صفحه 3 از 15 نخستنخست 123456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 144
    کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط face gator نمایش پست ها
    برای دیدن این ویدیو برنامه ی خاصی لازمه.گرفتمش ولی پخش نمیشه
    فایلش زیپ شدست.اول از زیپ خارج کنید با winzipیا یه برنامه ی مشابه بعدش هم باkmplayerمیتونید ببینید

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    چوب رو میزدم به نوکش یا میدادم گاز بگیره بد بهش سیب میدادم.سیب خیلی دوست داره.چوبش پوسیده بود
    یه چیز جالبی که هست اینه که دقیقا بعد از گاز گرفتن از خنده میمیره.بعد غذا خورن باد گلو میزنه اونم بلللللللللند.حالا من دستم رو بزارم گاز گاز کنه که پوست دستم کندست.

اگر طوطی بد عادت شده و همش گاز میگیره یکی از مهترین عواملش این کار شما میتونه باشه وبعد چیزهای دیگه.وقتی گاز میگیره شما باید دستت رو نکشی وآروم بگی نه،نه اینکه تشویقش کنید وبعد بهش سیب بدید.اینطوری تشویق میشه تا سری بعدی گاز بهتری بگیره.
    شما برای اینکه بره تو قفس یه چیز که دوست داره مثلا سیب رو بذارید تو قفس بعد که رفت در رو ببندید وزیاد اجاز هندید بیاد بیرون وکارهایی که سپیده خانم گفتن رو انجام بدید.
    فقط همون طور که سپیده خانم گفتن تاکیید میکنم که ترسو بذارید کنار وگرنه مشکلتون حل نمیشه
    ویرایش توسط sepideh : 23rd February 2013 در ساعت 12:19 AM

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    چوب رو میزدم به نوکش یا میدادم گاز بگیره بد بهش سیب میدادم.سیب خیلی دوست داره.چوبش پوسیده بود
    یه چیز جالبی که هست اینه که دقیقا بعد از گاز گرفتن از خنده میمیره.بعد غذا خورن باد گلو میزنه اونم بلللللللللند.حالا من دستم رو بزارم گاز گاز کنه که پوست دستم کندست.
    برای دیدن این ویدیو برنامه ی خاصی لازمه.گرفتمش ولی پخش نمیشه
    چوب پوسیده ؟؟ طوطی چوب سالمو در عرض چند دقیقه پودر میکنه چه برسه به چوب پوسیده

کار این چوب اینه که فقط برای یه لحظه کوتاه توسط طوطی لمس بشه .پس کاملا در اختیارش نباید باشه

فعلا نیازی به چوب نشاگر ندارید

اگه واقعا اینطور بهنظر میاد که میخنده پس صاحب قبلیش یادش داده احتمالا وقتی طوطی گازش میگرفته میخندیده جالبه

شما کاری که گفتم رو انجام بدین .تو موقعیتی قرارش ندین که بتونه گاز بگیره .یکم که بگذره هم شما ترستون ازش کم میشه هم اون اعتماد می کنه

فایل هم با kmplayerباز میشه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو-ماهی-گل گیاه
    شماره عضویت
    11088
    این طوطی خانومه بی چاره داره بوس میکنه.کاسکوی من انگار می خواد دزد بگیره.حمله میکنه.....یه موقع اگه دستم رو گرفت استخون رو نمیشکنه.....میشه حالت انگشت موقع جولو بردن رو با عکس یا فیلم نشونم بدید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو-ماهی-گل گیاه
    شماره عضویت
    11088
    به حرف شما کردمش تو قفس.خیلی صوت میزنه.گووووووووش خراشه.هنزفیری کردم تو گوشام.داره عصبی میشه.این که ایرادی نداره؟؟؟؟؟

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    این طوطی خانومه بی چاره داره بوس میکنه.کاسکوی من انگار می خواد دزد بگیره.حمله میکنه.....یه موقع اگه دستم رو گرفت استخون رو نمیشکنه.....میشه حالت انگشت موقع جولو بردن رو با عکس یا فیلم نشونم بدید
    به حرف شما کردمش تو قفس.خیلی صوت میزنه.گووووووووش خراشه.هنزفیری کردم تو گوشام.داره عصبی میشه.این که ایرادی نداره؟؟؟؟؟
    نمیدونم برای چه کاری میگید دست رو ببرید سمتش ولی برای روی دست آوردن که فعلا به کار شما نمیاد بهترین حالت اینه

به همین حالت دست رو زیر شکم طوطی باید نگه داریم . فقط نباید با شک و تردید دست رو ببریم سمتش . اینم کلیپش .

