صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11
    همکار قدیمی انجمن پرندگان

شماره عضویت
    40

آلبوم عکس آکواریوم و آبزیان آب شیرین توسط mohammad_h

درود بر همه دوستان گرامی و ممنون به خاطر اینکه وقت گذاشتید و این صفحه رو باز کردید امیدوارم از عکس هایی که به تدریج میزارم خوشتون بیاد............ خیلی وقت پیشا شاید نزدیک 20 سال پیش که حتی مدرسه هم نمیرفتم یک روز که واسه خرید بیرون رفته بودیم چشمم به ی مغازه آکواریومی افتاد:-> از اونجا که کلا عاشق حیونا بودم..... به زور دست مامان بابا رو کشیدم بردم تو خلاصه تا 10 دقیقه مات مبهوت نگای آکواریوما و ماهی ها میکردم دیونشون شدم گفتم من ماهی می خوام خلاصه اول سعی کردن گولم بزنن که بعدا بر میگردیم و یا اینکه آقای مغازه دار میگه هفته بعد بهترشو میارمو این حرفا ........... ولی من زرنگ تر از این حرفا بودم:cool: پامو کوبیدم زمین که می خوامو می خوام بعد که کار به گریه کشید خلاصه تسلیم شدن ی شیشه 40 سانت طول البته خالی بدون هیچ وسیله ای گرفتن واسم با 2 تا گلد فیش مرواریدی کوچولو یکیشون طلایی بود یکیشون هم زرد فروشنده یادمه گفتش که رو سرش چربی گرفته زود بزرگ میشه و اگه میدیدم جداش میکردم و این حرفا خلاصه فقط ی توضیح به ما داد که آب کولر دار روش نریزین کهنه باشه همین..... با هزار زوق و شوق آوردیم خونه تو ماشین ی لحظه هم چشم ازشون بر نمیداشتم از خوشحالی انگار دنیا مال من بود:.... خلاصه رسیدیم خونه شیشه رو گذاشتم رو طاقچه بعد با آبی که تو آشپز خونه کهنه بودو مامانه پر میکرد واسه موقع قطع آب پرش کردیم و فوری 2 تا ماهی بیچاره رو انداختم توش ...... ی هو دیدم هر دو رفتن زیر آب و بعد چند تا حرکت تند لا افتادن گریم در اومد مامانه از آب درشون آورد انداخت تو ی قابلمه گذاشت پشت بخاری گفت شاید سردشونه خلاصه شب کلی بیدار بودم بالا سرشون که نمیرن و گریه کردم ولی خوابم برده بود و صبح دیدم که 2تاشون حیونیا مردن............. انقد گریه کردم که مریض شدم حتی چند روز لب به غذا نزدم .... خلاصه بردنم دکتر و این حرفا بعدشم بازم بردنم آکواریومی ولی من ماهی های خودمو می خواستم خلاصه ی آکواریوم با تموم وسایل واسم خریدن توش کلبه داشت صدف و غواص و چمن و کلی چیز دیگه با ی بخاری و یادش بخیر ی پمپ امید.... پمپ امید یادتون هست راستی:confused:؟؟؟ و یک کتاب راهنمایی نگهداری آکواریوم و ماهی........ و کلی ماهی خوشگل مثل گوپی و اینجور چیزا.......... خلاصه اینجوری شد که ما شدیم ماهی باز کوچک:cool:.......... و تو این مدت 20 سال ماهی نبوده که نداشته باشم....... که البته از قدیمی ها که عکس نیست ولی از حدود 8 سال پیش به این ور از بعضی هاشون دارم و به تدریج میزارم واستون والبته عکس از تانک هام....... البته این اواخر تو کار دیسکس بودم بیشتر و البته جدیدا فلاور هورن که عاشقشم و از عکساشون میزارم....امیدوارم خوشتون بیاد....... معذرت طولانی شد. فعلا بدرود.

