایی خرید می کردین
    نه به جاش اسپری نزنید ضرر داره بازم.واسه یروز بزارینش تو یه تنگ یا یه جایی که توش راحت باشه اکواریوم رو بشورید و بزارید تو هوای باز یه روز بمونه.بوش کامل نمی ره اما بهتر میشه
    با اب نمک هم میتونید بشورید اما اصلا از مواد شوینده استفاده نکنید
    همین کارایی که می کنید خیلی خوبه
    انتی بیوتیک کمش فایده نداره،زیادشم کشندست و تا نوع عفونتش تشخیص داده نشه نمیشه دارو تجویز کرد
    بله همونطور که گفتید دامپزشک متخصص جوندگان خیلی کمه
    حالا اگه بازم اصرار دارید تو بخش معرفی دامپزشکان شماره چندتا دامپزشک رو بردارید و تماس بگیرید ببینید چی میگن
    اخه اگه سوالی از من راجبش بپرسن من که نمی دنم شرایطش دقیق چجوریه تا توضیح بدم.شما دارید ازش نگهداری می کنید
    اگه چرک خالی شده احتمال خوب شدنش زیاده
    تو ابش یا روی غذاش روزی یه قطره مولتی ویتامین هم فعلا اضافه کنید.تو داروخونه انسانی هم پیدا میشه...براش خوبه

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    همستر/ماهی
    شماره عضویت
    15139
    ببخشید راجب مولتی ویتامین منظورتون از نوع انسانی؟برم داروخانه دقیق چی بگم میخوام؟؟؟؟؟؟؟؟

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14693
    ببخشید راجب مولتی ویتامین منظورتون از نوع انسانی؟برم داروخانه دقیق چی بگم میخوام؟؟؟؟؟؟؟؟
    بله شربت مولتی ویتامین انسانی.برای حیوونا هم مفیده.من جمله سگ و گربه و...
    داروخونه بگید شربت مولتی ویتامین میخوام دیگه

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    همستر
    شماره عضویت
    15207
    سلام
    من یه همستر نر دارم، حدود 8ماهشه، سفید و چشم مشکی، از بچگی خیلی ترسو بود با این که خیلی مظلومه ولی گاهی یه جا می ایسته و میلرزه!! نمیدونم چرا!! چیزی که الان نگرانم کرده اینه که چند روزه احساس می کنم دور چشمش طوسی شده، آیا این مشکلی هست؟! و اینکه الان 2روزه موهای بدنش مرتب نیست، از نوع مو کوتاهه ولی یه جوریه موهاش همیشه صاف و مرتب بود ولی الان اینطوری نیست، می تونه علامتی برای مریضیش باشه؟! از بچگی هم پهلوی چپش و زیاد می خارید ولی دیشب دیدم بیشتر این کار و می کنه؟؟؟ خیلی نگرانشم آخه خیلی مظلومه .... 2هفته پیشم با یه ماده جفت گیری کرد، خودشون تمایل داشتن برن پیش هم، ولی بعدش از ماده حسابی می ترسید و دیگه تمایل نداشت بهش نزدیک بشه؟؟؟؟ نرها معمولا هر چه مدت یه بار تمایل به جفت گیری دارند؟؟؟ نکته ای هم که بود بعد از اون من احساس می کنم یه غمی توی چشماشه، انگار از چیزی ناراحته مثل افسرده ها شده.... خواهش می کنم اگر کسی اطلاعاتی داره راهنماییم کنه، خیلی نگرانشم دوست ندارم اتفاقی براش بیافته

