صفحه 5 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 87
    همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    خیلی خوبه که والدینی هستن که بچه هاشون رو با حیوانات آشنا و دوست می کنند. و برعکس بعضی افراد که بچه هاشون رو از حیوانات می ترسونن رفتار می کنند . ترساندن باعث می شه هم به کودک هم به حیوان آسیب برسه .
    خیلی ممنون. کار شما واقعا تحسین برانگیزه

کاربر موثر

شماره عضویت
    2671
    با سلام
    بعد از ماجراي ايگو ، دختر گلم ،ناتسي يكم از من دلخور بود (آخه يه مدت مشغول ايگو و علي بودم و ناتسي ناراحت شد) ....
    بخاطر همين ، منم رفتم براي دلجويي و منت كشي ...
    اين مطلب رو گذاشتم براي منت كشي بابا از دخترش و تو مطلب بعدي هم آشتي كنون رو ميذارم...

بلاخره شازده خانوم افتخار داد كه از قفسش بياد بيرون ...

موفق باشيد

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط natsi نمایش پست ها
    با سلام
    بعد از ماجراي ايگو ، دختر گلم ،ناتسي يكم از من دلخور بود (آخه يه مدت مشغول ايگو و علي بودم و ناتسي ناراحت شد) ....
    بخاطر همين ، منم رفتم براي دلجويي و منت كشي ...
    اين مطلب رو گذاشتم براي منت كشي بابا از دخترش و تو مطلب بعدي هم آشتي كنون رو ميذارم...

بلاخره شازده خانوم افتخار داد كه از قفسش بياد بيرون ...

موفق باشيد
    سلام چقدر نازه این ناتسی .مخصوصا اون عکسی که کناره پسرتون خوابیده.رنگ پرشم خیلی روشنه:smile (22): .خیلی جالبه .طوطیه اوله منم وقتی که قهر می کرد میرفت تو قفس در رو هم می بست .ولی دیگه من اینجوری منت کشی نمی کردم خودش با غرور میومد بیرون انگار نه انگار که من هستم .تا بهش پسته نشون میدادم فورا میومد که بازی کنه.بعد آشتی می کردیم:smile (268):خدا نگهش داره واستون .:smile (204):

کاربر موثر

شماره عضویت
    2671
    با سلام

بعد از كلي منت كشي ، بلاخره ناتسي باباش رو بخشيد و مرحله آشتي كنون شروع شد...

اول افتخار داد كه بياد رو پام (ولي ميبينيد كه پشتش به منه)

ديگه راضي شده دست بده و آشتي كنه

آخرش هم آشتي شديم.... (هرچي باشه دختره باباست و ناز داره ، باباش هم كه ناز كشششششششش)

موفق باشيد

کاربر موثر

شماره عضویت
    2671
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepide p نمایش پست ها
    سلام چقدر نازه این ناتسی .مخصوصا اون عکسی که کناره پسرتون خوابیده.رنگ پرشم خیلی روشنه:smile (22): .خیلی جالبه .طوطیه اوله منم وقتی که قهر می کرد میرفت تو قفس در رو هم می بست .ولی دیگه من اینجوری منت کشی نمی کردم خودش با غرور میومد بیرون انگار نه انگار که من هستم .تا بهش پسته نشون میدادم فورا میومد که بازی کنه.بعد آشتی می کردیم:smile (268):خدا نگهش داره واستون .:smile (204):
    با سلام

خيلي ممنون از محبتتون،

راستش من با هردوشون اين برخورد رو دارم ، اگه براي ناراحت شدنشون من مقصر باشم، خودمم ميرم منت كشي (مخصوصا براي ناتسي چون دختر باباست)...ولي اگه اونا مقصر باشن و دعواشون كرده باشم ، خودشون ميان جلو ... ناتسي هم كاملا اين مطلب رو بلده ، اگه از من دلخور باشه پشتش رو ميكنه به من و با حالت دعوا منو به اسم كوچك صدا ميكنه و ميگه "سهيل ، اااااا" ولي اگر من دعواش كرده باشم و تقصير اون باشه به هر اسمي صدا كنه يه "جون" و يا يه "بابا" بهش اضافه ميكنه ... تازگي ها علي هم ازش ياد گرفته و بهمون ترتيب يا بمن ميگه "سوليل" يا "بابا جون"

اونشب هم چون من مقصر بودم و دخترم ازم دلخور شده بود خودم رفتم منت كشي...

