صفحه 29 از 31 نخستنخست ... 10111213141516171819202122232425262728293031 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 281 به 290 از 305
    کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    هر شکست مقدمه یه پیروزی هست .شعار نمیدما جدی میگم . سپیده خانوم منم حرف دوستان رو تاکید میکنم که یه کاسکو دیگه بگیرید . میدونیم جای جوجو رو مر نمیکنه ولی کمی از دردای شما کم میکنه و آرومتون میکنه . میتونید تجربه های جدید زندگیتون رو پیاده کنید و از یه کاسکو دیگه بهتر از جوجو مراقبت کنید . امیدوارم این اتفاق دیگه نه برای شما و نه هیچکس پیش بیاد . این قدیره و باید قبول شه . خدا کریمه و رحیمه . هیچ کاریش بی حکمت نیست .به خودش توکل کنید و قدم بردارید هنوز زندگی جریان داره ...
    باز هم برای اتفاقی که افتاده واقعا متاسفم .
    موفق باشید

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    سلام دوستان

بعد از یک سال صاحب نخود پیدا شد

امروز نخود کوچولو برگشت پیش صاحب اصلیش . خیلی بهش عادت کرده بودیم . روشا هم خیلی دوسش داشت

این پسر کوچولوی ما الان تو لکه و تازه داشت صاحب یه طوق زیبا میشد . امیدوارم همیشه سلامت و شاد باشه

درسته که الان دیگه پیشمون نیست ولی هنوز هم پسر خودمونه . وقتی داشت میرفت بهش گفتم تا میتونی شیطونی کن که خانوادت خسته شن و دوباره برگردی پیش ما

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    آخی عزیزم

هم خیلی خوشحال شدم که خونوادش پیدا شدن (کاش جوجوی مارو هم پس میدادن) هم اینکه یکم ناراحت شدم که دیگه پیشمون نیست

بهشون بگو هر چند وقت یکبار یه خبر ازش بهت بدن

دلمون براش تنگ میشه

انشالا هرجا هست سالم و خوشبخت باشه

داستان پیدا شدنشونم بگو لطفا

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafiseh65 نمایش پست ها
    آخی عزیزم

هم خیلی خوشحال شدم که خونوادش پیدا شدن (کاش جوجوی مارو هم پس میدادن) هم اینکه یکم ناراحت شدم که دیگه پیشمون نیست

بهشون بگو هر چند وقت یکبار یه خبر ازش بهت بدن

دلمون براش تنگ میشه

انشالا هرجا هست سالم و خوشبخت باشه

داستان پیدا شدنشونم بگو لطفا
    آره نفیسه جون منم دقیقا همین حس رو دارم . مطمئنم اگه ما هم جای صاحبش بودیم دوست داشتیم بهمون پسش بدن. جدایی سخته ولی خدا رو شکر میکنم که الان زنده و سالم هست و جاش امنه .

نخود نیم رام بود اما خیلی راحت بود پیش ما و به قفس بزرگ و اسباب بازی هایی که ما براشون تو اتاق گذاشتیم عادت کرده بود طوری که یه شب اسباب بازی هاشو برداشتیم که تمیزشون کنیم اینقدر جیغ زد که یعنی چی ؟؟ قفسم چرا خالیه ؟!!! شما چه حقی دارین اسباب بازی های منو بردارین همون شب گذاشتیم براش آروم شد . کلا آزاد و راحت بود . امیدوارم خونه جدید هم همینجور باشه شرایطش .

والا اگه خونده باشی داستان پیدا کردن نخود رو ، میدونی که خاله من پیداش کرد و بعد چون نمیتونستن نگهش دارن ما قبولش کردیم . خاله من چون ارتباط خوبی با همسایه ها داره یه بار سر صحبت با یکی از این همسایه ها متوجه میشه طوطیشون رو گم کردن که اتفاقا سبز بوده و ... نشونه های نخود رو داشته . بعد خاله من دلش میسوزه و آدرس ما رو میده که بیان نشونه هاش رو بگن ....

