صفحه 12 از 56 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 111 به 120 از 559
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    Cat
    شماره عضویت
    9165
    ببخشید تو اینترنت ن.شته که باید به همسترتان یک بازی ثابتی رو یاد بدین.به مرور زمان آن بازی رو یاد می گیرد.اطلاع دارین که چه جور بازی میشه بهش یاد داد؟آخه می خوام یکم همسترو به خودم وابسته کنم.جلوم میذارمش همش این ور اون ور میره.اصلا یک جا وای نمیسته که یکم بهش محبت کنی.یک سوال دیگه اینکه اگه بیرون تو اتاقم ولش کنم ایرادی نداره و تا چند ساعت ولش کنم و بیرون دستشویی نمی کنه؟
    ببخشید هی سوال می پرسم.این قدر سوالا دارم که تمومی ندارند.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    Cat
    شماره عضویت
    9165
    کمک! همسترم خیلی می لرزه.تا ساعت 11 شب خواب بود.ایرادی نداره این مسئله؟هی بدنش بعضی وقتا بالا و پایین میشه.مثل سکسکه.یک کم هم بیحاله.

همکار قدیمی (جوندگان و خرگوش سانان)

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    3006
    سلام دوست عزیز

فکر نمیکنم مشکل خاصی داشته باشه در واقع این ها حرکت طبیعی هست ...

اما ب حرف من نمیشه زیاد اعتماد کرد چون ن همستر شما رو میبینم ن دقیقا میدونم چه اتفاقی رخ داده پس اگه اوضاع اوکی نیست ببرش دکتر .

موفق باشی

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    همستر
    شماره عضویت
    9538
    سلام من 8ماهه پیش یک همسترسوری ماده گرفتم اسمش حناست اخه حنایی رنگه.توشهرخودمون قفس همستر گیرنیومدقفس پرنده گرفتم همش ازقفس میره بالا وخودشو میندازه پایین. واسش جفت هم اندازش گیرنیاوردم ازخودش کوچیک تربود.باکوچیک ترازخودش جفتگیری میکنه؟بهش عدس وسفیده تخم مرغ وسبزیجات وبرنج وماکارانی میدم.نیازی به مولتی ویتامین واین جورچیزاهست؟

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    کاکاتیل
    شماره عضویت
    7061
    نقل قول نوشته اصلی توسط memo96 نمایش پست ها
    ببخشید تو اینترنت ن.شته که باید به همسترتان یک بازی ثابتی رو یاد بدین.به مرور زمان آن بازی رو یاد می گیرد.اطلاع دارین که چه جور بازی میشه بهش یاد داد؟آخه می خوام یکم همسترو به خودم وابسته کنم.جلوم میذارمش همش این ور اون ور میره.اصلا یک جا وای نمیسته که یکم بهش محبت کنی.یک سوال دیگه اینکه اگه بیرون تو اتاقم ولش کنم ایرادی نداره و تا چند ساعت ولش کنم و بیرون دستشویی نمی کنه؟
    ببخشید هی سوال می پرسم.این قدر سوالا دارم که تمومی ندارند.
    سلام.ببخشید که انقدر با تاخیر جواب دادم.
    همستر ها رو هر کاری هم که بکنید بازم زمانی که بذاریدش توی اتاق میره این ور و اون ور.اگر بازی و فضولیش تموم بشه شروع میکنه به استراحت و دستشویی میکنه.زمانی که توی اتاق ولش میکنید باید حواستون بهش باشه وگرنه یه همچین مشکلی پیش میاد.اگر به موقع نرسیده بودم رفته بود و تو دیوار های ساختمان گم میشد!

باید حواستون به سیم های برق و وسایل موجود در اتاق باشه و اگر جایی هست که ممکنه بره و نیاد و دسترسی بهش ندارید،ولش نکنید.
    همستر خیلی کم وابستگی پیدا میکنه ان هم بییش تر در مواردی که از بچگی بزرگش کرده باشین شاید کمی وابسته بشه.
    همستر ها هوش نسبتا پایینی دارن و تقریبا تمام کارهاشون از روی غریزه انجام میدن و یاد دادن به همستر عملا اتلاف وقته.
    اگر سوالی بود در خدمتم باز هم بابت تاخیر در پاسخ گویی پوزش میخوام.
    موفق باشید.