موفق باشيد

کاربر موثر

شماره عضویت
    2671
    نقل قول نوشته اصلی توسط hsoonheb نمایش پست ها
    خیلی خوبه که والدینی هستن که بچه هاشون رو با حیوانات آشنا و دوست می کنند. و برعکس بعضی افراد که بچه هاشون رو از حیوانات می ترسونن رفتار می کنند . ترساندن باعث می شه هم به کودک هم به حیوان آسیب برسه .
    خیلی ممنون. کار شما واقعا تحسین برانگیزه

با سلام

ممنون از محبتتون

يكي از عوامل اصليه علاقه مندي بين انسان و حيوان عادت كردن بهم از بچگيست .... يكي از مهمترين مراحل براي ايجاد رابطه بينشون هم عدم ترس از همديگست كه بنظر من هر دوي اين كارها رو بايد از بچگي عادت كرد...
    دليل علاقه شديد من به حيوونها بخاطر پدرم بوده و خدا رو شكر علي تو اين زمينه خيلي از من جلوتره و واقعا حيوونا رو دوست داره

موفق باشيد

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    398
    با سلام.واقعا برام جالب و عجیبه که یک پرنده انقدر متوجه میشه و عاطفی و حسود هستش...
    خیلی جالب بود واقعا.خوشبحالتون.کاش پدرم مشکل آسم نداشت و منم میتونستم یه طوطی خاکستری داشته باشم
    امیدوارم سالم و سلامت براتون بمونه
    موفق باشین

کاربر موثر

شماره عضویت
    2671
    نقل قول نوشته اصلی توسط hossein نمایش پست ها
    با سلام.واقعا برام جالب و عجیبه که یک پرنده انقدر متوجه میشه و عاطفی و حسود هستش...
    خیلی جالب بود واقعا.خوشبحالتون.کاش پدرم مشکل آسم نداشت و منم میتونستم یه طوطی خاکستری داشته باشم
    امیدوارم سالم و سلامت براتون بمونه
    موفق باشین

با سلام

كاسكو ها بسيار عاطفي و باهوش هستند و بخاطر همين خيلي هم حساسند ... بنده شايد بجرات بگم كه سختترين كاري كه طي سالهايي كه انواع طوطي ها رو داشتم انجام دادم ايجاد توازن عاطفي بين ناتسي و علي بوده كه هيچ كدومشون به يكي ديگه حساس نشن و با هم خوب و صميمي باشند ...

اميدوارم كه پدر بزرگوارتون خوب بشن ولي كاسكو ها براي بيماري آسم مشكل ساز نيستند(بر خلاف اكثر پرندگان).. همسر بنده هم آسم دارن ( شديد ) ولي هيچوقت ناتسي براش مشكل ساز نشده . ولي شاه طوطيم(طوقي) براي همسرم و خواهرم مشكل ايجاد ميكرد...

موفق باشيد

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    398
    والا من شنیدم اون گرد هایی که از پرهاش میریزه ایجاد آلرژی میکنه و برای کسانی که آسم دارن مضرره
    اگه اینطور نباشه که خیلی خوب میشه!

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    3245
    سلام.تبریک میگم.. طوطی بسیار خوبی دارید..م تشکرم از شما...

امید وارم که بتونه یک داماد خوب گیرش بیاد.

همچنین شما هم دامادتون خوب باشه.

:smile (135):

صفحه 5 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)