صفحه 60 از 84 نخستنخست ... 10414243444546474849505152535455565758596061626364656667686970717273747576777879 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 591 به 600 از 837
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    mahi
    شماره عضویت
    14738
    سلام . یه فناری نر دارم البته جوونه هنوز جفت نداشته تقریبا ریزه خونی میکنه میخواستم بدونم چه کار کنم یا چه چیزی بهش بدم که قرص بخونه 2. چه مدت طول میکشه که قناری مثل مال من قرص بخونه؟ 3. اگه نر قرص خوند باید به قناری ماده توی یه قفس جدا در کنارش بزارم یا بعد از اینکه قرص خوند بلافاصله ماده رو تو قفسش بندازم؟4 . یه ماده قناری دارم اگه بخوام یه نر که داخل مغازه داره قرص میخونه رو بخرم به جه صورت میتونم جفتشون کنم.اگه امکان داره هر سوال رو پاسخ بدید.ممنون از همتون.

تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط arisa نمایش پست ها
    سلام . یه فناری نر دارم البته جوونه هنوز جفت نداشته تقریبا ریزه خونی میکنه میخواستم بدونم چه کار کنم یا چه چیزی بهش بدم که قرص بخونه 2. چه مدت طول میکشه که قناری مثل مال من قرص بخونه؟ 3. اگه نر قرص خوند باید به قناری ماده توی یه قفس جدا در کنارش بزارم یا بعد از اینکه قرص خوند بلافاصله ماده رو تو قفسش بندازم؟4 . یه ماده قناری دارم اگه بخوام یه نر که داخل مغازه داره قرص میخونه رو بخرم به جه صورت میتونم جفتشون کنم.اگه امکان داره هر سوال رو پاسخ بدید.ممنون از همتون.
    سلام
    برای خواندن قناری جوان بصورت قرص نباید عجله کنید و اجازه بدید روال طبیعی خودش رو طی کنه و شما با نگهداری صحیح و تغذیه اصولی به قناری کمک کنید تا از اواسط زمستان شروع به خواندن کند قناری هایی که بصورت غیره طبیعی و زودتر از فصل مست و قرص بخوان میشوند احتمال داره در تکثیر با مشکل روبرو باشند
    2 معمولا یک جوجه نر با تغذیه و نگهداری مناسب از 8 ماهگی باید بصورت قرص بخواند
    3 یک ماده در قفس جدا در کنار قفس نر نگهداری کنید و طبق اصول تکثیر مراحل رو طی کنید
    4 این زمان اگر قصد این کار رو دارید پیشنهاد نمیشه و اجازه بدید ماده قناری هم اماده بشه و در فصل مناسب تکثیر با رعایت اصول تکثیر قناری ها رو جفت کنید
    پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15100
    سلام خدمت دوستان عزیز
    همینجور داشتم برای کسب اصلاع بیشتر کامنت هارو میخوندم که با این مواجه شدم که بهتره برای لونه از پنبه مخصوص استفاده شه.من از پنبه سفید عادی تا بحال استفاده کردم ومشکلی برای جوجه ها بیش نیومده الان سوالاتم اینا هستن که
    1.ممکنه برای جوجه مشکلی پیش بیاد؟
    2پنیه مخصوص ترکیب شده از چه چیزایی هست یا کجا میشه تهیه کردش؟

مدیر انجمن آکواریوم

نوع حیوان خانگی
    خرس قطبی
    شماره عضویت
    3829
    نقل قول نوشته اصلی توسط پارسا فلا نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز
    همینجور داشتم برای کسب اصلاع بیشتر کامنت هارو میخوندم که با این مواجه شدم که بهتره برای لونه از پنبه مخصوص استفاده شه.من از پنبه سفید عادی تا بحال استفاده کردم ومشکلی برای جوجه ها بیش نیومده الان سوالاتم اینا هستن که
    1.ممکنه برای جوجه مشکلی پیش بیاد؟
    2پنیه مخصوص ترکیب شده از چه چیزایی هست یا کجا میشه تهیه کردش؟
    سلام پنبه معمولی لای ناخن قناری گیر میکنه با حرکات ماده توی لونه تخم ها ممکنه توش فرو برن و یکم برا قناری های تازه کار لونه ساختن با پنبه سفید سخته

پنبه مخصوص هم قناری فروشی ها دارن

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    mahi
    شماره عضویت
    14738
    سلام.
    توی سه تا قفس... وسطی ماده و دو طرف نر هستند هر دو قناری نر قرص میخونند وقناری ماده اگر اماده شد با کدوم یکی جفت بزنم وبه چه صورت جفت کنم(البته الان بین همشون روزنامه هست همدیگرو نمیبینند) هرسه قفس کنار هم هست.اماده بودن ماده بجز پسش از روی حرکاتش معلوم میشه .ممنون میشم راهنمایی کنید
    ویرایش توسط arisa : 24th October 2014 در ساعت 01:18 AM

