صفحه 4 از 15 نخستنخست 123456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 148
    کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط f&p77 نمایش پست ها
    نميدونم
    ولي من يبار به قبليه دادم اسهال شد منم ترسيدم و ديگه ندادم.
    به مينام هم دادم اسهال شد!
    خيلي ممنون

همونطور که شهرزاد نوشت ضرری نداره.من چندین ساله به طوطیم هنوانه و طالبی میدم....در ضمن وقتی آب زیاد بخورن مجبورن دفعش کنن در غیر این صورت میترکن!!!هر بیرون روی اسهال نیست.هندونه همش ابه

کاربر موثر

شماره عضویت
    165
    امروز من به کاسکوم
    صبح:گردو-دو عدد پسته*حبوبات آبپز*پرپین*
    ظهر:یه مشت تخمه
    عصر:شلیل-کدو-سیب-کرفس-هویج-یه مشت تخمه

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    962
    تخمه - کمی زرشک - بلال-هویج-شوید-هلو-انجیر-لیموترش-بیسکویت ساقه طلایی 1/4
    -1دونه ماکارونی

کاربرفعال

شماره عضویت
    2743
    دوستان
    تمام این چیزایی که میدین به طوطی*هاتون اونا هم تمام و کمالش رو میخورن؟؟؟ من دیشب براش جوانه مأش گذشتم با لوبیا آبپز، نخورد. فقط میکس تریل رو میخورد.
    امروز صبح هم براش لوبیا سبز، بروکلی، رطب، و سیب گذاشتم، حالا ظهر که رفتم خونه ببینم خورده یا نه؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گربه کاسکو
    شماره عضویت
    913
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahrzad نمایش پست ها
    من دیدم خیلی پرنده ها از اینکارا می کنن اسباب بازی داره؟
    بله شهرزاد جون اسباب بازی چهارپنج تایی داره و باهاشون بازی هم میکنه . اما فقط صبحها اینکارومیکنه کرم داره این بچه دیگه عصر که میام میبینم تمام روزنامه های کف قفسشو پاره پوره کرده حالا قبلا روزنامه هم مینداخت تو آبش الان دیگه اینکارونمیکنه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گربه کاسکو
    شماره عضویت
    913
    نقل قول نوشته اصلی توسط ardi1234 نمایش پست ها
    کاسکو و یا معمولا طوطی سانان صبح ها (با شدت بیشتر) و عصر ها (با شدت کم تر) مشغوله خوندن و سر و صدا و تحرک میشن..... یعنی تو این 2 موقع که ممکنه به 3 زمان هم برسه شما هرچی بهش بدی یا هرکاری بکنی رد میکنه.
    فقط یک سوال هرچی بهش میدی فقط تو آبش میاندازه ؟
    اینکه صبح ها انقدرانرژیش زیاد میشه که کارای عجیب غریب زیاد میکنه میاد کف قفس راه میره یهو دادمیزنه خیلی بامزه میشه دلم میخواد توهمون حال بغلش کنم و بچلونمش :smile (142):نه بعضی چیزها رو میندازه تو آب مخصوصا وقتی میوه های آب دار مثل هلو وانگورکه بهش میدم بیشتراینکارومیکنه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گربه کاسکو
    شماره عضویت
    913
    نقل قول نوشته اصلی توسط ايلخاني نمایش پست ها
    اين كه غذاش رو داخل آبش مي اندازه هيچ دليل خاصي نداره فقط شيطنته....حالا يه زماني ميرسه كه هي ظرف غذاش رو تكون ميده تا بندازش روي زمين...اين هم بازيشه.....كلافتون ميكنه.....راستي به طوطي نون و تخم مرغ ندين....تخم مرغ فقط زمان تخم گذاري پرنده ها استفاده ميشه نه براي كاسكويي كه توي قفسه و تحركش هم كمه...تخم مرغ مريضش ميكنه.....هيچوقت هم غذاي سفره رو بهش ندين....غذاي نمك دار-چربي دار-..بعضي ها هستن ميگن ما شام و ناهار كه مي خوريم كاسكو مياد با ما غذا ميخوره....سر انگشتي هم كه حساب كني دادن پلو خورشت به طوطي كار درستي نيست.....بعضي ها هم كه ميگن بايد به طوطي چاي شيرين داد....اين ديگه خنده داره.....در طبيعت...در جنگلهاي كونگو و غنا و كامرون كه كاسكو اونجاها زياده آيا خورشت و چاي شيرين و برنج پخته پيدا ميشه؟....هرچي اونجا هست دانه طبيعي و ميوه هست ....البته گاهي هم كرم و حشره مي خورن كه ما به جاي اون جهت تاميت پروتئين بهش استخوان ران مرغ پخته ميديم.....گاهي هم گل و خاك خاصي به مقدار كم مي خورن جهت تامين مواد معدني و دفع سموم طبيعي كه ما به جاي اون بهش كف دريا يا همون سنگ مينرال ميديم.....خيلي طول ميكشه تا كاسكو ترسش از استخوان بريزه....صبر داشته باشيد والا بالاخره ميخوره.
    بله خان من هم فکر کنم تنها دلیلش شیطنته کرم میریزه دیگه چیکارش کنیم روزنامه کف قفسشو هم پاره پوره میکنه و اینکه ازاستخوان میترسه مانی دقیقا همینطوریه خیلی میترسه از استخون ازگردو و نون هم میترسه جالبه دیروزمیخواستم بهش پاپ کورن بدم ازاون هم میترسید

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    962
    نقل قول نوشته اصلی توسط p0licce نمایش پست ها
    دوستان
    تمام این چیزایی که میدین به طوطی*هاتون اونا هم تمام و کمالش رو میخورن؟؟؟ من دیشب براش جوانه مأش گذشتم با لوبیا آبپز، نخورد. فقط میکس تریل رو میخورد.
    امروز صبح هم براش لوبیا سبز، بروکلی، رطب، و سیب گذاشتم، حالا ظهر که رفتم خونه ببینم خورده یا نه؟

نه دوسن عزیز دفعات اول نمی خورن تغییر غذاییشون خیلی زمانبر هست اینقدر باید بزاری تا بالاخره بخوره. باید با دست بدی خودت جلوش بخوری بعد بهش بدی شکل اسباب بازیش کنی

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    ديروز:
    تخمه-انگور-كرفس-بروكلي-بلال-نون-هويج-پسته-بادوم زميني.
    صبح تا شب در حال خوردنه و اگه بهش ندم همش خودشو ميكنه!

کاربر موثر

شماره عضویت
    187
    نقل قول نوشته اصلی توسط melika نمایش پست ها
    اینکه صبح ها انقدرانرژیش زیاد میشه که کارای عجیب غریب زیاد میکنه میاد کف قفس راه میره یهو دادمیزنه خیلی بامزه میشه دلم میخواد توهمون حال بغلش کنم و بچلونمش :smile (142):نه بعضی چیزها رو میندازه تو آب مخصوصا وقتی میوه های آب دار مثل هلو وانگورکه بهش میدم بیشتراینکارومیکنه
    چند وقته داریش ؟؟ من صبح ها کاسکوم که سر و صدا میکرد میاوردمش بیرون رو قفسش دیگه صدا نمیکرد فقط گه گاهی صوت میزد.

صفحه 4 از 15 نخستنخست 123456789101112131415 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)