صفحه 84 از 84 نخستنخست ... 346566676869707172737475767778798081828384
نمایش نتایج: از 831 به 837 از 837
    تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط عشق حیوون نمایش پست ها
    سلام خسته نباشین...باید بگم اون دوتا فر و سادم جفت خوردن تخم کردن 4 تا یکی جوجه شد سه تا دیگه پوچ بود..الان جوجشون 4 روزه شده.بهش غذا میدن مامانشم روش میشینه.امروز نگاه کردم جوجه رو احساس کردم یه حالت بادی یطرف گلوش شده.دست زدم مثل پوست بود یعنی باد محکم نبود .مدلشه؟چرا اینطوریه؟اون دوتای دیگه هم جفت شدن تخم میکنه و میخوره با اینکه بهش تخم مرغ هم میدم...چرا اینطوری میکنه .با اونیکی هم. جفت بود تخماشو میخورد یا ترک میکرد با اینم اینطوریه...ممنون از کمکاتون.
    سلام ممنون
    احتمالا چینه دون جوجه رو دیدن که یک سمتش پر بوده . تا جای امکان به جوجه ها دست نزنید و لونه رو برای جفت نا امن نکنید با این کار باعث میشید که نر و ماده از لونه بترسند.
    بعضی از قناری ها کمی به اصطلاح (بد قلق) هستند و رفتارهای این چنینی میکنند که دلایل زیادی داره که یا باید برای جوجه ها جفت حمال بگیرید و یا اینکه ماده رو عوض کنید اینطوری یک فصل از جوجه کشی رو بخاطر یک قناری از دست خواهید داد ، بهتره تا نر مست هست یک ماده جدید براش بگیرید تا جوجه بکشید .
    پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    خرگوش و مرغ عشق
    شماره عضویت
    24497
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanfalah نمایش پست ها
    سلام ممنوناحتمالا چینه دون جوجه رو دیدن که یک سمتش پر بوده . تا جای امکان به جوجه ها دست نزنید و لونه رو برای جفت نا امن نکنید با این کار باعث میشید که نر و ماده از لونه بترسند.بعضی از قناری ها کمی به اصطلاح (بد قلق) هستند و رفتارهای این چنینی میکنند که دلایل زیادی داره که یا باید برای جوجه ها جفت حمال بگیرید و یا اینکه ماده رو عوض کنید اینطوری یک فصل از جوجه کشی رو بخاطر یک قناری از دست خواهید داد ، بهتره تا نر مست هست یک ماده جدید براش بگیرید تا جوجه بکشید .
    سلام ..خسته نباشین.....قناریام تخم کردن...دو تاشون از سه تا باز شد.درست پارسال هم یک جوجه داشتن تو روز هشتم مرد...امسال هم این دوتا امروز هشت روزه شدن نگاه کردم دیدم مردن....اخه چرا..چه دلیلی داره...من واقعا ناراحت شدم....چه مشکلیه که هر سه تا تو روز هشتم مردن.....ممنون میشم راهنماییم کنین...و اینکه ایا دوباره جفت گیری میکنن والدینشون؟

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    سلام ..خسته نباشین.....قناریام تخم کردن...دو تاشون از سه تا باز شد.درست پارسال هم یک جوجه داشتن تو روز هشتم مرد...امسال هم این دوتا امروز هشت روزه شدن نگاه کردم دیدم مردن....اخه چرا..چه دلیلی داره...من واقعا ناراحت شدم....چه مشکلیه که هر سه تا تو روز هشتم مردن.....ممنون میشم راهنماییم کنین...و اینکه ایا دوباره جفت گیری میکنن والدینشون؟
    سلام ممنون
    دلایل مختلفی داره تلفات جوجه ها در این سن که اولین و مهمترین اونها تغذیه مناسب جفت مولد هستش که باید طبق سن جوجه رعایت شود و بعد به دلایلی مثل دمای محیط و رطوبت محیط ، استرس بیش از حد والدین جوجه ها ، فاسد بودن تغذیه وووو باید نظارت کرد .
    بهترین تغذیه برای جفت ها در زمان جوجه داری ترکیبی از {تخم مرغ آب پز شده ، هویج رنده شده و آبگیری شده } و در کنار این دو یک برگ کاهو که یک نوبت صبح و یک نوبت بعد از ظهر به قدری که کاملا خورده بشه و در قفس باقی نماند.
    اصولا اگر جفت مولد تو لک نروند و پر ریزی نکنند باید مجدد جفت گیری و تخم گذاری کنند و شما هم در این مدت کمی به قناری ها رسیدگی کنید .

