صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 18 از 18
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خاکستری
    شماره عضویت
    3811
    سلام دوستان
    من تصمیم دارم یکی از این پارکها برای طوطیم درست کنم چوبی که میخوام استفاده کنم از این چوبها که برای نشیمن قفس یا دسته ی تی استفاده میشه هست چون نمی دونم از کجا می تونم چوبی که مناسبه رو بگیرم و به نظرم این مناسب اومد و نمی دونم چقدر درسته.. بعضی جاها دیدم که با لوله های پلي پروپيلن آب که سفید رنگن درست کردن نظرتون راجب اونا چیه؟
    میشه کمک برسونید؟
    و اگه از دوستان کسی خودش برای طوطیش از این پارکها درست کرده لطفا عکس بذاره تا من و بقیه که تازه تصمیم به ساخت داریم استفاده کنیم
    ممنون

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط llmahbubll نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تصمیم دارم یکی از این پارکها برای طوطیم درست کنم چوبی که میخوام استفاده کنم از این چوبها که برای نشیمن قفس یا دسته ی تی استفاده میشه هست چون نمی دونم از کجا می تونم چوبی که مناسبه رو بگیرم و به نظرم این مناسب اومد و نمی دونم چقدر درسته.. بعضی جاها دیدم که با لوله های پلي پروپيلن آب که سفید رنگن درست کردن نظرتون راجب اونا چیه؟
    میشه کمک برسونید؟
    و اگه از دوستان کسی خودش برای طوطیش از این پارکها درست کرده لطفا عکس بذاره تا من و بقیه که تازه تصمیم به ساخت داریم استفاده کنیم
    ممنون
    سلام
    اون لوله های پلی پروپیلن سفید هم میشه ، حتما دیدید که بعضی از قسمت ها را با نخ کنفی می پوشانند، ولی چوب هم خوبه ، برید نجاری بگیدچوب سفید روسی اگر بتونید با شاخه درخت درست کنید که خیلی بهتر است ...

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خاکستری
    شماره عضویت
    3811
    سلام دوستان
    من یه پایه برای خاکستریم درست کردم که عکساشو میذارم شاید کسی مثل 1 هفته پیش من دنبال اطلاعات در موردش باشه و کمکی باشه براش
    فایل پیوست 1807

فایل پیوست 1808

رنگی که استفاده کردم رنگ خوراکی که همه لوازم شیرینی فروشی ها دارن هر کدوم 2800 تومن اینم عکسش
    فایل پیوست 1809
    رنگ کردن نکردن پایه بستگی به خودتون داره و نظرتون اما اگر می خواهید هزینه کمتری برای رنگ بکنید توصیه من اینه که از رنگهای قرمز و فیروزه ای وبنفش استفاده کنید که تقریبا با هر کدومش یه پایه ای مثل اینو میشه کامل رنگ کرد باقی رنگهایی که تو این عکسها میبینید بیشترین مصرفو دارن مخصوصا زرد..
    در مورد چوب پایه من از چوبهای آماده ای که برای دسته تی و دسته بیل هستو تقریبا تمام ابزار فروشی ها دارن استفاده کردم بجز چوب کف که از ام دی افه.. قیمت دسته تی هر کدام 800 تومن(ا عدد )و دسته بیل هر کدام 2500 تومن(4عدد)به خرید من بود برای کف ش پولی ندادم و قیمت دقیق ندارم ولی فکر نمی کنم بیشتر از 10 تومن بشه(نمی دونم)
    چون ظرف مخصوص پرنده گیر نیاوردم کاسه استیل خریدم دونه ای (700تومن)و پیچ کردم فعلا به چوب که برای شستشو دردسر داره که فعلا همین کارو تونستم انجام بدم
    ابعاد ..
    ارتفاع 120
    طول 60
    عرض 50

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    سلام دوستان
    من یه پایه برای خاکستریم درست کردم که عکساشو میذارم شاید کسی مثل 1 هفته پیش من دنبال اطلاعات در موردش باشه و کمکی باشه براش
    فایل پیوست 1807

