صفحه 11 از 31 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324252627282930 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 101 به 110 از 305
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ككاتيل يا عروس هلندي(cockatiel)
    شماره عضویت
    4185
    چه پرنده های زیبایی داشتی و داری

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    سلام .بچه ها من الان خیلی خوشحالم .واسه همین اومدم عکسای دوره پرکنیه پسرمو بذارم . که همش باهم تموم شه دیگه خاطرات بد واسه پست بعدی نمونه .من برای یاد دادن بازی فکری می خوام رنگارو به طوطیم یاد بدم .الان کلمه آبی رو بهش یاد دادم .البته کشت منو تا یاد گرفت .اولش همش واسه خوردن آب می گفت" آب" .بعد برای اینکه بهش رنگ آبی رو یاد بدم یکی از اسباب بازی هاشو که رنگش آبی بود نگه میداشتم کنارش .بعد می گفتم آبی . همش می گفت آب هربار نشونش میدادم اسباب بازی رو با قاطعیت می گفت " آب" انگار که جوابش دقیقا همینه .خستم کرد .تا اینکه الان داشت چرت میزد دیدم بعد آب یه چیزه دیگه هم میگه .الکی گفتم آفرینننننننن جوجو .فکر کرد حرف خوبی زده .دوباره تکرار کرد فهمیدم می گه آبی .هیچی الان خیلی خوشحالم .یه 20 30 باری گفت فهمیدم دیگه یاد گرفته کلمه " آبی " رو .الان باید رنگای زرد ، قرمز ، سبز ، بنفش رو یادش بدم .آخه اسباب بازی های فکریش این رنگیه . یه مقاله هم پیدا کردم که چجوری رنگارو یاد بدیم به طوطی ها ترجمش می کنم میذارم حتما .ولی فکر کنم اول از همه باید خود کلمه رو یاد بگیرن .... .حالا من اینجا گزارش میدم از پیشرفتش
    بمیرم برات اى کاش پرکن بودی ولی هیچ وقت تنهام نمیذاشتی ...نمیدونی دوریت چه سخته:-(

حالا عکسای دوران پرکنیه جوجو ( پسر من ) :

اون میز رو نگاه کنید کار خودشه .خودش داغون کرده .الان بدتر شده .

اینجا خسته شده تا دوتا نازش کردم خوابش گرفت .

پای چپش هم که اینجا مشخصه 4 تا انگشتت به سمت جلوه ولی هیچی از شیطنتش کم نکرده .با همون پای چلاق از دیوار راست میره بالا . واسه دست دادن و بابای کردن باید از پاهای جدا استفاده کرد ولی بزی کوچولویه من چون براش سخته هر دو حرکت رو با همون پای چپش انجام میده چون فقط وقتی می تونه با یه پا سرپا بمونه که پای راستش روی چوب نشیمن باشه . بهش می گم دست بده با همون پای چپ دست میده .می گم بای بای یا دستمو به نشونه ی بای بای میارم بالا .اونم فوری پای چپشو میاره بالا و یکم انگشتاشو حرکت میده و میگه بای بای ... .خدا رو شکر تاحالا مشکلی نداشتم تو تمرینا .

پراشو ببینین داغونه .دلتون به حالم بسوزه .چقدر عذاب کشیدم ... چقدر پسرم عذاب کشید ... .

اینجا داره سیب می خوره .اون اسباب بازی هم اولین اسباب بازیه چوبیه جوجو بود .

اینجا دارم می گم بیا جوجو بازی کن باهاش دیگه .

بعد براش چوب درخت گرفتم ولی نجوشوندم .اشتباه کردم .تا فهمیدم دیگه برداشتمش .ولی خیلی خوب بود چون مدام داشت پوست شاخه رو می کند .سرش گرم شده بود کلی .اون چوب سبز هم از اون چوباییه که دکترا واسه مریضا استفاده می کنن .اسمشو نمیدونم از یه مغازه که لوازم پزشکی می فروشه می خرم .خودم با رنگ خوراکی رنگش می کردم .اینم خوب بود کلی سرگرم میشد .اینجا داره چرت میزنه .

این حرکت که با پاش زیر گردنش رو میگیره یعنی منو نازم کن .همیشه وقتی خوابم، میاد به شدت گازم می گیره بعد که منو بیدار کرد و به هدفش رسید میاد .اینجوری سرشو میاره جلو تا نازش کنم .خیلی رو داره :smile (35):گاز می گیره می خواد که نازش کنم .

اینا عکسای دوران پرکنی جوجو بود که شدت پرکنی زیاد بود .بعد از این کم کم ....

