صفحه 11 از 15 نخستنخست 123456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 101 به 110 از 144
    مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط saghar78 نمایش پست ها
    سلام نفیسه خانوم بلاخره طوطی من روی دست اومد البته یکم دو دلم هنوز استرس دارم که فقط همون چند دفعه باشه

دستی کردنش واقعا سخت بود چون گاز های بدجوری میگرفت و من هم کم کم داشتم بیخیالش میشدم و فقط تا مرحله ی دو میرفتم وبازی وحرفزن تو فکر این بودم که یه جوجه بخرم ولی دیروز اتفاق جالبی افتاد

داشتم درس میخوندم و با ماژیک های رنگی داشتم زیر نکات مهم خط میکشیدم که اومد روی میز ببینه دارم چی کار میکنم وقتی ماژیکارو دید از رنگشون خوشش اومد منم که دیدم مشتاقه زانوم رو گذاشتم جلوش و

ماژیک رو گرفتم کمی دورتر که با کمال ناباوری اومد روی زانوم دفعه های بعد به جای زانو از دستم استفاده کردم 5-6 بار اینکارو تکرار کردم 2-3 بارشم به خاطر گوجه سبز اومد بدون اینکه بترسه یا گاز بگیره!

البته دستم رو خم نکردم ( افقی) مثل اون فیلمه بلکه همون جوری راست گرفتم رو به روش

امروز صبح که رفتم پیشش هر چی گفتم بیا رو میز بیا رو دست فقط میگفت نه نه نه و فقط یه دفعه اومد روی دستم به نظرتون کارم اشتباه بوده ؟ البته اصلا حوصله هم نداشت ! نظر شما چیه ؟ دیگه ادامه ندم ؟ یا بذارم

وقتی که حوصله داره دوباره باهاش تمرین کنم ؟
    سلام . چه عالی . خبر خوبی بود . پس ترسش کمتر شده از دستت ولی به اختیار خودش دوست داره بیاد رو دست . که اینو باید بهش یاد بدی بعد امتحاناتت

آلوچه رو کلا بذار کنار یه غذایه دیگه که خیلی دوست داره (در حد همون آلوچه یا یکم کمتر ) باهاش تمرین کن

وقتی بی حوصله هست باهاش تمرین نکن یا سعی نکن به زور بیاریش روی دست مخصوصا وقتی روی قفسش هست . مطمئنا واکنش خوبی نشون نمیده .

وقتی روی دست میاد باهاش بازی نردبون رو کار کن . تو اولین پست همین تاپیک توضیح داده شده . این بازی کمک میکنه که طوطی به دست بیشتر عادت کنه . اولین روزا فقط تا چند شماره باهاش کار کن . به تدریج تعدادش رو زیاد کن . بعد که بیشتر عادت کرد بهت . تو خونه میتونی با دست ببریش جاهای مختلف بگردونیش . بعد اینکه از دستت اومد پایین بهترین جایزه ای که میتونی رو بهش بده جز آلوچه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    اسب ،طوطی
    شماره عضویت
    11203
    مرسی واقعا راهنمایی شما و آقا بابک و آقا بهزاد و آقا رضا و بقیه ی دوستان باعث شد فقط تا جایزه یا اون اون خود کارا رو میگیره( میل و جوهر و نوکشو درآوردم فقط قابش مونده) میدوه میره سر قفسش چی کار کنم که بیش تر روی دست بمونه؟

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    مرسی واقعا راهنمایی شما و آقا بابک و آقا بهزاد و آقا رضا و بقیه ی دوستان باعث شد فقط تا جایزه یا اون اون خود کارا رو میگیره( میل و جوهر و نوکشو درآوردم فقط قابش مونده) میدوه میره سر قفسش چی کار کنم که بیش تر روی دست بمونه؟

سلام
    متوجه سوالتون نشدم میشه یکم واضحتر مطرح کنید؟

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    با تمرین هایی که تو پست قبل گفتم یاد میگیره بیشتر روی دست بمونه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    اسب ،طوطی
    شماره عضویت
    11203
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد وکیلی نمایش پست ها

سلام
    متوجه سوالتون نشدم میشه یکم واضحتر مطرح کنید؟
    منظورم اینه که وقتی میاد روی دست تا جایزه رو میگیره میره سر قفسش دستمم تکون بدم میترسه و نتونستم باهاش لدر تمرین تمرین کنم چون پر زد رفت روی قفس

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    منظورم اینه که وقتی میاد روی دست تا جایزه رو میگیره میره سر قفسش دستمم تکون بدم میترسه و نتونستم باهاش لدر تمرین تمرین کنم چون پر زد رفت روی قفس

وقتی میاریدش روی دست بلافاصه بهش جایزه ندید و مجبورش کنید که کمی روی دستتون بمونه،بنده در اولین پستهام عرض کردم برای روی دست آوردن و سر دادن نباید طوطی رو با جایزه دادن شرطی کرد چون نتیجش میشه همین....
    وقتی میاد روی دستتون هم از قفس دورش کنید تا قفس رو نبینه جایزه رو هم کم کم حذف کنید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    اسب ،طوطی
    شماره عضویت
    11203
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد وکیلی نمایش پست ها

وقتی میاریدش روی دست بلافاصه بهش جایزه ندید و مجبورش کنید که کمی روی دستتون بمونه،بنده در اولین پستهام عرض کردم برای روی دست آوردن و سر دادن نباید طوطی رو با جایزه دادن شرطی کرد چون نتیجش میشه همین....
    وقتی میاد روی دستتون هم از قفس دورش کنید تا قفس رو نبینه جایزه رو هم کم کم حذف کنید
    خب آخه باید به خاطر یه چیزی بیاد روی دست! عاشق چشم و ابروی من که نیست آخه

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    طوطی برزیلی نر ، مرغ عشق مولد
    شماره عضویت
    11817
    یه روش ساده تر اینکه دستتون رو جلوی پاش بزارین و با دست دیگرتون تخمه یا غذا یا اسباب بازی ای که دوست داره بهش نشون بدین ، نزدیک نوکش ببرین ولی بهش ندین و آروم آروم ببرینش بالا تا برای گرفتنش مجبور شه بیاد رو دستتون و وقتی اومد جایزشو بدین بهش.
    و همین کارو مدام تکرار کنین که یاد بگیره

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    خب آخه باید به خاطر یه چیزی بیاد روی دست! عاشق چشم و ابروی من که نیست آخه

خوبدیگه مشکل همینحاست....اگر به جایزه عادتش بدید فقط به خاطر جایزه میاد و بعد از مدتی که جایزه ندید دیگه بالا نمیاد
    حالا به نظر بنده شما هر دفعه که دستتون رو میبرید جلوش بهش کلمه دستوری مثلا بیا بالا رو بگید و بعد از مدتی که به این کلمه شرطی شد میتونید کم کم جایزه رو حذف کنید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    دیسکس ,عروس هلندی
    شماره عضویت
    10880
    سلام.
    بهترین سن آموزش به عروس چه سنی هستش.مثلا حالت وارونه یا صحبت کردن.

صفحه 11 از 15 نخستنخست 123456789101112131415 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)