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    سلام.
    توی سه تا قفس... وسطی ماده و دو طرف نر هستند هر دو قناری نر قرص میخونند وقناری ماده اگر اماده شد با کدوم یکی جفت بزنم وبه چه صورت جفت کنم(البته الان بین همشون روزنامه هست همدیگرو نمیبینند) هرسه قفس کنار هم هست.اماده بودن ماده بجز پسش از روی حرکاتش معلوم میشه .ممنون میشم راهنمایی کنید
    سلام
    زمان اماده بودن قناری با تحرک در قفس همراه با کشیدن قیس در جواب اواز هستش که این تحرک باید با تغییر پس قناری باشه و اگر کاغذ کف قفس داشته باشید یا نخ گوشه ای از قفس قرار بدید ماده در صورت امادگی مشغول به جابجایی اونها خواهد کرد
    در مورد انتخاب قناری نر اولویت با قناری اماده تر هست که در شرایط یکسان بودن قناری ها با سلیقه و نظر خودتون قناری نر رو انتخاب کنید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    mahi
    شماره عضویت
    14738
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanfalah نمایش پست ها
    سلام
    زمان اماده بودن قناری با تحرک در قفس همراه با کشیدن قیس در جواب اواز هستش که این تحرک باید با تغییر پس قناری باشه و اگر کاغذ کف قفس داشته باشید یا نخ گوشه ای از قفس قرار بدید ماده در صورت امادگی مشغول به جابجایی اونها خواهد کرد
    در مورد انتخاب قناری نر اولویت با قناری اماده تر هست که در شرایط یکسان بودن قناری ها با سلیقه و نظر خودتون قناری نر رو انتخاب کنید
    باید قناری نر رو بگیرم بندازم تو قفس ماده یا بر عکس؟ نیازی هست هم دیگرو چند روزی ببینند یا نه ؟ چون بین شون روزنامه هست همدیگرو نمیبینن
    ویرایش توسط arisa : 24th October 2014 در ساعت 04:23 PM

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    باید قناری نر رو بگیرم بندازم تو قفس ماده یا بر عکس؟ نیازی هست هم دیگرو چند روزی ببینند یا نه ؟ چون بین شون روزنامه هست همدیگرو نمیبینن
    سلام
    معمولا قناری نر رو داخل قفس ماده قرار میدند ولی در هر دو صورت با اماده بودن قناری ها میتوان قناری ها رو جفت کرد
    بله اگر یک هفته روزنامه بین قفس ها رو بردارید و فاصله حدود 1 متر بین 2 قفس ایجاد کنید بی تاثیر نیست و بعد از یک هفته اقدام به جفت انداختن کنید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    mahi
    شماره عضویت
    14738
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanfalah نمایش پست ها
    سلام
    معمولا قناری نر رو داخل قفس ماده قرار میدند ولی در هر دو صورت با اماده بودن قناری ها میتوان قناری ها رو جفت کرد
    بله اگر یک هفته روزنامه بین قفس ها رو بردارید و فاصله حدود 1 متر بین 2 قفس ایجاد کنید بی تاثیر نیست و بعد از یک هفته اقدام به جفت انداختن کنید
    سلام.اول ممنونم که جواب سوالاتمون رو میدید.من قناری هارو یکی کردم ولی بناری نر از دست ماده فرار میکنه ولی ماده دوست داره پیشش با شه این کارشون طبیعی هست یا جداشون کنم؟

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    سلام.اول ممنونم که جواب سوالاتمون رو میدید.من قناری هارو یکی کردم ولی بناری نر از دست ماده فرار میکنه ولی ماده دوست داره پیشش با شه این کارشون طبیعی هست یا جداشون کنم؟
    سلام
    خير معمولا نبايد اينگونه باشه اين كه نر إز ماده فرارميكنه اولين دليل احتمالا اماده نبودن قناري نر هستش كه اصولا اين فصل نبايد به امادگي كامل رسيده باشه
    اگر به اماده بودن قناري نر اطمينان داريد إز يكديگر جداً نكنيد جفت رو احتمال اينكه قناري نر جوان تر إز ماده باشه هست كه به مرور
    به شرائط عادت ميكنه انشاالله جفت خواهد خورد

صفحه 60 از 84 نخستنخست ... 10414243444546474849505152535455565758596061626364656667686970717273747576777879 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)