How to Teach Parrots to Step Up and Down | PopScreen

فعلا نمی تونم آپلود کنم. ازسایت اصلی ببینید

ولی شما برای روی دست آوردن که بعدا یادش میدین باید مشت کرده به سمت پایین ، دست روببرید سمتش و روی ساعد بیارید .تا گاز گرفتن براش سخت باشه .مثل عکس پایین

پست شما مربوط به 17 ساعت پیشه .یعنی 12 1 شب گذشته . یعنی اون ساعت طوطی نباید خواب باشه توقفس؟؟؟ طوطی شما ساعت چند می خوابه ؟؟

گفتم کم کم باید ساعت داخل قفس موندنش رو بیشترکنید. یه ربع در روز یا 5 دقیقه در روز .شاید چندماه طول بکشه که بتونید 5 ساعت تو قفس نگهش دارید .چون طوطی شما الان1 ماه و نیمه که تمام روز بیرون ازقفسه.عادت کرده .واسش سخته اگه برای شروع مدت زیادی تو قفس بمونه.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    8677
    با درود فراوان من بعد از تقریبا 1.5 سال همچنان در صدد روی دست اوردن عروس نرم هستم از ادم میترسه فرار میکنه وقتی هم که میگیریش دستتو تیکه تیکه میکنه من عروس و طوطی زیاد رام کردم اما از پس این یکی بر نمیام با پرنده فروشی صحبت کردم گفت با دست کش صنعی بگیر بزار انقدر گار بگیره تا خودشو خالی کنه همچین کاری لازمه واقعا؟؟؟؟ ممنون

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط aheidari24 نمایش پست ها
    با درود فراوان من بعد از تقریبا 1.5 سال همچنان در صدد روی دست اوردن عروس نرم هستم از ادم میترسه فرار میکنه وقتی هم که میگیریش دستتو تیکه تیکه میکنه من عروس و طوطی زیاد رام کردم اما از پس این یکی بر نمیام با پرنده فروشی صحبت کردم گفت با دست کش صنعی بگیر بزار انقدر گار بگیره تا خودشو خالی کنه همچین کاری لازمه واقعا؟؟؟؟ ممنون
    سلام.نه اینکار باعث میشه که اون عصبی بشه وشاید رابطش باهات خیلی بدتر از قبل بشه و اونوقت مدتها باید وقت بذاری تا دوباره به حالت قبلی برش گردونی

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط aheidari24 نمایش پست ها
    سلام .وقتی هنوز از آدما میترسه پس آمادگی روی دست اومدن رو نداره . با دست بهش غذا میدی ؟ میتونه پرواز کنه؟؟کجا باهاش تمرین کردی ؟؟یکم بیشتر دربارش توضیح بده که چه کارهایی برای رام شدنش انجام دادی؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    8677
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    سلام .وقتی هنوز از آدما میترسه پس آمادگی روی دست اومدن رو نداره . با دست بهش غذا میدی ؟ میتونه پرواز کنه؟؟کجا باهاش تمرین کردی ؟؟یکم بیشتر دربارش توضیح بده که چه کارهایی برای رام شدنش انجام دادی؟
    مثل طوطی ها قبلی پر هاشو چیدم یه مدت توی قفس گذاشتم روی دستم غا میریختم دستمو میکردم توی قفس خودشو میکوبوند به در و دیوار قفس یا مثلا نازی رو میاوردم روی خودم اونم مجبور میشد بیاد بعد یهو میپرید ولی مثلا وقتی دراز میکشم نازی با اون شوهرش ترسوش میاد روم یا سر سفره میان ولی روی دست نمیاد

صفحه 3 از 15 نخستنخست 123456789101112131415 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)