صفحه 8 از 15 نخستنخست 123456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 71 به 80 از 144
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    اسب ،طوطی
    شماره عضویت
    11203
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    سلام.بله اگر دیگه دنباله دست رو کامل آموزش دیده بهتره تا تکراری نشده براش مراحل بعدی رو شروع کنید.وقتی شوق و تمایلش برای آموزش رو میبینید بهتره وقت رو از دست ندید.سعی کنید باهاش ارتباط برقرار کنید و کم کم دستتون رو بهش نزدیک کنید با جایزه دادن.
    اگر دستم رو گاز نگرفت بهش جایزه بدم؟

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    نقل قول نوشته اصلی توسط saghar78 نمایش پست ها
    خیر
    برخی آموزشها مثل سر دادن یا روی دست آمدن نیازی به جایزه نداره چون در صورت استفاده از جایزه طوطی شرطی شده و هر بار که بیاد رو دست باید بهش جایزه بدید و اگر ندادید بعد از مدتی دیگه نمیاد رو دست

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    سلام من دنبال کردن دست رو بهش یاد دادم دیگه در حدی شده که وقتی روی قفس نشسته خوراکی رو اونطرف قفس میگیرم مثل جت میدوده میاد میگیره فکر کنم آماده ی مرحله ی بعدیه!
    سلام . شما الان از دو راه میتونی روی دست اومدن روباهاش تمرین کنی که برای هر دوراه کلیپ میذارم که راحت تر متوجه بشی . فرقشون فقط تو مکان تمرینه

اولین روش روی قفسه .کلیپی که گذاشتم طوطی روی ااستندش نشسته ولی روی قفس هم میتونی ازش استفاده کنی .چون گفته بودی روی قفس باهاش تمرین میکنی . البته بهتره آموزش ها روی قفس یا نزدیک قفس و جایی که قفس دیده میشه نباشه .

Parrot Training - Step up دانلود ● آپلود سنتر تخصصی آپلود عکس حیوانات خانگی

مراحلش اینه :

قبل اینکه این مراحل رو شروع کنی چند روز باهاش تمرین قبل رو کار کن و بعد مثل مراحل زیر عمل کن

مرحله اول : مثل تمرین قبل که باهاش کار کردی ، با یه دست خوراکی مورد علاقش رو جلوی قفس نگه دار وبذار بیاد ازت بگیره . دست بعدی رو کنار قفس و بدون حرکت نگه دار . بدون اینکه مجبورش کنی حرکت کنه ،چندین بار بهش همونجا جایزه بده . توکلیپ کاملا مشخصه

اگه تو مرحله اول احساس کردی که خیلی راحت با این شرایط داره پیش میره واصلا نمی ترسه و همکاری خوبی داره ، مرحله رو تا همین حد نگه دار . بذار فقط این تمرین براش عادی شه .

شاید براش عادی نباشه و بترسه پس چند روز همین تمرین روانجام بده تا براش عادی شه . بستگی به طوطی داره . ممکنه تا چند روز تا همین حد باقی بمونه .عجله نکن.

مرحله دوم ( اگه مرحله اول همه چی عادی بود) دستت روبا جایزه کمی دورتر نگه دار. تا برای رسیدن بهش یکم گردنش رو بکشه .. مطمئنا تا مجبور نشه روی دست کنار قفس قدم بر نمی داره

مرحله سوم دورتر نگه دار ، طوری که طوطی مجبور شه برای رسیدن به جایزه ، روی دست شما فقط یک پاشو بذاره . همین جایزه داره و در طول این اتفاقات شما اصلا دست کنار قفس رو حرکت نده . بذار این دست به عنوان یه پل برای رسیدن به جایزه باشه . اگه حرکت کنه طوطی اعتمادش رو از دست میده .

نکته : ممکنه طوطی قبل اینکه روی دست ، پا بذاره ، ازمحکم بودن بخواد مطمئن شه . ممکنه با منقار امتحانش کنه .پس نترس حتی اگه گازش محکم بود . فقط جایزه ای نده بهش اون لحظه . دستت رو ببر پشتت وخیلی جدی بهش بگو نه .

مرحله چهارم : دورتر ببر جایزه رو . طوری که طوطی برای رسیدن بهش کلا روی دست بیاد با هر دو پا . باز هم دست کنار نشیمن بی حرکت .

