صفحه 27 از 31 نخستنخست ... 8910111213141516171819202122232425262728293031 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 261 به 270 از 305
    مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    سلام . دوستای عزیزم ممنون از همدردیتون

واقعا خیلی سخته . نمیدونید چه جواهری رو از دست دادم . یه بچه فوق العاده باهوش ، بازیگوش ، شیرین زبون و پر انرژی بود. از وقتی رفته خونه کاملا سوت و کورشده . یکی از اعضای خونواده ما بود همه نبودش رو حس میکنن و به خاطرش ناراحتن ( هرچند که قبلا سعی نمی کردن ارتباطی باهاش برقرار کنن ). واقعا نمیدونم چجوری حالمو توصیف کنم . بعد این مدت تازه تونستم پشت سیستم بشینم . حس هیچ کاری رو ندارم حتی غذا خوردن ... دیدنش و شنیدن صداش انگیزه من برای زندگی بود.
    درباره مشکل جوجو تا همین حد میتونم بگم که دچار سوء جذب شده بود .وقتی متوجه شدم با دکتر برهانی کیا صحبت کردم و ایشون گفتن درمان رو باید سریعا شروع کنم . دارویی که تجویز کردن رو همون شب خریدم ، ولی جوجو صبح روز بعد ... خواهش میکنم هیچکس ازم راجع به مرگش نپرسه . تا همین جا خیلی سعی کردم که این موضوع رو بگم . گفتنش واقعا سخته برام.

جوجو رو خیلی مفت از دست دادم و هیچ وقت خودمو نمی بخشم ، چون خودم رو هم مقصر میدونم . تنها کاری که میتونم انجام بدم اینه که ازش عذرخواهی کنم به خاطر اشتباهاتی که تو این 4 سال داشتم ، مامان خوبی براش نبودم و نتونستم وظایفی که بر عهده من بود رو به خوبی انجام بدم . از خدا هم میخوام که منو ببخشه اگه تو نگهداری جوجو کوتاهی کردم و باعث شدم هدیه ای که به من داده بود رو اینجوری ازم پس بگیره .

من و خواهرم قسم خوردیم تا وقتی که شرایط کافی برای نگهداری طوطی نداشته باشیم به هیچ عنوان این فرشته های کوچولو رو به خطر نندازیم . چون دیدن بیماری یا مرگشون واقعا برامون سخته . این تاپیک رو نمی بندم . نه به خاطر اینکه طوطی های دیگه قرار هست که معرفی بشن ، چون میخوام عکس ها یا فیلم هاشو بذارم . برای اینکه هیچ وقت حس نکنم که کنارم نیست .

همینجا هم از دکتر برهانی کیا تشکر میکنم . با اینکه من تهران نبودم مدام مزاحمشون میشدم و ازش راهنمایی می خواستم و ایشون پای تلفن خیلی با حوصله جواب میدادن . تصمیم داشتم اگه جوجو حالش خوب شه یه روز با جوجو برم و حضوری ازشون تشکر کنم . واقعا هیچ دکتری اینکارو نمیکنه . ایشالا که همیشه تو کارشون موفق باشن

ممنون از همگی

همکار قدیمی (مدیر کل انجمن)
    متخصص آکواریوم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    اگه گفتی؟!!!!!!!!!!
    شماره عضویت
    27
    سپیده خانم نمیتونم بگم حستون رو درک می کنم چون آبزیا کلا بحثشون فرق می کنه و آدم معمولا اونجوری بهشون وابسته نمی شه
    ولی فقط می خام بگم الکس با اون همه امکانات و اون همه تیمی که ازش مراقبت می کردن خیلی زود مرد! این نشون میده مرگ یه پت لزوما معنیش کوتاهی سرپرستش نیست
    همه میدونن که شما تو این چند سال هم خیلی واسه جوجو وقت گذاشتید هم خیلی سعی کردید با دانش کامل و به درست ترین شکل ممکن باش برخورد کنید
    ولی خوب اتفاقی هست که افتاده میدونم خیلی سخته اما به هر حال شما سعی خودتون رو تا جایی که میتونستید کردید
    موفق باشید و پیروز

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمد صادق بهمنش نمایش پست ها
    سپیده خانم نمیتونم بگم حستون رو درک می کنم چون آبزیا کلا بحثشون فرق می کنه و آدم معمولا اونجوری بهشون وابسته نمی شه
    ولی فقط می خام بگم الکس با اون همه امکانات و اون همه تیمی که ازش مراقبت می کردن خیلی زود مرد! این نشون میده مرگ یه پت لزوما معنیش کوتاهی سرپرستش نیست
    همه میدونن که شما تو این چند سال هم خیلی واسه جوجو وقت گذاشتید هم خیلی سعی کردید با دانش کامل و به درست ترین شکل ممکن باش برخورد کنید
    ولی خوب اتفاقی هست که افتاده میدونم خیلی سخته اما به هر حال شما سعی خودتون رو تا جایی که میتونستید کردید
    موفق باشید و پیروز
    سلام . مرسی صادق . آره طوطی مخصوصا کاسکو خیلی فرق داره با حیوونای دیگه . چون حرف میزه آدم یه جوری دیگه ای دوسشون داره و بهش وابسته میشه .