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14693
    نقل قول نوشته اصلی توسط gm.sara نمایش پست ها
    سلام
    من یه همستر نر دارم، حدود 8ماهشه، سفید و چشم مشکی، از بچگی خیلی ترسو بود با این که خیلی مظلومه ولی گاهی یه جا می ایسته و میلرزه!! نمیدونم چرا!! چیزی که الان نگرانم کرده اینه که چند روزه احساس می کنم دور چشمش طوسی شده، آیا این مشکلی هست؟! و اینکه الان 2روزه موهای بدنش مرتب نیست، از نوع مو کوتاهه ولی یه جوریه موهاش همیشه صاف و مرتب بود ولی الان اینطوری نیست، می تونه علامتی برای مریضیش باشه؟! از بچگی هم پهلوی چپش و زیاد می خارید ولی دیشب دیدم بیشتر این کار و می کنه؟؟؟ خیلی نگرانشم آخه خیلی مظلومه .... 2هفته پیشم با یه ماده جفت گیری کرد، خودشون تمایل داشتن برن پیش هم، ولی بعدش از ماده حسابی می ترسید و دیگه تمایل نداشت بهش نزدیک بشه؟؟؟؟ نرها معمولا هر چه مدت یه بار تمایل به جفت گیری دارند؟؟؟ نکته ای هم که بود بعد از اون من احساس می کنم یه غمی توی چشماشه، انگار از چیزی ناراحته مثل افسرده ها شده.... خواهش می کنم اگر کسی اطلاعاتی داره راهنماییم کنه، خیلی نگرانشم دوست ندارم اتفاقی براش بیافته
    سلام...
    اینکه ترسو بوده که دلیل بر بیماری نیست همسترا شخصیتای متفاوتی دارن و همستر شما یه همستر کم رو و خجالتیه....
    باید از چشمش عکس بزارید تا ببینم.موهای دور چشمش طوسی شده؟دور مردمک حلقه طوسی افتاده؟....دقیق توضیح ندادید
    مرتب نبودن موها میتونه دلیلی برای بیمار بودن باشه اما از نامرتب بودن منظورتون یه بهم ریختگیه جزییه یا کثیفه؟بهم ریختگیش میتونه به علت خاروندن مداوم بدنش باشه
    خارش هم میتونه دلیلش کک یا کنه باشه و یا انگل داخلی....بدنش رو دقیق نگاه کنید ببینید توش حشراتی می بینید که خیلی فرز لای موهاش راه میرن یا نه
    و توصیه می کنم همسترتون رو ببرید انگل تراپی...چون ظاهرا علائم انگل رو داره
    اول از همه باید بگم همستر نر در تمام طول سال تمایل به جفت گیری داره.دلیل ترس ماده و دوریش میتونه بارداریش باشه معمولا همستر ماده بعداز جفت گیری و لقاح دیگه تمایلی به جفت گیری مجدد نداره
    بهتره جداشون کنید اما اینا در صورتیه که جفت گیری رو دیده باشید
    دلیل دیگه هم کم سن بودن ماده میتونه باشه....چون نر مدام سعی میکنه بهش نزدیک شه و ماده امادگی نداره این رفتار رو نشون میده
    این غم تو چشماش هم احتمالا بی حالی و بی رمقی بوده.....همستر حیوونی نیست که افسرده شه و همستر افسرده معمولا پرخاشگر میشه نه غمگین!
    لطفا بگید چه غذایی بهش میدید تا ببینم مشکل مسمومیت یا حساسیت نباشه خدایی نکرده..امیدوارم بادوم نداده باشید!