این تمرین رو تا وقتی انجام بده که طوطی خیلی راحت و بدون اینکه برای قدم گذاشتن روی دستت ، به دستت نگاه کنه ، بیاد روی دست . طوطی که خیالش راحت باشه و از دست نترسه برای روی دست اومدن به دستت نگاه نمی کنه .. راحت قدم برمیداره . انگار که داره راحت و بدون ترس راه میره .

همه این مراحل ممکنه دقیقا تو 4 بار تمرین تموم نشه . گفتم که ممکنه طوطی با هر مرحله راحت نباشه ومجبور باشی مثلا مرحله 1 رو چندین روز باهاش کار کنی .

روش بعدی دوراز قفس و جاییه که طوطی قفسش رو نمیبینه . میتونی با قفس ببریش روی یه میز یا اپن یا هر جایی که مسطح باشه .وسایلی که حواسش رو پرت میکنه رو ازش دور کن . بعد در قفس رو باز کن که بیاد بیرون و بعد قفس رو ازش دور کن . ارتفاعت از طوطی باید بیشتر باشه .

مثل روش قبل تو یه دست جایزه رونگهدار و یه دست رو روی میز زیر دستی که جایزه رو نگه داشتی باهاش، بذار .توکلیپ کاملا مشخصه که باید چیکار کنی . تقریبا مثل روش قبله فقط جای تمرین فرق میکنه .

iPod - iPod - DickShapeStepUp2 دانلود ● آپلود سنتر تخصصی آپلود عکس حیوانات خانگی

تو هر مرحله اگه گازت گرفت بهش جایزه نده و دستی که باهاش جایزه رو نگهداشتی ازش دور کن

موفق باشی

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    11152
    مرغ عشقم میشه اینجوری آموزش داد؟؟؟
    جفت مرغ عشقام فندق و پسته

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط yasaminallahyari نمایش پست ها
    مرغ عشقم میشه اینجوری آموزش داد؟؟؟
    جفت مرغ عشقام فندق و پسته
    بله میشه.
    ولی مرغ عشق شما جفته نباید این کار رو کنید.معمولا این کارها رو برای پرنده ی تک میکنن وبرای پرنده های جفت بازدهی نداره ،ضمن اینکه روند تکثیرشون رو بشدت کند میکنه

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    11152
    نقل قول نوشته اصلی توسط رضا قلیخانی نمایش پست ها
    بله میشه.
    ولی مرغ عشق شما جفته نباید این کار رو کنید.معمولا این کارها رو برای پرنده ی تک میکنن وبرای پرنده های جفت بازدهی نداره ،ضمن اینکه روند تکثیرشون رو بشدت کند میکنه

خب من باید چیکار کنم که دستی شن؟؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    برای رام یا دستی کردن مرحله ی اول باید پرندتون جوجه باشه،دوم اینکه جفت نباشه که بشه باهاش تمرین کرد و بخواد با انسان ارتباط برقرار کنه.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    شما انشاءالله رو جوجه هاشون کارکن.اینا در همین حد که ازت نترسن کافیه

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    11152
    نقل قول نوشته اصلی توسط رضا قلیخانی نمایش پست ها
    شما انشاءالله رو جوجه هاشون کارکن.اینا در همین حد که ازت نترسن کافیه

اتفاقا اصلا نمیترسن وقتی پروانه یا حشره تو اتاق باشه سرو صدا که میکنن تا من میرم تو اتاق آروم میشن قفسشونم که تمیز میکنم خیلی آروم یه گوشه هستن ولی اوایل هی اینور اونور میپریدن

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    اتفاقا اصلا نمیترسن وقتی پروانه یا حشره تو اتاق باشه سرو صدا که میکنن تا من میرم تو اتاق آروم میشن قفسشونم که تمیز میکنم خیلی آروم یه گوشه هستن ولی اوایل هی اینور اونور میپریدن
    اینکه الان موقع تعویض آب و غذا از شما نمیترسن به این معنی نیست که به شما اعتماد پیدا کردن بلکه فقط به شما و محیطشون عادت کردن.جفت شما بالغ هستن و از طرفی جفت شدن پس دیگه بهتره به فکر رام کردنشون نباشید چون ممکنه همین اعتماد نسبی که موقع تعویض آب و غذا به شما دارن هم از بین بره.

صفحه 8 از 15 نخستنخست 123456789101112131415 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)