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    خرگوش و مرغ عشق
    شماره عضویت
    24497
    از راهنم
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanfalah نمایش پست ها
    سلام ممنون
    دلایل مختلفی داره تلفات جوجه ها در این سن که اولین و مهمترین اونها تغذیه مناسب جفت مولد هستش که باید طبق سن جوجه رعایت شود و بعد به دلایلی مثل دمای محیط و رطوبت محیط ، استرس بیش از حد والدین جوجه ها ، فاسد بودن تغذیه وووو باید نظارت کرد .
    بهترین تغذیه برای جفت ها در زمان جوجه داری ترکیبی از {تخم مرغ آب پز شده ، هویج رنده شده و آبگیری شده } و در کنار این دو یک برگ کاهو که یک نوبت صبح و یک نوبت بعد از ظهر به قدری که کاملا خورده بشه و در قفس باقی نماند.
    اصولا اگر جفت مولد تو لک نروند و پر ریزی نکنند باید مجدد جفت گیری و تخم گذاری کنند و شما هم در این مدت کمی به قناری ها رسیدگی کنید .
    سلام ممنون از راهنماییتون ...تقریبا همیشه تخم مرغ ابپز تو قفسشون هس...دونه هم دارن اب همیشه...اما سبزیجان کمتر میدم بهشون....از لحاظ تغذیه هم مادر خوبی دارن...پارسال چیندونشون پر بود که مرده بودن..امسال فک کنم از نصف شب مرده بودن .....نمیدونم ..یک ماده دیگه دارم گفتم شاید مشکل از مادره..منم گفتم بشه تو این یک ماه باقیمونده ماده رو عوض کنم...نظرتون چیه....نژادشون باهم فرق داره..ماد از اون بلبلاس که تو سرشون پر دارن ک رو چشاشون ریخته و نر یکم فره....به نظرتون جفت میشن .کار درستیه جفت عوض کنم یا با همون قبلی باشه....؟

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    از راهنم

سلام ممنون از راهنماییتون ...تقریبا همیشه تخم مرغ ابپز تو قفسشون هس...دونه هم دارن اب همیشه...اما سبزیجان کمتر میدم بهشون....از لحاظ تغذیه هم مادر خوبی دارن...پارسال چیندونشون پر بود که مرده بودن..امسال فک کنم از نصف شب مرده بودن .....نمیدونم ..یک ماده دیگه دارم گفتم شاید مشکل از مادره..منم گفتم بشه تو این یک ماه باقیمونده ماده رو عوض کنم...نظرتون چیه....نژادشون باهم فرق داره..ماد از اون بلبلاس که تو سرشون پر دارن ک رو چشاشون ریخته و نر یکم فره....به نظرتون جفت میشن .کار درستیه جفت عوض کنم یا با همون قبلی باشه....؟
    سلام
    نژاد گلاسر و نژاد فر با یکدیگر ترکیب مناسبی نخواهند شد و نکته دیگه اینکه زمانی که شما ماده رو از نر جدا کنید باید محیط و تغذیه مناسب داشته باشه که پر ریزی نکنه و تقریبا 90% پر ریزی می کنند ، بهتره به نظرم از نر جدا نکنید ماده رو و یک بار دیگه بهش فرصت بدید این کار در صد بیشتری میتونه در جوجه دهی داشته باشه .

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    28901
    دوستان خسته نباشید خیلی ممنون میشم جواب سوالمو بدید....ی جفت قناری دارم ک له ظاهر آمادن ماده رو بعد چندین روز کنار نر گذاشتم ک همو از قفس ببینن بعد متوجه شدم ماده تو قفس تخم کرده...درو باز کردم خودش رفت تو قفس نر ولی رفتار خوبی نداره مخصوصا ماده و نر فرار میکنه...ک جداشون کردم چی کار کنم چیشده اینجوری شده؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    28901
    سلام خسته نباشید...ی سوال داشتم ممنون میشم سرع تر پاسخ بدید...من ی جفت قناری دارم ک 14 ماهشونه و علائم مستی و دارن ماده بیشتر البته...صب قفساشونو کار هم گذاشتم هیچ عکس العملی نشون ندادن نر هم نخوند بعد یه ساعت دیدم ماده کف قفسش تخم گذاشته...برداشتم تخمو و در قفس ماده و باز کردم رفت تو قفس نر و نرو اذیت میکرد نر هم فرار میکرد ک جداشون کردم...از فرداش ببعد سه تا تخم دیگه گذاشت ...مشکلی پیش نمیاد واسه ماده؟؟؟چیکار باید کنم؟و اینکه دوباره ماده بعد چنروز تخم میذاره تا نرم آماده تر شه؟؟؟
    ممنون از سایت و شما دوستان

صفحه 84 از 84 نخستنخست ... 346566676869707172737475767778798081828384

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)