شماره عضویت
    40
    عکس چند تا از تانک هامو واستون میزارم... 2تای اولی اجازه ورود به خونه رو داشتن و البته الان اختیارشون دست داداش کوچولوه هر چی دستش برسه توشون میندازه... 2 تا بعدی هم نمونه تانک هایی که این ور اون ور بزور جا دادم واسه فلاور هام......

ویرایش توسط mohammad_h : 27th August 2010 در ساعت 11:08 AM

شماره عضویت
    40
    تو این پستم چند تا از عکسای قدیمی دیسکس هام (سری اولی که داشتم) مربوط به سال ها پیش.................

شماره عضویت
    40
    اینم عکس اولین فلاوری که من داشتم................ اسمش داریوش بود روزی که اوردمش خیلی زشت بود ولی بعدا بحال شد و البته فروختمش به دوستم...... عکس آخری هم غذاهایی هست که نوش جان کرد تا از اون زشتی در اومد....................

شماره عضویت
    40
    تو این پستم یکسری عکس های قدیمی واستون میزارم......... اولی جفت اسکارهام که خودم بزرگ کردم .. عکس دوم هم سیلور اسکات هام که رشدشون واقعا عالی بود .... عکس سومی هم باله بلند موشکی بود واسه خودش انقدر سریع شنا میکرد...........

شماره عضویت
    40
    یکی از زیباترین فلاور های من که خیلی دوسش دارم ... خریدنش خیلی اتفاقی بود سفر رفته بودم که این همسفر ما شد از مغازه دوستم تو کرمانشاه به زور اوردمش...... البته الان واسه خودش مردی شده... اینجا حدودا 15 سانته... امیدوارم خوشتون بیاد...

[IMG] [/IMG]

من که از نژاد این خوشگله سر در نیاوردم... کلا زیاد هم تو نخ نژاد فلاور نیستم چون چیز دقیقی نیست... ولی به قول بابک عزیز که ازش پرسیدم ی چیزی تو مایه های گلد تریماکو باید باشه یا رگه ای ازش حتما داره........
    ویرایش توسط mohammad_h : 10th September 2010 در ساعت 11:23 AM

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم های آب شور)

نوع حیوان خانگی
    فقط آبزی
    شماره عضویت
    1225
    تانک زیبایی دارین بهتون تبریک میگم

