صفحه 6 از 15 نخستنخست 123456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 144
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    اسب ،طوطی
    شماره عضویت
    11203
    نقل قول نوشته اصلی توسط face gator نمایش پست ها
    ما هم که با این طوطیمون مکافاتی داریم.انگار می خواد یزید رو بکشه.بنظر شما اون نسبت به خود دست یا دستی که با لباس پوشیده شده رفتار یکنواختی داره؟ینی این که دست لخت باشه با دستی که لباس پوشیده باشه رفتارش یه جوره...ممکنه لباس رو گاز بگیره و خود دست رو گاز نگیره؟؟؟؟ راستی دوسته عزیز شما اسب هم دارید؟؟؟؟؟
    سلام .نه فرقی براش نمیکنه که دست با لباس باشه یا بی لباس لباس رو جوری گاز میگیره که سوراخ شه و دست رو هم جوری گاز میگیره که خون بیاد ولی این فقط در تمرین روی دست آمدنه و یا وقتی که بخوای بهش دست بزنی البته جدیدنا میزاره دمش رو ناز کنم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    اسب ،طوطی
    شماره عضویت
    11203
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    سلام.کدوم فیلم آموزشی ؟

خب خیلی عالیه ارتباط بدی نداره با شما .

قفس تو چه ارتفاعیه؟ و کجا باهاش تمرین کردین ؟بیرون قفس ؟داخل قفس ؟؟ وقتی باهاش تمرین میکنید ارتفاع طوطی از شما بالاتره یا پایین تر؟
    فیلمی که اسم طوطیه سم بود قفس روی زمینه و بیرون قفس باهاش تمرین میکنن و وقتی باهاش دارم کار میکنم صورتم روبه روی صورتشه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو-ماهی-گل گیاه
    شماره عضویت
    11088
    این طوری که استین منو گاز میگیره اگر دستمو بگیره که گوشتم رو هم میکنه....ینی هیچ راه دیگه این نیست؟؟؟؟؟
    من تو استینم لباس کردم توری که گاز گرفت منو نگیره.هزار بار دستم رو جلوش بردم و بهش همش گفتم نه و حالت قهر رو گرفتم.فایده ای نداشت.
    به دستم فلفل بزنم یکمی بکنم تو دهنش تا بفهمه نباید گاز بگیره

البته من که این کار رو نمی کنم....

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط saghar78 نمایش پست ها
    فیلمی که اسم طوطیه سم بود قفس روی زمینه و بیرون قفس باهاش تمرین میکنن و وقتی باهاش دارم کار میکنم صورتم روبه روی صورتشه
    روشی که تو کلیپ سم هست واسه همه ممکنه جواب نده .

ارتفاع قفس که خیلی کمه برای طوطی اصلا خوب نیست ولی تو تمرین مشکلی ایجاد نمیکنه. اگه قفس ارتفاعش زیاد بود و روی قفس باهاش تمرین میکردین به مشکل برمیخوردین وطوطی راحت می تونست گازبگیره

البته الان هم فرقی نکرده چون شما موقع تمرین نباید صورتتون رو به روی صورت طوطی باشه . این یعنی ارتفاعتون با طوطی برابر هست و طوطی میتونه مثل خط اول که توضیح دادم خیلی راحت گاز بگیره.موقع تمرین ارتفاع شما باید ازطوطی بیشتر باشه بهترین حالتی که میتونم بگم حالتیه که وقتی دست رو میبرید سمتش ، فقط یکم دست خم بشه .اینجوری کنترل شما روی طوطی و دستتون بیشتره.فعلا فقط دارم درباره بهترین حالت تمرین حرف میزنم

حالا؛برای روی دست آوردن درسته که باید از دست استفاده کرد ولی نباید دست رو خیلی راحت در اختیار طوطی گذاشت مخصوصا یه طوطی که گاز گرفتن رو خوب بلده

چون طوطی شما هم ارتباطش خوبه باهاتون و از دست شما غذا میگیره و میذاره دمش رو ناز کنید ، فکر کنم بهترین روش براش استفاده ازچوب نشانگر باشه . یا دادن جایزه طوری که طوطی یاد بگیره دست رو دنبال کنه .

