صفحه 8 از 31 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 71 به 80 از 305
    مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط mas0ud نمایش پست ها
    خیلی پرنده ای زیبایی هستند سپیده عزیز

به هر حال منزل شما همیشه باید برای ورود کوچولوهای جدید هم جا داشته باشه
    مرسی مسعود جان:smile (98): .در خونمون بروی هر جوجه تازه واردی بازه .منتها من یه اخلاقه بدی دارم اونم اینه که طوطی یا در کل هر حیوونی که وارد خونمون میشه دیگه دل ندارم که از خودم جداشون کنم .الان دوتا مرغ عشقام مرتب باهم دعوا دارن .اونی که نره رو از قبل داشتم .مثلا رفتم زن گرفتم براش .اصلا با هم نمی سازن .دم به ساعت دارن همدیگرو می زنن .همه میگن برو ماده رو عوض کن .میگم باشه ولی دلم نمیاد .اینه گرفتاریه من .:smile (119):

کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    خروس لاری_قدیما فلاورهورن
    شماره عضویت
    12
    خیلی دوست دارم که یه طوطی داشته باشم
    ولی ...
    تردد هر گونه پرنده داخل خونه ما مطلقا ممنوعه و هیچ ماده و تبصره در این زمینه وجود نداره
    نگهداری از طوطی باید لذت زیادی داشته باشه
    ولی چه میشه کرد فقط و فقط باید به دیدن طوطی های دوستان اکتفا کنم

واقعا به شما حسودیم شد

ارادتمند

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط shellman2008 نمایش پست ها
    خیلی دوست دارم که یه طوطی داشته باشم
    ولی ...
    تردد هر گونه پرنده داخل خونه ما مطلقا ممنوعه و هیچ ماده و تبصره در این زمینه وجود نداره
    نگهداری از طوطی باید لذت زیادی داشته باشه
    ولی چه میشه کرد فقط و فقط باید به دیدن طوطی های دوستان اکتفا کنم

واقعا به شما حسودیم شد

ارادتمند
    سلام .مرسی که به این تاپیک سر زدی .مصطفی جان داشتن طوطی خیلی خوبه .منتها صبر زیادی می خواد و اینکه طوطی ها احساسی هستن و به توجه خیلی زیادی از لحاظ عاطفی نیاز دارن . البته بگم منم تازگیا تصمیم گرفتم آکواریومم رو سر و سامون بدم .به بچه های بخش ماهی حسودیم شد :smile (23):هر چند که همونطور که قبلا گفتم ماهی ها جذابیتی واسم ندارن چون چشمای همشون شبیه همه :smile (23):ولی حیفم اومد اینجا باشم از تجربیات شما استفاده نکنم .بازم مرسی که نظرتو گفتی:smile (98):

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    سلام .:smile (98):اینم عکسای طوطیه سومم .
    متولد 29 خرداد 88 .اسمشو گذاشتم جوجو .البته چندبار تغییر دادم این اسمو ولی چون تا 5 ماهگیش هنوز به طور قطعی براش یه اسم انتخاب نکرده بودم خودش جوجو رو با سوت تقلید کرد .منم دیگه مجبور شدم همین اسمو بذارم روش .این با 3تا طوطی های دیگه فرق می کنه از همون کوچیکی هم اخلاقش فرق می کرد . از نظر قیافه چشماش مثله جوجوی اولمه ولی منقارشو کل هیکلش که ریزه شبیه جوجوی دومه .
    وقتی دوماهش بود اومد خونه ما .یکی از پاهاش بد شکل گرفته بود .وقتی اومد خونمون و پاشو دیدم کلی گریه کردم براش .همونجا تصمیم گرفتم اینو نذارم که بفروشن .خیلی براش مشتری اومد ولی به بهونه های مختلف نذاشتم بره تا اینکه آذر ماه پرکنیش شروع شد .مقصر خودم بودم .سرگرمش نکردم .اسباب بازیه درست و حسابی براش فراهم نکردم .تو همین دوران بود که با محیط فروم آشنا شدم و دوستای خوبی پیدا کردم که همشون برای نگهداری از جوجو و کنترل پرکنیش خیلی بهم کمک کردن .مخصوصا خانم شیکرا و کسری عزیز .عید بود که آخرین مشتری هم اومد براش ولی نذاشتم :smile (98):خودم خریدمش :smile (183):
    خدا رو شکر الان تونستم پرکنیشو کنترل کنم .چون می دونم واقعا خیلی سخته که یکی ببینه که طوطیش داره پراشو می کنه سعی می کنم هرچی که تا این موقع درباره پرکنی فهمیدم رو به همه بگم و کمکشون کنم .خیلی سخته واقعا .این جوجو منو پیر کرد .پاهاش از یه طرف (که فقط ناراحتم کرده مشکلی ندارم باهاش ) ، پرکنیش از یه طرف ، خون دیدن تو مدفوعش از یه طرف دیگه ... .اینقدر براش حرص خوردم:smile (205):ولی الان خدا رو شکر نتیجه زحمتامو گرفتم .تو همین دوره پرکنی بهش بازی یاد دادم .بازی سوال و جواب (20 سوالی خودمون که الان فقط 5 ، 6 تا سوالش طرح شده ) ، بازی قدم برداشتن، Turn around(همون چرخیدن که تو بخش آموزش گذاشتم ) ، توپ بازی ، بازی حلقه ، جمع کردن اسباب بازی هاش ... . اینا به ظاهر ممکنه خیلی ساده باشن .ولی از نظر طوطی چون با جایزه همراهن خیلی سرگرم کننده هستن .
    از 11 ماهگیشم شروع کرد به حرف زدن .اول اسم خودش رو گفت (جوجو)بعد سلام ، الو ، بای بای ، بابا ، به به ، بدو بدو ، سپیده جون ، سپیده ، سپید(نمی دونم فرق اینا رو از کجا فهمیده .هر وقت خوشحال باشه می گه سپیده جون ، بعضی وقتا هم دستوری میگه سپید ).دیگه فعلا همینا رو میگه .من زیاد رو حرف زدنش هم کار نکردم .بیشتر سعی کردم بازی یادش بدم .