صاحبش شانس اورد که نخود یه نشونه خاص داشت ( بزرگتر بودن یکی از حفره های بینی نخود ) . اگه نشونه ای نداشت نمی تونستیم بهش اعتماد کنیم و نخود رو بدیم دستش . این خانوم هم بعد از یه هفته اومد و جریان رو تعریف کرد که چطور این وروجک موقع تمیز کردن قفس فرار کرده . اینا فکر میکردن تا الان خوراک گربه ها شده اما باز تو این مدت دنبالش بودن . روشون نمیشده که اعلامیه بزنن واسه همین تک تک میپرسیدن از همسایه ها . صاحبش خوشحال بود ولی مشخص بود نخود دوسش نداره وقتی تو قفس کوچیک گذاشتمش و داشتم خداحافظی میکردم باهاش، نگاهش جوری بود که انگار خیلی ناراحته . دیگه به خودش بستگی داره که با چه شدتی اذیتشون کنه و بتونه دوباره برگرده

به صاحبش هم گفتم هرجا داری میری و نمیتونی نگهش داری بیارش پیش ما . این که دیگه رام نمیشه اگه نتونستی نگهش داری اول به من بگو یا میخرم ازت یا بجاش برات یه جوجه عروس هلندی میگیرم که دستی بزرگ کنی و کاملا اهلی بشه .

امیدوارم بازم ببینمش

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    پرندگان زینتی
    شماره عضویت
    14720
    چقد خوب و دل پاکی
    جدا شدن ازش خیلی سخت بود میشه فهمید
    بعضی پرنده ها خیلی خوش شانس باید باشند که بعد از گم شدن .... دست فردی مثل شما بیفتند

ای کاش منم یک طوطی گم شده خوش شانس بودم

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    سلام
    اول که دیدمش گفتم این دیگه از کجا سبز شد ...
    بعدش قضیه رو فهمیدم ...
    اون پرنده هم موقع رفتن ناراحت نبوده از پیش شما میره ناراحت بوده که دوباره بخواد فرار کنه ممکنه گیر سپیده خانوم بیافته دوباره روز از نو روزی از نو ....

کلا امیدواریم هیچ طوطی دیگه گم نشه واقعا مصیبتی هست واسه خودش و خانوادش ...
    از زحمات شما هم تشکر میکنیم سپیده خانوم که پرنده رو نگه داری کردید ماله من نبوده ولی حس مسئولیت شمارو تحسین میکنم .
    امیدوارم موفق باشید و این پرنده های بیچاره گیر شما نیفتن .(شوخی )

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط vestlaif نمایش پست ها
    سلام
    اول که دیدمش گفتم این دیگه از کجا سبز شد ...
    بعدش قضیه رو فهمیدم ...
    اون پرنده هم موقع رفتن ناراحت نبوده از پیش شما میره ناراحت بوده که دوباره بخواد فرار کنه ممکنه گیر سپیده خانوم بیافته دوباره روز از نو روزی از نو ....

کلا امیدواریم هیچ طوطی دیگه گم نشه واقعا مصیبتی هست واسه خودش و خانوادش ...
    از زحمات شما هم تشکر میکنیم سپیده خانوم که پرنده رو نگه داری کردید ماله من نبوده ولی حس مسئولیت شمارو تحسین میکنم .
    امیدوارم موفق باشید و این پرنده های بیچاره گیر شما نیفتن .(شوخی )

مرسی از همگی ولی قابل توجه دوستان

بازگشت پیروزمندانه نخود به خونمون رو به ملت پارسی پت تبریک میگم

نخود امروز صبح به خونه برگشت . طی گزارشات رسیده ایشون تمام روز با ایجاد صداهای بسیار گوش نواز باعث ترس اعضای خانواده شده و نشون داده که خیلی خوب تربیت شده است

تعجب میکنم نخودی از وقتی اومده بدون سر و صدا بازی کرده ، غذا خورده پر آرایی کرده الانم داره چرت میزنه . ولی ببینید چی کار کرده باهاشون که بیچاره ها پشیمون شدن احتمالا براشون یه طوطی بخرم اینو خودم نگه دارم .

عکس های نخود در دقایق اولیه بازگشتش به خونه :

این یه شب که نبود چقدر بزرگ شده پسرم

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو.عروس هلندی.سگ
    شماره عضویت
    9830
    اوه چقدر بزرگ شده یک شبه من فکر کردم کاکادو هست رنگش کردن

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    ایول نخود

آفرین پسر خوب

ماشالا بچمون اشتهاشم باز شده

همکار قدیمی (انجمن عروس هلندی)

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    14959
    سلام. خوشحالم که نخود دوباره پیشتون برگشته پرنده باید پیش کسی باشه که قدرشو بدونن. اونا هم حق زندگی دارن.
    بعضی از دوستان و اقوام ما هم که می خوان ازم جوجه عروس بگیرن و می دونم رسیدگی شون خوب نیست اصلا بهشون نمیدم و یه بهونه ای میارم.

صفحه 29 از 31 نخستنخست ... 10111213141516171819202122232425262728293031 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)