این دو تا کلیپ رودانلود کن

روی قفس

Pionus Parrot Target Training (Mika)(4).flv

داخل قفس

Rocky Targeting(@) دانلود ● آپلود سنتر اختصاصی پارسی پت | آپلود عکس حیوانات خانگی

طوطی وقتی یاد بگیره بادنبال کردن دست به غذایی که دوست داره میرسه بیشتر همکاری میکنه

اینا رو به طوطی یاد بدین و در طول تمرین برای روی دست آوردن تلاشی نکنید. فقط به طوطی یاد بدین که بیاد دنبال دست . این تمرین تا وقتی ادامه پیدا میکنه که طوطی بدون هیچ ترسی و با رضایت کامل دست رو دنبال میکنه. بعد خبر بدین که بریم مرحله بعد

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    این طوری که استین منو گاز میگیره اگر دستمو بگیره که گوشتم رو هم میکنه....ینی هیچ راه دیگه این نیست؟؟؟؟؟
    من تو استینم لباس کردم توری که گاز گرفت منو نگیره.هزار بار دستم رو جلوش بردم و بهش همش گفتم نه و حالت قهر رو گرفتم.فایده ای نداشت.
    به دستم فلفل بزنم یکمی بکنم تو دهنش تا بفهمه نباید گاز بگیره

البته من که این کار رو نمی کنم....
    راهش رو چند صفحه قبل گقتم . یه بار دیگه بخونید

طوطی شما هنوز برای غذا گرفتن از دست شما مشکل داره پس نمیتونید با پریدن به مراحل بالا یعنی روی دست آوردن رامش کنید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    اسب ،طوطی
    شماره عضویت
    11203
    سلام ممنون از فیلمها و راهنماییهای خوبتون ولی طوطی من این ار رو بلده یعنی وقتی غذا رو با دستم میگیرم اونطرف میاد و میگیره
    و یک موضوع دیگه اینکه من فرق بین لمس کردن و گاز گرفتن رو متوجه نمیشم لطفا راهنمایی کنید!

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    متاسفانه فعلا هیچ
    شماره عضویت
    11430
    سلام ممنون از فیلمها و راهنماییهای خوبتون ولی طوطی من این ار رو بلده یعنی وقتی غذا رو با دستم میگیرم اونطرف میاد و میگیره
    و یک موضوع دیگه اینکه من فرق بین لمس کردن و گاز گرفتن رو متوجه نمیشم لطفا راهنمایی کنید!
    معمولا طوطی زمانی که میخواهد گاز بگیرد کمی گارد تهاجمی و یا تدافعی میگیرد
    مثلا پرهای پشت سر را پوش میدهد و چشم تنگ میکند
    بسته به طوطی شما دارد پرنده شما چیست و لطفا کمی بیشتر درباره حالت ان توضیح دهید

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    چه عالی .پس خیلی پیشرفت خوبی داشتی .اگه ازگازش میترسی .بهتره از چوب نشانگر استفاده کنی ولی اگه به هر بهونه ای گاز نمیگیره همون که بیاد دنبال غذا کافیه .

به صورت کلی بلده این حرکت هاییکه رو گفتم .حالا میخوایم مرحله به مرحله شروع کنیم.

پس برای شروع همین تمرین رو تا یه هفته انجام بده تا جایزه گرفتن به خاطر دنبال کردن دست رو کامل یاد بگیره وبرای مرحله بعد آماده بشه .نمی خوایم عجله کنیم

گاز طوطی روکه خودت تجربه کردی ولی لمس کردن یعنی وقتی دستتو میبری سمتش آروم منقارش رو بزنه به دستت . فرقشون خیلی زیاده

اگه منظورت از اینسوال اینه که نمیدونی چه وقت طوطی میخواد گاز بگیره و چه وقت میخواد دستتو آروم با منقارش بگیره همونطور که کاربر painkiller گفتن یه سری علایم از خودشون نشون میدن و حالت حمله به خودشون میگیرن .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو-ماهی-گل گیاه
    شماره عضویت
    11088
    کاسکوی منم دیگه وقتی با دست بهش غذا میدم گاز نمی گیره.دقیقا دنبال دستم هم میاد برای گرفتن غذا.عاشق سیب هم هست.سیب رو هر جایی ببرم دنبالش میاد.تو این 2 روز خیلی تغیر کرده.

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    کاسکوی منم دیگه وقتی با دست بهش غذا میدم گاز نمی گیره.دقیقا دنبال دستم هم میاد برای گرفتن غذا.عاشق سیب هم هست.سیب رو هر جایی ببرم دنبالش میاد.تو این 2 روز خیلی تغیر کرده.
    خوشحالم که این خبر رو دادین . شما هم تا یکی دو هفته فقط با دست بهش غذا بدین و برای روی دست آوردن تلاشی نکنید. دستتون رو هم جز برای غذا دادن سمتش نبرید

صفحه 6 از 15 نخستنخست 123456789101112131415 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)