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    همستر
    شماره عضویت
    15207
    نقل قول نوشته اصلی توسط nasreen5 نمایش پست ها
    سلام...
    اینکه ترسو بوده که دلیل بر بیماری نیست همسترا شخصیتای متفاوتی دارن و همستر شما یه همستر کم رو و خجالتیه....
    باید از چشمش عکس بزارید تا ببینم.موهای دور چشمش طوسی شده؟دور مردمک حلقه طوسی افتاده؟....دقیق توضیح ندادید
    مرتب نبودن موها میتونه دلیلی برای بیمار بودن باشه اما از نامرتب بودن منظورتون یه بهم ریختگیه جزییه یا کثیفه؟بهم ریختگیش میتونه به علت خاروندن مداوم بدنش باشه
    خارش هم میتونه دلیلش کک یا کنه باشه و یا انگل داخلی....بدنش رو دقیق نگاه کنید ببینید توش حشراتی می بینید که خیلی فرز لای موهاش راه میرن یا نه
    و توصیه می کنم همسترتون رو ببرید انگل تراپی...چون ظاهرا علائم انگل رو داره
    اول از همه باید بگم همستر نر در تمام طول سال تمایل به جفت گیری داره.دلیل ترس ماده و دوریش میتونه بارداریش باشه معمولا همستر ماده بعداز جفت گیری و لقاح دیگه تمایلی به جفت گیری مجدد نداره
    بهتره جداشون کنید اما اینا در صورتیه که جفت گیری رو دیده باشید
    دلیل دیگه هم کم سن بودن ماده میتونه باشه....چون نر مدام سعی میکنه بهش نزدیک شه و ماده امادگی نداره این رفتار رو نشون میده
    این غم تو چشماش هم احتمالا بی حالی و بی رمقی بوده.....همستر حیوونی نیست که افسرده شه و همستر افسرده معمولا پرخاشگر میشه نه غمگین!
    لطفا بگید چه غذایی بهش میدید تا ببینم مشکل مسمومیت یا حساسیت نباشه خدایی نکرده..امیدوارم بادوم نداده باشید!

سلام دوست عزیز ممنون از پاسختون
    همسترم دور مردمک چشمش طوسی شده، وقتی که چشماش کاملا باز و سرحاله مشخصه ولی این راحت دیده نمیشه باید دقت کرد، برای همین توی عکس مشخص نیست که بفرستم.
    مورد بعدی هم موهای بدنش تمیزه کلا خیلی همستر تمیزیه ولی شاید به خاطر خارش باشه مثل حالتی که موهاش و شونه نکرده!! قبلا خودش و که تمیز می کرد نامرتب می شد ولی بعدش مرتب بود ولی الان همون شکلی نامرتب می مونه.
    در مورد جفت گیری هم جفت گیری کردن، ولی همستر نر از ماده می ترسه!!! ماده میاد طرفش ولی این فرار می کنه و از ترس می چسبه به میله ها یا اگه ببرمش نزدیک قفس ماده خودش و عقب می کشه یا سریع از دستم میره بالا!!! نمیدونم چرا اینطوری شد بعد از جفت گیری!!!
    در مورد انگل تراپی هم من اراکم نمیدونم کجا می تونم برم که اطلاعات خوبی در مورد همستر داشته باشه اگر شما می دونید ممنون میشم راهنمایی کنم.
    در مورد تغذیه هم من دستورش و از همستر ایران گرفتم، مگه بادام براشون بده؟؟؟؟؟ چرا؟؟؟؟؟ در کل توی این 8ماه شاید 4تا بادام هم نداده باشم بهش، فقط جدیدا یه بادام با پوست بهش دادم که باهاش بازی می کنه چون پوستش خیلی سفته نمی تونه بشکنه و بخورش، تغذیه اش هم، سیب، هویج، سیب زمینی پخته، ماکارانی، تخم مرغ آب پز ( که همه این ها بدون نمک و روغن هست)، جعفری، هفته یه با گوجه فرنگی به مقدار کم بدون تخمه، نان سوخاری، پسته خام، تخمه کم گاهی به عنوان تشویقی، کلم و کاهو، کلم بروکلی یه وقتایی، خیار هم خیلی خیلی کم، گاهی که هوس می کنه چون خیلی دوست داره در حد خیلی کم با فواصل طولانی بهش میدم، تغذیه اش مشکل داره؟؟ کمبودی داره؟

