صفحه 12 از 31 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 111 به 120 از 305
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    4521
    به به..
    سپیده جان واقعا خیلی از این شخصیت حیوون دوستت خیــــــــــــــــلی خوشم اومد.:smile (159):
    تاپیک جالبیه.:smile (74):
    فقط حیف ما دیر اومدیم بیشتر عکسا نیست!:smile (117):

همکار قدیمی(سرپرست مترجمین)

شماره عضویت
    4503
    من هم همش دنبال عکس میگشتم ولی در کل عالی بود سپیده جان . دست گلت درد نکنه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    3359
    سلام سپیده جون
    جوجوت خیلی نازه خدا نگهش داره برات><
    خیلی خوشحالم که نتیجه زحمتاتو دیدی و جوجوت خوب شد :smile (102):

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    سلام دوستای گلم مرسی از لطفتون . حتما حتما عکسارو دوباره آپلود می کنم .خیلی وقته عکس جوجو رو نذاشتم .اینم دو تا عکس بعد از خوردن فلفل دلمه . چند روز پیش ازش عکس گرفتم

اینم عکس قدیمیه جوجوی فوضول بالای در . واسه دورانیه که هنوز پرایی که از دمش خراب کرده بود در نیومده بود .اینجا تو لکه .بعضی از پراش تازست بعضی ها قدیمی .راحت می شه تشخیص داد:

تو عکس مشخصه چه بلایی سر در آورده مجبوریم هر بار یه چیز بذاریم روی در که نره سمتش .ولی خیلی کوتاه مدته .چون زود عادت می کنه بهش مثل این کلیپی که الان می ذارم . توروخدا نگاه کنید با اینکه یه پاش چلاقه :smile (11):چجوری آویزون مونده .حجمش هم کمه .اگه دانلود نشد بگید تا بدونم فیلمایی که از بازیهاش می خوام بذارم قابل دیدن هست یا نه .

PSP - CIMG1903 دانلود ● آپلود سنتر اختصاصی مجموعه سایت های پارسی پت

الان کلمه آبی و قرمز رو یادش دادم . دوتا مهره آبی و قرمز رو نشونش می دم می گم چه رنگیه . چون این جمله " چه رنگیه " رو با قرمز ازش پرسیدم بعد هر بار نشون دادن اسباب بازی حالا هر رنگ فورا می گه قرمز . اگه اسباب بازی قرمز باشه . فورا تشویقش می کنم و جایزه می دم ولی وقتی اسباب بازی آبی رو نشونش می دم می گم چه رنگیه ؟ می گه قرمز .بهش تقلب می رسونم می گم " آبی " تا می بینه جوابش غلطه با منقارش اسباب بازی آبی رو یه گاز کو چیک می گیره بعد می گه آبی .بعد هم که جایزه می گیره . پیشرفتش تو آموزش رنگا تا همین حد بوده .:smile (11):

این بازی رو هم دارم یادش می دم .یعنی تقریبا تموم شده و یاد گرفته که چطور مهره ها رو روی میله ی چوبی بذاره . اول رنگ قرمز رو بهش یاد دادم یعنی میله های چوبی رنگی رو از پایه جدا کردم و میله قرمز رو برای شروع تمرین انتخاب کردم .اونم با یدونه مهره فقط .بعد که فهمید باید مهره رو روی میله چوبی بذاره .همه مهره ها رو بهش دادم . وقتی رنگ قرمز رو کامل یاد گرفت رنگای سبز و آبی و زرد رو هم دیگه می دونست باید چی کار کنه . فقط الان باید روی پایه بذارم همه میله ها رو .تا یادش بدم همه مهره های یه رنگ رو بذاره روی میله ی رنگ خودش .:smile (96):

دوربین ما اصلا خونه نمی مونه یه روز که دستم باشه حتما مرحله به مرحله با عکس و فیلم می ذارم تو بخش آموزش .

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    وای سپیده . تو کارت حرف نداره. یه دونه ای دوستم . :smile (200):
    جوجوی شکمو . چه کرده با فلفل . :smile (136):
    منقارشو :smile (40):

از طرف من بوسش کن. خیلی ماهه. می شه چلوندش سپیده ؟؟ :smile (125):

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    1643
    سلام.:smile (7):
    ماشالله هزار ماشالله.:smile (2):
    سپیده جون واقعا خوشا بحالت.><از طرف من حتما حتما حتما بوس کن.(به امید اینکه گازت بگیره )
    البته دسسه گله خودتم درد نکنه که یه همچین جوجویی تربیت کردی.خسته نباشی واقعا.:smile (235)::smile (276)::53:

اینجاس که شاعر میگه:
    زلف آشفته و خوی کرده و خندان لب و مست....پیرهن چاک و غزل خوان و صراحی در دست

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    من خوش شانس بودم که این جوجوی مامانی دوست داشتنی را از نزدیک دیدم .... دل همه تون بسوزه ..... ><
    من بازم هم بهت تبریک میگم سپیده جونم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    3359
    سلام فیلمه خیلی بامزه بود چجوری رفته بود بالا فضول خانم؟:smile (136):
    منم دارم به طوطیم رنگ ابی رو یاد میدم ولی انقدر بازی گوشی میکنه چیزای دیگه میگه خسته میشم ادامه نمیدم:smile (244):

کاربر افتخاری پارسی پت
    (همکار قدیمی مدیر ارشد)

نوع حیوان خانگی
    grey parrot , cocktail
    شماره عضویت
    2847
    سلام سپیده جون
    من اومدم با کلی خجااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااالت ، میدونی چرا چون یادم رفت تولد جوجو رو تبریک بگم:smile (200)::63: البته دلیلم موجه بود دیگه نبودم و بهت اس ام اس دادم و تبریک گفتم :smile (111):اما قول داده بودم اینجا هم تبریک بگم که ....
    بازم تولد جوجو رو به جوجو و خود تو تبریک میگم
    :36::smile (56)::smile (98): و امیدوارم همیشه همینقدر شاد و خوشحال با هم باشید :smile (96)::smile (142):، از طرف من بازم حسابی جوجو رو ببوس:X و بهش تبریک بگو.:smile (91)::smile (264)::smile (263)::smile (66):

کاربر افتخاری پارسی پت
    (همکار قدیمی مدیر ارشد)

نوع حیوان خانگی
    grey parrot , cocktail
    شماره عضویت
    2847
    راستی دوستان 29 خرداد تولد جوجو بود.:53:

صفحه 12 از 31 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)