فایل پیوست 1808

رنگی که استفاده کردم رنگ خوراکی که همه لوازم شیرینی فروشی ها دارن هر کدوم 2800 تومن اینم عکسش
    فایل پیوست 1809
    رنگ کردن نکردن پایه بستگی به خودتون داره و نظرتون اما اگر می خواهید هزینه کمتری برای رنگ بکنید توصیه من اینه که از رنگهای قرمز و فیروزه ای وبنفش استفاده کنید که تقریبا با هر کدومش یه پایه ای مثل اینو میشه کامل رنگ کرد باقی رنگهایی که تو این عکسها میبینید بیشترین مصرفو دارن مخصوصا زرد..
    در مورد چوب پایه من از چوبهای آماده ای که برای دسته تی و دسته بیل هستو تقریبا تمام ابزار فروشی ها دارن استفاده کردم بجز چوب کف که از ام دی افه.. قیمت دسته تی هر کدام 800 تومن(ا عدد )و دسته بیل هر کدام 2500 تومن(4عدد)به خرید من بود برای کف ش پولی ندادم و قیمت دقیق ندارم ولی فکر نمی کنم بیشتر از 10 تومن بشه(نمی دونم)
    چون ظرف مخصوص پرنده گیر نیاوردم کاسه استیل خریدم دونه ای (700تومن)و پیچ کردم فعلا به چوب که برای شستشو دردسر داره که فعلا همین کارو تونستم انجام بدم
    ابعاد ..
    ارتفاع 120
    طول 60
    عرض 50
    سلام . خیلی خوشگل شده . فقط چوب MDF نباید استفاده می کردی برای زمین بازی .من اینو از یه نجار شنیدم می گفت چوبش واسه طوطی ها مناسب نیست . خودم هم تو دوتا سایت دیدم که می گفت نذارید طوطی چوب هایMDFرو بجوه .چون سمیه (البته اینکه سمی هست رو مطمئن نیستم ولی استفاده ازش برای زمین بازی یا هر چیزی مثل اسباب بازی اصلا مناسب نیست ).میدونم واسه کفش از این چوب استفاده کردی ولی طوطیه دیگه عادت داره همه چی رو بجوه .حالا بمون دوستان دیگه هم نظرشون رو بگن .ولی تبریک می گم خیلی خوب شده :smile (98):

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خاکستری
    شماره عضویت
    3811
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    سلام . خیلی خوشگل شده . فقط چوب MDF نباید استفاده می کردی برای زمین بازی .من اینو از یه نجار شنیدم می گفت چوبش واسه طوطی ها مناسب نیست . خودم هم تو دوتا سایت دیدم که می گفت نذارید طوطی چوب هایMDFرو بجوه .چون سمیه (البته اینکه سمی هست رو مطمئن نیستم ولی استفاده ازش برای زمین بازی یا هر چیزی مثل اسباب بازی اصلا مناسب نیست ).میدونم واسه کفش از این چوب استفاده کردی ولی طوطیه دیگه عادت داره همه چی رو بجوه .حالا بمون دوستان دیگه هم نظرشون رو بگن .ولی تبریک می گم خیلی خوب شده :smile (98):

سلام سپیده جان ممنون از راهنماییت چشات خوشگل میبینه:smile (267):..راستش فکر کردم که این خاکستری من پایین که نمیاد و روی چوبهای بالایی میشینه واسه این از ام دی اف استفاده کردم بازم اگه احتمال پایین اومدنش و بدم که بعید می دونم و تمایلم ندارم بیاد پایین (چون اطاقم کلی جا برای خرابکاریشو حتی صدمه زدن به خودش داره)اون موقع کفو عوض می کنم :smile (208):

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    سلام دوستان
    فایل پیوست 1807

فایل پیوست 1808

فایل پیوست 1809
    ابعاد ..
    ارتفاع 120
    طول 60
    عرض 50
    سلام
    خیلی خوبه دستت درد نکنه .... در مورد ام دی اف با سپیده موافقم اگر مطمئنی که روش نمیره اشکالی نداره ولی اگر دیدی دلش خواست که اون را بجوه باید حتما عوضش کنی
    ممنون از اینکه تجربه ات را به همه گفتی ... چیز جالبی درست کردی .... حالا طوطیت دوستش داره یا نه؟ :smile (204):

سلام سپیده جان
    شما در مورد ام دی اف درست میگی دلیل اینکه میگن از ام دی اف استفاده نکنید به این خاطر است که ام دی اف ها به زبان ساده تشکیل شده اند از خرده های چوب که با چسب و مواد شیمیایی به هم چسبانده شده و تحت فشاره و حرارت به این شکل فشرده که می بینید در آمده اند شاید برای ساختن کابینت خوب باشند ولی برای طوطی هایی کنجکاو و بازی گوشی که دوست دارند همه چیز را بجوند خوب نیستند.... به هر حال در این استند به عنوان سینی کف استفاده میشه معمولا طوطی روی سینی کف نمیره ولی اگر بره بخواد امتحان کنه مشکل ساز میشه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خاکستری
    شماره عضویت
    3811
    سلام شیکرا جان کاری نکردم وظیفه همه ماست که اگر می تونیم به هم کمک کنیم. :smile (264):
    هنوز که علاقه ای به رفتن روش نداره منم اسرار نکردم تا خودش بخواد بعد ببینم نظرش چیه ..چشم اما بعید می دونم بیاد پایین اما اگه اینطور شد :smile (218):عوض می کنم کفشو

کاربر ساده

شماره عضویت
    4650
    خیلی خوبه که برای طوطیت بخریش .یکی از آشناهامون میخواد با چوبای امنی که من بهش گفتم برای طوطیه من یکی چوبیشو درست کنه .عکس مدلای چوبی رو بهش دادم

ببخشید یعنی چه چوبایی چوب امن میشه به من هم بگید؟

اگه بهتونید با شاخه درخت درست کنید که خیلی بختر هست
    چرا؟ مگه شاخه درختا اکثرا سمی نیستند؟ من شاخه گیر آوردم خشکه خشکه معلمومه چند سالی بوده که اونجا افتاده میخوام ببینم این رو هم باید شست ؟ یا چون ودت زیادی ازش میگذره دیگه سم روش از بین رفته ؟

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)