دیدم پرای جدید داره در میاره .فهمیدم رفته تو لک .اینجوری شد که تصمیم گرفتم نذارم پرای جدیدی که در میاد رو خراب کنه .:smile (142):اینجا هم واستاده که نازش کنم .:71:

:smile (56)::smile (56)::smile (56):همیشه آرزو داشتم که یه بار پراشو تر تمیز و صاف و یه دست ببینم . الان به آرزوم رسیدم :smile (56)::smile (56)::smile (56):
    ویرایش توسط sepideh : 13th December 2013 در ساعت 04:40 AM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خاکستری
    شماره عضویت
    3811
    سلام سپیده جون
    تبریک میگم بهت که به آرزوت رسیدی:smile (263): به جوجو هم تبریک میگم بخاطر مامان خوبش که با حوصله و علاقه بهش کمک کرد تا خوب خوب بشه:smile (112): امیدوارم همیشه سالم و سر حال با پرهای تمیز و صاف پیشت باشه و گازت بگیره که نازش کنی:smile (10):
    (راستی الان متوجه منظورت از عکس گذاشتن شدم:smile (13)

کاربر ویژه انجمن
    (همکار قدیمی سرپرست کل)

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی_شاه طوطی_گربه
    شماره عضویت
    22
    وای من چطور تا الان انقدر عقب بودم و این جوجوی تو رو ندیده بودم چه بلا و دوست داشتنیه:smile (249):
    منم دلم خواست سپیـــــــــــــده :85:

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    1643
    سلام.
    ماشالله هزار ماشالله.
    خیلی باهاله خیلی.:smile (159):
    این عکسشو خیلی دوس دارم.فکر کنم داره یه چیزاییی میگه :smile (84)::smile (265)::smile (226):

بهت تبریک میگم.:smile (4):
    موفق باشی...:smile (102):

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    2563
    خیلی عکس های قشنگی بود.عالی بودش.چقدر تپولو مپولو این جوجو.قیافشم خیلی مظلومه.راستی عکس های جدیدشم بزار ببینیم الان چه شکلی شده!!!!!!:smile (250):

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط llmahbubll نمایش پست ها
    سلام سپیده جون
    تبریک میگم بهت که به آرزوت رسیدی:smile (263): به جوجو هم تبریک میگم بخاطر مامان خوبش که با حوصله و علاقه بهش کمک کرد تا خوب خوب بشه:smile (112): امیدوارم همیشه سالم و سر حال با پرهای تمیز و صاف پیشت باشه و گازت بگیره که نازش کنی:smile (10):
    (راستی الان متوجه منظورت از عکس گذاشتن شدم:smile (13)
    سلام .مرسی محبوبه جون . فقط غذاشو خوب بخوره :33: هرچی دلش خواست گاز بگیره منم هرچی دلش بخواد نازش می کنم :smile (82):
    نقل قول نوشته اصلی توسط sara_tokli نمایش پست ها
    وای من چطور تا الان انقدر عقب بودم و این جوجوی تو رو ندیده بودم چه بلا و دوست داشتنیه:smile (249):
    منم دلم خواست سپیـــــــــــــده :85:
    :65: عیبی نداره بقیشو ببین . خوب شما هم یه کاسکو بگیر از آقای آژیده . بعد بیا تو تالار کاسکو کمکت می کنیم ;
    نقل قول نوشته اصلی توسط mtm_m2008 نمایش پست ها
    سلام.
    ماشالله هزار ماشالله.
    خیلی باهاله خیلی.:smile (159):
    این عکسشو خیلی دوس دارم.فکر کنم داره یه چیزاییی میگه :smile (84)::smile (265)::smile (226):

بهت تبریک میگم.:smile (4):
    موفق باشی...:smile (102):
    مرسی . آره می دونی چی داره می گه ؟ داره بهم نگاه می کنه و می گه

جوجو : :smile (275):این سپیده چی فکر می کنه با خودش یعنی خوشگل تر از من وجود داره تو دنیا .پرای به این خوشگلی چشای به این نازی .عمرا بتونه مثل من پیدا کنه :44:.

نقل قول نوشته اصلی توسط ali133 نمایش پست ها
    خیلی عکس های قشنگی بود.عالی بودش.چقدر تپولو مپولو این جوجو.قیافشم خیلی مظلومه.راستی عکس های جدیدشم بزار ببینیم الان چه شکلی شده!!!!!!:smile (250):
    مرسی دوست گلم .تپل نیست .بیشتر عکسایی که گذاشتم در حالت چرت بوده و پراشو پف کرده . قیافشو اینجا موقع خواب نبین.تازه وقتی پیش ماست اینجوری مظلومه مهمون ببینه قیافش اینجوری میشه:smile (113): :smile (39): :smile (82):

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    طوطی ملنگو
    شماره عضویت
    4327
    خیلی نازه خدا برات حفظش کنه عزیز

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    :smile (137)::smile (137):
    خیلی بانمکه :smile (126): خدا براتون حفظش کنه. امیدوارم سال ها کنار هم بمونید با شادی :smile (137):

من دلم یه طوطی می خواد :65:
    ویرایش توسط hsoonheb : 13th May 2011 در ساعت 11:41 AM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    كاسكو
    شماره عضویت
    4494
    وای سلام سپیده جون.
    به خاطر تمام سختی ها تلاشها ، فداکاری هایی که به خاطر این جوجوهای خوشملت انجام دادی قابل تحسین هستی.:smile (74):

ولی من کلی دلم سوخت.:smile (244):
    نتونستم جوجوهای اولت رو ببینم.

کاش جوجوی منم زود بره تو لک تا بتونم عکس های خوشمل بزارم.:smile (253):

صفحه 11 از 31 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324252627282930 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)