ممنون از شما دوست عزیز

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14693
    نقل قول نوشته اصلی توسط gm.sara نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز ممنون از پاسختون
    همسترم دور مردمک چشمش طوسی شده، وقتی که چشماش کاملا باز و سرحاله مشخصه ولی این راحت دیده نمیشه باید دقت کرد، برای همین توی عکس مشخص نیست که بفرستم.
    مورد بعدی هم موهای بدنش تمیزه کلا خیلی همستر تمیزیه ولی شاید به خاطر خارش باشه مثل حالتی که موهاش و شونه نکرده!! قبلا خودش و که تمیز می کرد نامرتب می شد ولی بعدش مرتب بود ولی الان همون شکلی نامرتب می مونه.
    در مورد جفت گیری هم جفت گیری کردن، ولی همستر نر از ماده می ترسه!!! ماده میاد طرفش ولی این فرار می کنه و از ترس می چسبه به میله ها یا اگه ببرمش نزدیک قفس ماده خودش و عقب می کشه یا سریع از دستم میره بالا!!! نمیدونم چرا اینطوری شد بعد از جفت گیری!!!
    در مورد انگل تراپی هم من اراکم نمیدونم کجا می تونم برم که اطلاعات خوبی در مورد همستر داشته باشه اگر شما می دونید ممنون میشم راهنمایی کنم.
    در مورد تغذیه هم من دستورش و از همستر ایران گرفتم، مگه بادام براشون بده؟؟؟؟؟ چرا؟؟؟؟؟ در کل توی این 8ماه شاید 4تا بادام هم نداده باشم بهش، فقط جدیدا یه بادام با پوست بهش دادم که باهاش بازی می کنه چون پوستش خیلی سفته نمی تونه بشکنه و بخورش، تغذیه اش هم، سیب، هویج، سیب زمینی پخته، ماکارانی، تخم مرغ آب پز ( که همه این ها بدون نمک و روغن هست)، جعفری، هفته یه با گوجه فرنگی به مقدار کم بدون تخمه، نان سوخاری، پسته خام، تخمه کم گاهی به عنوان تشویقی، کلم و کاهو، کلم بروکلی یه وقتایی، خیار هم خیلی خیلی کم، گاهی که هوس می کنه چون خیلی دوست داره در حد خیلی کم با فواصل طولانی بهش میدم، تغذیه اش مشکل داره؟؟ کمبودی داره؟

ممنون از شما دوست عزیز
    سلام خواهش می کنم عزیزم
    اون سفیدی طبیعیه...چشم هم حیوونا اون حلقه سفید رو داره اما تو بعضیا کم تر نشون میده بخاطر فرم چشمشون اگه پلک پایینشو بکشید پایین سفیدی دور مردمک رو می بینید
    همه همسترا دارن....و اینکه میگین وقتی سرحال و هیجانزدست معلوم میشه به این دلیله که حیوونا وقتی هیجانزده میشن مردمکشون کوچیک میشه سفیدیه چشمشمون بیشتر معلوم میشه
    در مورد موهاشم همون دلایلی که گفتم رو میتونه داشته باشم
    معذرت میخوام من برعکس متوجه شدم...اینکه همستر نرتون میترسه کمی عجیبه.شما مطمئنید که اون یکی مادست و نر نیست؟بینشون درگیری و نزاع در نگرفته؟
    همونطور که گفتم همسترتون کم رو و خجالتیه یکی از دلایلشم همینه...و یا اینکه تا به حال همستر دیگه ای رو ندیده و خب برای دفعات اول طبیعیه به تدریج عادت میکنه
    بله بادام تو همستر مسمومیت میاره اصلا ندید..این برنامه تغذیه ای که گفتین عالیه و هیچ موردی نداره.فقط بادوم رو حذف کنید
    متاستفانه اطلاعی ندارم از دامپزشکی های اراک
    با 118 تماس بگیرید و ادرس دامپزشکی هارو ازش بپرسید.و یا شماره تماس بگیرید و بپرسید انگل تراپی جوندگان رو انجام میدن یا نه....

صفحه 30 از 56 نخستنخست ... 111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940414243444546474849 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)