صفحه 6 از 17 نخستنخست 1234567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 164
    کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    962
    اینم عروس مادم جینجر خانوم اخلاقش عالی بود مهربون و دوست داشتنی فقط یکی از پاهاش فلج بود و نمی تونست تو قفس راحت باشه دادمشون به دوستم که پاسیو داشت چون پرواز خوبی داشت.

این خوشگل مال اقای عتیقه چی بود که چون این یکی مشکل داشت بقیه تو قفس می زدنش و هدیه دادش به من

اینم زوج خوشبخت پسر خوشگلم قندی خان که عاشق این خانوم شده بود خانومشو که بر می داشتم خودشو می کشت اینقدر جیغ می زد یعنی بزارش سر جاش.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    962
    اینم کاسکویی که یک مدت پیشم بود تا بهتر شه اسمش فندق هست صاحبش متاسفانه زده بودش گوشه چشمش رو اگه ببینین جای زخم هست.

با اینکه سنش بالا بود و افسرده بود ولی خیلی دوست داشتنی بود

اینجا گوشه چشمش زخم هست

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    وای یعنی چی که صاحبش زده بوده؟؟؟؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    962
    نقل قول نوشته اصلی توسط hsoonheb نمایش پست ها
    وای یعنی چی که صاحبش زده بوده؟؟؟؟
    بهنوش جان بعضی ها نمی تونن عصبانیتشون رو کنترل کنن و متاسفانه به هیکلشون نکاه نمی کنن می زنن. اینو ببین البته مال فروم دیگه هست. ولی واقعا جای تاسف داره

این نوشته یکی از کاربرهای یک فرومی بود واقعا باورم نمی شد گذاشتم شما هم ببینین

ین کاسیه ما نمیدونم از کی یه حرف زشت یاد گرفته دیروز جلو مهمونه غریبه گفت کلی ابروم رفت شبم باز گفت اعصبانی شدم زدم تو سرش منقارش خورد به قفس از زیره منقارش خون اومد دیونه شدم خلاصه از صبح هر چی نازشو میکشم حرف نمیزنه بهش بادم هندی دادم نگرفت (واسه بادم هندی ملق هم میزد) خیلی حالم گرفته شد که امروز سره کارم نرفتم
    چی کارش کنم ؟؟
    ویرایش توسط Shahrzad : 30th September 2010 در ساعت 11:09 PM

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    واقعا بازم عكساتون عالي بود.چه پسر باغيرتي داشتيدا!!!!
    خيلي ناراحت شدم وقتي داستان اين كاسكورو شنيدم.اگه به زدن باشه من ديگه الان بايد سر ميشارو ببرم؟واقعا بعضيا نميتونن جلوي خودشونو بگيرن.
    كي؟؟؟عسل حرف زشت ياد گرفته؟؟؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahrzad نمایش پست ها
    بهنوش جان بعضی ها نمی تونن عصبانیتشون رو کنترل کنن و متاسفانه به هیکلشون نکاه نمی کنن می زنن. اینو ببین البته مال فروم دیگه هست. ولی واقعا جای تاسف داره

ین کاسیه ما نمیدونم از کی یه حرف زشت یاد گرفته دیروز جلو مهمونه غریبه گفت کلی ابروم رفت شبم باز گفت اعصبانی شدم زدم تو سرش منقارش خورد به قفس از زیره منقارش خون اومد دیونه شدم خلاصه از صبح هر چی نازشو میکشم حرف نمیزنه بهش بادم هندی دادم نگرفت (واسه بادم هندی ملق هم میزد) خیلی حالم گرفته شد که امروز سره کارم نرفتم
    چی کارش کنم ؟؟
    الهیییی. طفلی . شهرزاد جون دیگه از این کارا نکن تو رو خدا. خوب پرنده است. نمی دونه حرف بدیه یا خوب.:smile (82): مطمئنا مهمون هم درک می کنه که پرنده نمی دونه چه حرفی خوبه چی بد .
    من که زیاد اطلاعاتی ندارم . اما می دونم که اگر باهاش خیلی صحبت کنید آشتی می کنه .:smile (263): اسباب بازی جدید هم فکر کنم تاثیر داشته باشه :smile (81):
    ویرایش توسط Shahrzad : 30th September 2010 در ساعت 11:10 PM

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    962
    نقل قول نوشته اصلی توسط hsoonheb نمایش پست ها
    الهیییی. طفلی . شهرزاد جون دیگه از این کارا نکن تو رو خدا. خوب پرنده است. نمی دونه حرف بدیه یا خوب.:smile (82): مطمئنا مهمون هم درک می کنه که پرنده نمی دونه چه حرفی خوبه چی بد .
    من که زیاد اطلاعاتی ندارم . اما می دونم که اگر باهاش خیلی صحبت کنید آشتی می کنه .:smile (263): اسباب بازی جدید هم فکر کنم تاثیر داشته باشه :smile (81):
    این نوشته من نیست بهنوش جان نقل قول یک از کاربرهاست . بیچاره عسل اصلا فحش بلد نیست
    ویرایش توسط Shahrzad : 30th September 2010 در ساعت 11:11 PM

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    962
    نقل قول نوشته اصلی توسط f&p77 نمایش پست ها
    واقعا بازم عكساتون عالي بود.چه پسر باغيرتي داشتيدا!!!!
    خيلي ناراحت شدم وقتي داستان اين كاسكورو شنيدم.اگه به زدن باشه من ديگه الان بايد سر ميشارو ببرم؟واقعا بعضيا نميتونن جلوي خودشونو بگيرن.
    كي؟؟؟عسل حرف زشت ياد گرفته؟؟؟
    نه میلاد جان عسل فحش بلد نیست

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    962
    این قناری خوشگل مادربزرگم چند روزی مهمون من هست مادربزرگ رفته سفر می گفت خونه باشه بیا سر بزن من دلشوره ایم نمی تونم بزارم حیوون بیچاره تو خونه تنها باشه بالاخره موجود زندست یک وقت اتفاقی می افته کسی نیست پیشش.

عسل که دوستش داشتم خیلی بیشتر دوستش دارم اینقدر که گل و مهربونه اینقدر شیطون هست فکر نمی کردم اینقدر فرشته باشه اینقدر با این مهمون کوچولو حرف می زنه براش سوت می زنه قناری آخرای دوره لکش بود همچین بی حال بود با کمک های دختر گلم صبح تا شب داره می خونه و حسابی سرحال شده. عسل اصلا حالت پرش نداره بهش می بینتش با چشمهای مهربون نگاش می کنه و می ره سر بازی خودش اونم اصلا از این عسل من نمی ترسه.

اینم که حموم بود

اینم دختر شجاع که دیگه از هیچی نمی ترسه تازه وروجک بازی هم در می یاره

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    962
    بچه ها برای عسلم دعا کنین دارم دیوونه می شم نمی دونم چش شده همه چیزش خوبه ولی نمی تونه جیغ بزنه صداش مشکل پیدا کرده حتی لال هم بشه مهم نیست فقط بدونم از بین نمی ره

صفحه 6 از 17 نخستنخست 1234567891011121314151617 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)