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_h نمایش پست ها
    درود بر همه دوستان گرامی و ممنون به خاطر اینکه وقت گذاشتید و این صفحه رو باز کردید امیدوارم از عکس هایی که به تدریج میزارم خوشتون بیاد............ خیلی وقت پیشا شاید نزدیک 20 سال پیش که حتی مدرسه هم نمیرفتم یک روز که واسه خرید بیرون رفته بودیم چشمم به ی مغازه آکواریومی افتاد:-> از اونجا که کلا عاشق حیونا بودم..... به زور دست مامان بابا رو کشیدم بردم تو خلاصه تا 10 دقیقه مات مبهوت نگای آکواریوما و ماهی ها میکردم دیونشون شدم گفتم من ماهی می خوام خلاصه اول سعی کردن گولم بزنن که بعدا بر میگردیم و یا اینکه آقای مغازه دار میگه هفته بعد بهترشو میارمو این حرفا ........... ولی من زرنگ تر از این حرفا بودم:cool: پامو کوبیدم زمین که می خوامو می خوام بعد که کار به گریه کشید خلاصه تسلیم شدن ی شیشه 40 سانت طول البته خالی بدون هیچ وسیله ای گرفتن واسم با 2 تا گلد فیش مرواریدی کوچولو یکیشون طلایی بود یکیشون هم زرد فروشنده یادمه گفتش که رو سرش چربی گرفته زود بزرگ میشه و اگه میدیدم جداش میکردم و این حرفا خلاصه فقط ی توضیح به ما داد که آب کولر دار روش نریزین کهنه باشه همین..... با هزار زوق و شوق آوردیم خونه تو ماشین ی لحظه هم چشم ازشون بر نمیداشتم از خوشحالی انگار دنیا مال من بود:.... خلاصه رسیدیم خونه شیشه رو گذاشتم رو طاقچه بعد با آبی که تو آشپز خونه کهنه بودو مامانه پر میکرد واسه موقع قطع آب پرش کردیم و فوری 2 تا ماهی بیچاره رو انداختم توش ...... ی هو دیدم هر دو رفتن زیر آب و بعد چند تا حرکت تند لا افتادن گریم در اومد مامانه از آب درشون آورد انداخت تو ی قابلمه گذاشت پشت بخاری گفت شاید سردشونه خلاصه شب کلی بیدار بودم بالا سرشون که نمیرن و گریه کردم ولی خوابم برده بود و صبح دیدم که 2تاشون حیونیا مردن............. انقد گریه کردم که مریض شدم حتی چند روز لب به غذا نزدم .... خلاصه بردنم دکتر و این حرفا بعدشم بازم بردنم آکواریومی ولی من ماهی های خودمو می خواستم خلاصه ی آکواریوم با تموم وسایل واسم خریدن توش کلبه داشت صدف و غواص و چمن و کلی چیز دیگه با ی بخاری و یادش بخیر ی پمپ امید.... پمپ امید یادتون هست راستی:confused:؟؟؟ و یک کتاب راهنمایی نگهداری آکواریوم و ماهی........ و کلی ماهی خوشگل مثل گوپی و اینجور چیزا.......... خلاصه اینجوری شد که ما شدیم ماهی باز کوچک:cool:.......... و تو این مدت 20 سال ماهی نبوده که نداشته باشم....... که البته از قدیمی ها که عکس نیست ولی از حدود 8 سال پیش به این ور از بعضی هاشون دارم و به تدریج میزارم واستون والبته عکس از تانک هام....... البته این اواخر تو کار دیسکس بودم بیشتر و البته جدیدا فلاور هورن که عاشقشم و از عکساشون میزارم....امیدوارم خوشتون بیاد....... معذرت طولانی شد. فعلا بدرود.
    واقعا محمد جان من رو یاد قدیم انداختی (آکواریوم ناکتا کوچیکه تو خیابون بقل دانشگاه و ناکتا بزرگه تو فرصت و آکواریوم آمازون ، بخاری های بدون ترموستات پمپ رنا و سارا غواص و چرخ و فلک و...)
    الانی ها باید خیلی قدرشو بدونن اون موقع من یادمه تنوع ماهی ها اینجوری نبود و بیشتر ماهی ها ماله کاشون بود(مثل گوپی و مولی و سوارتیل) یکمقدا اسکار و زبرا سیچلاید بود که تولید بعضی اکواریوم دار ها بود
    منتها متاسفانه قدیمی ها خیلی خوب بودن یادمه آکواریومی تو خیابون اقبال برای یک بچه 13 ساله وای میساد و نزدیک 1 ساعت توضیح میداد اما امروزی ها در محیط وب که کامنت بچه ها رو پاک میکنن در مغازه ها هم که بفکر فروشن اصلا نمیگن یارو آماتوره بهش ماهی حساس ندیم واقعا یادش بخیر
    ویرایش توسط ahmadkhabir : 4th September 2010 در ساعت 03:33 PM دلیل: پستهای متوالی

شماره عضویت
    40
    اینم یکی دیگه از فلاور هام .... رنگ زیبایی داره

شماره عضویت
    40
    درود خدمت همه دوستان..... تو این پست عکس هایی از یکی از بهترین فلاور هام میگذارم که خودم بزرگش کردم و بچه های قدیمی تالار باهاش آشنا هستن و عکس های قدیمیش هم توی آلبومم هست........
    عکس اول مربوط به زمانی که 8 سانت بود و عکس آخری مربوط به 1 ماه پیش که 18 سانت شده (تازه تو عکس اخر به دلیل جا به جایی هدش یکم خوابیده... هدش 2 برابر اینه ) امیدوارم خوشتون بیاد......

کاربر ساده

شماره عضویت
    3206
    محمد جان کارت درسته عکس جدید بزار.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)