صفحه 51 از 84 نخستنخست ... 323334353637383940414243444546474849505152535455565758596061626364656667686970 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 501 به 510 از 837
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    11316
    راستی من واسهجلوگیری از بید زدن و...از داروی اکتومین استفاده میکنم ایا خوبه....میتونم تو لونه از این دارو استفاده کنم........ممنون

همکار قدیمی انجمن قناری

نوع حیوان خانگی
    ديسکس-عروس هلندی- قناري
    شماره عضویت
    5776
    نقل قول نوشته اصلی توسط jak anderson نمایش پست ها
    راستی من واسهجلوگیری از بید زدن و...از داروی اکتومین استفاده میکنم ایا خوبه....میتونم تو لونه از این دارو استفاده کنم........ممنون
    از این دارو چطور استفاده می کنید ?

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    11316
    5 قطره در نیم لیتر اب استفاده میکنم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    11316
    5 قطره در نیم لیتر اب استفاده میکنم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    11316
    یه سوال دارم.

از وقتی که تخم های بدون نطفه رو به همراه لونه بیرون اوردم و پنبه و لونه رو عوض کردم دیگه نر و مادم به هم محل نمیزارن و تحرکشون کم شده و نر دیگه نمیخونه ...چیکار میتونم بکنم تا دوباره تخم کنن ....

ممنون

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    11316
    از وقتی که تخم های بدون نطفه رو به همراه لونه بیرون اوردم و پنبه و لونه رو عوض کردم دیگه نر و مادم به هم محل نمیزارن و تحرکشون کم شده و نر دیگه نمیخونه ...چیکار میتونم بکنم تا دوباره تخم کنن ...الان پیش هم هستند لازم نیست جداشون کنم......

ممنون

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    9282
    با سلام
    دوست عزیز اگر منظور شما داروی تزریقی دامی ایوکتین 1% (ایورمکتین ) است نحوه استفاده کمتر از یک قطره و تماس مستقیم با پوست و در ناحیه پشت گردن قناری میباشد و بعد از 14 روز تکرار مجدد یکبار و و رعایت نظافت و پاکیزکی و شتشو ظروف و قفس با اب جوش برای ریشه کن کردن مایتها و سم پاشی محیط اطراف پرنده بدون حضور پرنده زیرا مایتها بدون حضور پرنده تا 9 ماه میتوانند زنده بمانند و لاروها نیز باید از بین بروند و برای ابتنی از پودر مخصوص میتوان استفاده نمود

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    9282
    از وقتی که تخم های بدون نطفه رو به همراه لونه بیرون اوردم و پنبه و لونه رو عوض کردم دیگه نر و مادم به هم محل نمیزارن و تحرکشون کم شده و نر دیگه نمیخونه ...چیکار میتونم بکنم تا دوباره تخم کنن ...الان پیش هم هستند لازم نیست جداشون کنم......

ممنون
    با سلام
    دوست عزیز اینکه نر نمیخونه یک امر طبیعی میباشد و ابتدا باید وضعیت امادگی نر قبل از جفت اندازی و بررسی سوابق امادگی ماده اعم از نحوه تغذیه و تعداد تخم و مدت سپری شدن از اولین تخم گذاری و تازه کار بودن و مسائل دیگر در ابتدا بررسی شده و اینکه بعد از گذاشتن لانه جدید برای تخم گذاری ایا امادگی جفت گیری و تخم گذاری را دارند شما در ابتدا عوامل ناباروی را مطالعه بفرمایید تا با تخم هرز مواجع نشوید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    11316
    سلام .........

قناری های سرخم دارن لونه سازی میکنن چند روز دیگه احتمالا تخم میکنن (( قناری نرم نوکش رو به میله قفس میماله از چیه )).............

یک قناری نر سفید و بلند و یک ماده لیمویی بلند خریدم ....حالا از هم جدان ولی همدیگه رو میبینن نر به شدت صداش میزنه و ماده هم جوابش رو میده چیکار کنم قفس رو نزدیک ببرم یا کار دیگه ای انجام بدم ممنون.......

لونه رو پیش ماده بزارم تا اماده تر بشه

تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    سلام .........

قناری های سرخم دارن لونه سازی میکنن چند روز دیگه احتمالا تخم میکنن (( قناری نرم نوکش رو به میله قفس میماله از چیه )).............

یک قناری نر سفید و بلند و یک ماده لیمویی بلند خریدم ....حالا از هم جدان ولی همدیگه رو میبینن نر به شدت صداش میزنه و ماده هم جوابش رو میده چیکار کنم قفس رو نزدیک ببرم یا کار دیگه ای انجام بدم ممنون.......

لونه رو پیش ماده بزارم تا اماده تر بشه
    سلام اقا سهیل
    بسلامتی انشاالله یک در لونه اول 7 تخم ماده میزاره و 7 جوجه به شما میده
    این کاری که قناری نر انجام میده بعد از تغذیه هستش و یا اکثر وقتها مشغول این کار هستش ؟ در هر دوصورت استفاده یک تکه (کف دریا ) در گوشه ای از قفس بطوری نسب کنید که پرنده بتونه روی اون بایسته
    خیر برای ماده لونه قرار ندید که احتمال داره تخم از مستی بزاره و خوب نیست کمی فاصله پرندهارو کمتر کنید و زمانی که نر مشغول خواندن شدو ماده با تحرک در قفس و با صدا کردن عکس العمل نشون داد با توکل به خدا پرندها رو جفت کنید .
    پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

صفحه 51 از 84 نخستنخست ... 323334353637383940414243444546474849505152535455565758596061626364656667686970 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)