وقتی جوجو کوچیک بود :smile (23):سفید برفیه B-)وقتی می خوابید شبیه خنگا میشد .

[IMG][IMG].ir/files/jb1kkoljg6rreoqrjvk4.jpg[/IMG][/IMG]

[IMG][IMG].ir/files/1e7n27b390cdl6k7tayn.jpg[/IMG][/IMG]

[IMG][IMG].ir/files/xy9w7qbvrcdxhtawx917.jpg[/IMG][/IMG]

[IMG][IMG].ir/files/0blw68vrwf3n6m1se.jpg[/IMG][/IMG]

[IMG][IMG].ir/files/nzp39m1ef92ds6x3kfvk.jpg[/IMG][/IMG]

[IMG][IMG].ir/files/pildj13qqahmywwn5x35.jpg[/IMG][/IMG]

[IMG][IMG].ir/files/ebcexxy1nm80mb7xbkj6.jpg[/IMG][/IMG]

[IMG][IMG].ir/files/5p9w6p1dbl96vnj69085.jpg[/IMG][/IMG]

[IMG][IMG].ir/files/1wp7cg9tw6za03qsl33a.jpg[/IMG][/IMG]

[IMG][IMG].ir/files/926oqx3ew337xtysdw6a.jpg[/IMG][/IMG]

[IMG][IMG].ir/files/5itoah9nra86tg7jv2le.jpg[/IMG][/IMG]

[IMG][IMG].ir/files/bymlbj3s7gjbdanv5svr.jpg[/IMG][/IMG]

این عکسای اولین روز ورود به خونه ماست که دو ماهش بود .عکسای بعدی بزگتر شده که تو پست بعدی می ذارم :smile (98)::smile (66):

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    واااااااااااااااااااااااا اااااااای عزیزززززززززززززززززززم:smi le (272):بخورمش اینو من :smile (15):

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط hsoonheb نمایش پست ها
    واااااااااااااااااااااااا اااااااای عزیزززززززززززززززززززم:smi le (272):بخورمش اینو من :smile (15):
    سلام بهنوش جان کمک بزرگی می کنی به من :smile (228):الان بهش می گم خاله بهنوش می خواد تو رو بخوره شاید بترسه دیگه اذیتم نکنه
    مرسی عزیزم :smile (272):

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    سلام
    هم بهت تبریک میگم هم تحسینت می کنم که حاضر شدی چنین پرنده ای را نگهداری کنی

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط Shikra نمایش پست ها
    سلام
    هم بهت تبریک میگم هم تحسینت می کنم که حاضر شدی چنین پرنده ای را نگهداری کنی
    مرسی شیکرا جون:smile (180): .فکر نمی کنم هیچکی دل داشته باشه ردش کنه .کافیه به این فکر کنه که کی مثله خودش می تونه بهش برسه .همین فکر کنم براش بهترین دلیل واسه نگه داشتنه .:smile (41):

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    3381
    سلام سپیده خانم
    متاسفانه من هرکاری کردم نتونستم عکسها رو ببینم
    دلم خیلی سوخت

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط عسل 1 نمایش پست ها
    سلام سپیده خانم
    متاسفانه من هرکاری کردم نتونستم عکسها رو ببینم
    دلم خیلی سوخت
    سلام .آره مشکل دارن بعضی ها .نمی تونن ببینن.من حتما دوباره عکسامو آپلود می کنم .که دیگه این مشکلات هم پیش نیاد .البته خودم می تونم ببینم .ولی باشه حتما دوباره میذارم .مرسی گلم .

صفحه 8 از 31 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)