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    کاکاتیل
    شماره عضویت
    7061
    نقل قول نوشته اصلی توسط فرزانه نمایش پست ها
    سلام من 8ماهه پیش یک همسترسوری ماده گرفتم اسمش حناست اخه حنایی رنگه.توشهرخودمون قفس همستر گیرنیومدقفس پرنده گرفتم همش ازقفس میره بالا وخودشو میندازه پایین. واسش جفت هم اندازش گیرنیاوردم ازخودش کوچیک تربود.باکوچیک ترازخودش جفتگیری میکنه؟بهش عدس وسفیده تخم مرغ وسبزیجات وبرنج وماکارانی میدم.نیازی به مولتی ویتامین واین جورچیزاهست؟
    سلام.به پارسی پت خوش امدید.
    همستر های سوری حیوانات تک زی هستند و اصلا علاقه ای به با هم بودن ندارن و در خیلی از موارد دعوا هاشون ممکنه منجر به مرگ بشه.پیشنهاد من اینه که براش جفت نخرید.
    اگر ارتفاع قفس زیاد باشه ممکنه باعث اسیب دیدگیش بشه.بهتره که براش از اینترنت قفس سفارش بدید و با پست براتون بیارن.در کل قفس مخصوص همستر خیلی مزیت های بیش تری داره.هم در نظافت برای شما بهتره هم اون کوچولو.اگر هم کف قفس سیمی هست،ممکنه باعث شکستگی پا بشه.ممنون میشم که از قفسش عکس بذارید تا اگر چیزی جا انداختم بتونم یاداوری کنم.
    میوه رو فکر میکنم جا انداختین!حتما باید میوه بهش بدید.اگر تخمه دو رنگ و بیسکوئیت ساقه طلایی رو هم اضافه کنید خیلی بهتر میشه.گوشت مرغ پخته رو هم به مقدار خیلی کم در هفته میتونید بهش بدید البته بدون ادویه و روغن.در حالت عادی هم نیازی به مولتی ویتامین نیست.
    منتظر دیدن عکس های حنا خانم در بخش جوندگان خانگی اعضا هستیم.
    موفق باشید.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    همستر
    شماره عضویت
    9538
    سلامی دوباره ممنون ازراهنماییتون.کف قفس سیمی نیست پلاستیکه فشردست.من یک بارقفس سفارش دادم گفتن اول پول روبه حساب بریزید+پول پست بعدمیفرستیم که متاسفانه به دستم نرسید.منم بیخیالش شدم.شمافروشگاه معتبری سراغ ندارید؟راستی همسترم یادنداره توچرخ وفلک بره چیکارکنم؟؟؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    Cat
    شماره عضویت
    9165
    نقل قول نوشته اصلی توسط shadi.a نمایش پست ها
    سلام.ببخشید که انقدر با تاخیر جواب دادم.
    همستر ها رو هر کاری هم که بکنید بازم زمانی که بذاریدش توی اتاق میره این ور و اون ور.اگر بازی و فضولیش تموم بشه شروع میکنه به استراحت و دستشویی میکنه.زمانی که توی اتاق ولش میکنید باید حواستون بهش باشه وگرنه یه همچین مشکلی پیش میاد.اگر به موقع نرسیده بودم رفته بود و تو دیوار های ساختمان گم میشد!

باید حواستون به سیم های برق و وسایل موجود در اتاق باشه و اگر جایی هست که ممکنه بره و نیاد و دسترسی بهش ندارید،ولش نکنید.
    همستر خیلی کم وابستگی پیدا میکنه ان هم بییش تر در مواردی که از بچگی بزرگش کرده باشین شاید کمی وابسته بشه.
    همستر ها هوش نسبتا پایینی دارن و تقریبا تمام کارهاشون از روی غریزه انجام میدن و یاد دادن به همستر عملا اتلاف وقته.
    اگر سوالی بود در خدمتم باز هم بابت تاخیر در پاسخ گویی پوزش میخوام.
    موفق باشید.
    سلام.تو اتاقم سوراخ و همچین چیزی نداره.ولی سیم های پشت کامپیوترم هستش که همسترم اصلا با اونا کاری نداره.من و اتاقم خیلی ولش می کنم .فقط از رو ی سیما رد میشه اصلا بهشون توجهی نمی کنه!در واقع هیچی رو نمی جوه.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    Cat
    شماره عضویت
    9165
    نقل قول نوشته اصلی توسط فرزانه نمایش پست ها
    سلامی دوباره ممنون ازراهنماییتون.کف قفس سیمی نیست پلاستیکه فشردست.من یک بارقفس سفارش دادم گفتن اول پول روبه حساب بریزید+پول پست بعدمیفرستیم که متاسفانه به دستم نرسید.منم بیخیالش شدم.شمافروشگاه معتبری سراغ ندارید؟راستی همسترم یادنداره توچرخ وفلک بره چیکارکنم؟؟؟
    سلام.می تونم بپرسم از کدوم سایت سفارش دادین؟آخه منم می خواستم سفارش بدم.

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    کاکاتیل
    شماره عضویت
    7061
    نقل قول نوشته اصلی توسط memo96 نمایش پست ها
    سلام.تو اتاقم سوراخ و همچین چیزی نداره.ولی سیم های پشت کامپیوترم هستش که همسترم اصلا با اونا کاری نداره.من و اتاقم خیلی ولش می کنم .فقط از رو ی سیما رد میشه اصلا بهشون توجهی نمی کنه!در واقع هیچی رو نمی جوه.
    اتاق منم سوراخ نداره اینو خود همسترم کنده و سوراخ ساخته!!!!!!!!!!!! ولی بازم امکان اینکه بجوه وجود داره.
    موفق باشید.

صفحه 12 از 56 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)