اگه من امکانات اونا رو داشتم هیچ وقت خودمو مقصر نمیدونستم . من طوطیمو مثل بچم بزرگ کردم . منظور از امکانات و شرایط اینه که دسترسی به دکتر خوب نداشتم . شاید اگه تهران بود یا امکان اینو داشتم که سریع بیارمش تهران . برای هر تغییری که تو حالتش میدیدم می بردمش تا دکتر حضوری ببینتش ...

الان دیگه میدونم همه چی اطلاعات نیست من برای هر حرکتی یا تغییری که داشت سرچ میکردم تو کتاب ، تو اینترنت ... فکر میکردم همه چی رو دربارش میدونم اما واقعا این همه چیز نیست . مهم اینه که به دکتر خوب دسترسی داشته باشیم که من نداشتم

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    سلام . مرسی صادق . آره طوطی مخصوصا کاسکو خیلی فرق داره با حیوونای دیگه . چون حرف میزه آدم یه جوری دیگه ای دوسشون داره و بهش وابسته میشه .

اگه من امکانات اونا رو داشتم هیچ وقت خودمو مقصر نمیدونستم . من طوطیمو مثل بچم بزرگ کردم . منظور از امکانات و شرایط اینه که دسترسی به دکتر خوب نداشتم . شاید اگه تهران بود یا امکان اینو داشتم که سریع بیارمش تهران . برای هر تغییری که تو حالتش میدیدم می بردمش تا دکتر حضوری ببینتش ...

الان دیگه میدونم همه چی اطلاعات نیست من برای هر حرکتی یا تغییری که داشت سرچ میکردم تو کتاب ، تو اینترنت ... فکر میکردم همه چی رو دربارش میدونم اما واقعا این همه چیز نیست . مهم اینه که به دکتر خوب دسترسی داشته باشیم که من نداشتم

سلام عزیزم

اول عذر خواهی میکنم چند روز گذشته خیلی درگیر بودم و نتونستم ازت سراغ بگیرم

خوشحالم که بهتری

اینی که میگی درسته ولی همه چیز نیست

نمیدونم جرین نعنا جوجه ملنگوم رو چقدر یادته

من تهران بودم. هر روز هم دکتر بودم.

دکتر برهانی کیا خیلی به من و نعنا لطف داشتن . اینقدر تو بیمارستان کامرانیه میرفتم و میامدم که یه وقتایی دکتر برهانی اصلا برام ویزیت و هزینه درمانو حساب نمیکردن

من 6-7 ماه نعنا رو با این شرایط و دکتر و دارو نگه داشتم ولی آخرشم ازدست دادمش

خودتو سرزنش نکن

هرکاری میتونستی یا از دست خودت یا هرکسی دیگه ای برمیومد براش انجام دادی و هیچ قصور و کوتاهی ای نداشتی

مطمئن باش نظر خود جوجو هم همینه

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    1643
    سلام علیکم و رحمت الله و برکاتو
    آقا جانه من ایشون دارن جو کاذب میدن.

وقتی درباره ی مشکل حنایی باهات مشورت میکردم بیخیاله کارت میشدی و منو راهنمایی میکردی.وقتی برا طوطی دیگران انقدر ارزش قائل باشی خب معلومه برا پرنده خودت 100 برابر بیشتر وقت میذاری .خودمو مصر میدونم چیه این حرفا کدومه. این کارایی که شما برا طوطیت کردی کی میکنه آخه؟ شما هیچی هم کم نذاشتی اینکه شما به دکتر دسترسی نداشتی تقصیر شما نیستش که
    میدونم واقعا سخته،خیلی سخت....امیدوارم زودتر زودتر بتونی کنار بیای
    خوش باشی و موفق

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    3359
    سلام سپیده جون شرمنده من تازه متوجه شدموقتی دیدم خیلی ناراحت شدم
    عزیزم میدونم خیلی سخته ولی اینو نگو که براش مامان خوبی نبودی همه ما میدونیم چقدر براش زحمت کشیدی خودتو مقصر ندون
    تازه به قول دوستمون تو نه تنها برای جوجو که برای همه پرنده های ما زحمت کشیدی و مامان خوبی براشون بودی و هستی

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    سلام سپیده خانم
    من گفتم بیام طوطیهای قشنگ شما رو ببینم که تازه این موضوع رو دیدم
    من رو هم در ناراحتیتون شریک بدونید

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    fish
    شماره عضویت
    3783
    منم این تایپک تازه دیدم واقعا متعسر شدم
    وخیلی سخت .
    ولی من فکر نمیکنم که شما چیزی براش کم گذاشته باشید
    و اصلا نباید خودتون مقصر بدونید
    موفق باشید

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    سلام سپیده خانم خوبید؟؟؟الان درکتون میکنم چی کشیدید وقتی جوجو مرد
    متاسفاه شادی منم به سرنوشت جوجو شما دچار شد

همکار قدیمی ( معاون انجمن فنچ )

نوع حیوان خانگی
    فنچ // مرغ عشق // سهره // قناری
    شماره عضویت
    12291
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد وکیلی نمایش پست ها
    سلام سپیده خانم خوبید؟؟؟الان درکتون میکنم چی کشیدید وقتی جوجو مرد
    متاسفاه شادی منم به سرنوشت جوجو شما دچار شد
    ای وای همون کاسکوتون ؟؟؟
    بزرگوار ناراحت شدم واقعا .
    ای بابا
    تسلیت منو پذیرا باشین .

صفحه 27 از 31 نخستنخست ... 8910111213141516171819202122232425262728293031 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)