صفحه 24 از 1238 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940414243741245241024 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 231 به 240 از 12376
    کاربر موثر

شماره عضویت
    72
    سلام
    حمام دوم موفقیت آمیز بود و تقریبا بدون غاار
    و حالا چند سوال کوچیک دارم
    1.توت فرنگی به مقدار کم مشکلی داره؟آخه خیلی خوشش اومد!
    2.کرفس رو چطور نگه میدارید؟ فریز که میشه شل میشه اشکالی داره؟
    3.روزی سه ساعت رو قفسه اگه 2 روز اصلا نیارم اشکالی داره؟ آخه نیستم میگم برسن اما بیرون آوردن براشون ممکن نیست اینم بگم که یه تیمنه دارم
    قصد دارم فعلا با دست زیاد غذا بدمو هر هفته سه چهار بار شب سرشو بخارونم
    اینم پسر من
    لطفا دوستان عزیزم و خان عزیز که یک ماه پیش هم این آقا پسر رو دیدی نظر بدن و . در واقع خودتون انتخابش کردین تغییرات واسه شما محسوس تره
    ممنون
    ویرایش توسط EMPEROR : 7th June 2010 در ساعت 08:17 PM

کاربر موثر

شماره عضویت
    187
    نقل قول نوشته اصلی توسط پرنده ی غریب نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    خوش اومدی همونطور که قبلا عرض کردم اینجا بچه ها کامل شما رو راهنمایی میکنن قبل از هر چیز شما زحمت بکش این چند صفحه رو بخون خیلی به شما کمک میکنه ناخنش غیر از مشکل زیبایی مشکله دیگه ای نداره مگر زخم باشه اثباب بازی رو خودت میتونی فعلا درست کنی بهش بدی که من و دوستان تو چند صفحه پیش توضیح دادیم پرشو پیش یه پرنده فروش که وارد باشه ببر کوتاه کن خودتم در صحنه نباش البته اگه کوتاه نشده باشه که وقتی پرشو باز میکنه کاملا معلومه اگه کم کوتاه شده باشه میپره برای نوکش کمبود کلسیومه با تغذیه درست میشه توضیحات کامل تو چند صفحه قبل هست غار کشیدن ترسو بودن ...... هیچ ربطی به خوبو بد صحبت کردن نداره فقط تمرین تاثیر داره بادوم زمینی روزی 2 3 تا بیشتر نده نوعه خوب باشه دو تایی چینی خوبه کپک زده نباشه مواظب باش اونایی که شک داری باز کن اگه توش کپک باشه سریع مریضش میکنه نمک اصلا گیلاس کم سیب زیاد عسل تو آبش نه با انگشت بازم این تاپیکو بخون اگه موردی بود یا سوالی همگی در خدمتیم
    موفق باشی
    گیلاس کم ؟؟؟؟ عسل تو آبش نه ؟/؟

بهتره که عسل را با انگشت بهش ندین چون تو هنگام پرآرایی میچسبه به پراش. ممکنه توی آبش هم نوعی چسبندگی به نوکش بده اما کم تر از با انگشت دادن است.

ممنون

کاربر موثر

شماره عضویت
    187
    آقا این دیگه میزاره سرشو با چوب بخارونم یعنی مزه سر خاروندن خیلی آروم رفته زیر دندونش (بدون استرس) و کم کم دیگه موقع سر خاروندن قار نمیزنه اما با دست امتحان نکردم فکر نمیکنم اولش بزاره میترسه چون چوبرو بدون قار تیکه پاره کرد و الان دست من هم طی فرایندی سوراخ شد (بوس کرد) اما دیگه آروم میزاره با چوب سرشو بخارونم توی کار باید نوآوری داشت کم کم دستمو به سمت سرش نزدیک می کنم دعا کنید جواب بده.

کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    نقل قول نوشته اصلی توسط ardi1234 نمایش پست ها
    گیلاس کم ؟؟؟؟ عسل تو آبش نه ؟/؟

بهتره که عسل را با انگشت بهش ندین چون تو هنگام پرآرایی میچسبه به پراش. ممکنه توی آبش هم نوعی چسبندگی به نوکش بده اما کم تر از با انگشت دادن است.

ممنون
    سلام دوست عزیز
    من متوجه این سوالو جوابو علامت سوال شما نشدم به هر حال من گفتم که با انگشت بهش عسل ندید(جمله من رو درست بخونید در ضمن تو همین چند صفحه همین موضوع رو گفتم و به دوستمونم گفتم این تاپیکو کامل بخونه و اینجا به صورت خلاصه چند موردو بهشون گفتم) چون مستقیم عسل ممکنه به نوکش بچسبه بعد بکشه به پرش که آقا و دوستانم همین نظرو داشتن ولی تو آبش چسبندگی نداره مگه چه اندازه تو آبش میریزین مقدارش باید کم باشه در حد چند قطره هیچ چسبندگی و مشکلی ایجاد نمیکنه گیلاس فکر نمیکنم زیادش خوب باشه که شما اشاره کردین یعنی زیاد بخوره هر میوه رونده و سرد برای طوطی بده بعضی هاشو که اصلا نباید بخوره مثل طالبی خربزه خیار..... که همه اینارو آقا تو همین تاپیک کامل توضیح دادن بازم برای گیلاس آقا نظر بدن با تشکر
    آقا این دیگه میزاره سرشو با چوب بخارونم یعنی مزه سر خاروندن خیلی آروم رفته زیر دندونش (بدون استرس) و کم کم دیگه موقع سر خاروندن قار نمیزنه اما با دست امتحان نکردم فکر نمیکنم اولش بزاره میترسه چون چوبرو بدون قار تیکه پاره کرد و الان دست من هم طی فرایندی سوراخ شد (بوس کرد) اما دیگه آروم میزاره با چوب سرشو بخارونم توی کار باید نوآوری داشت کم کم دستمو به سمت سرش نزدیک می کنم دعا کنید جواب بده.
    اگه بتونی با انگشت سرشو بخارونی بهتره نترس ارزش چنتا گازو داره
    موفق باشی
    ویرایش توسط پرنده ی غریب : 8th June 2010 در ساعت 09:01 AM

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    آکواریم آبشوروگیاهی..کاسکو..بیردد دراگون
    شماره عضویت
    19
    سلام به تمامی دوستان
    دیشب تا رسیدم خونه کاسکومو بردم حمام بدون اینکه غار بزنه تازگیها از حمام کردن خوشش اومده بعده حمام بردنش یک ساعت بعدش شروع کردم یواش یواش به خاروندن سرش اولش خیلی غار زد بعد دید من سماجت به خرج میدهم دیگه از غار زد افتاد ومن به مدت دوساعت سرشو خاروندم من به دو چیزی که پی بردم اینکه باید جایی از سر کاسکو رو خاروند که چشماش حالت خواب آلودگی پیدا کنه اون موقعست که فکر میکنم که داره لذت میبره چون من انگشتمو که میبردم جای دیگه از سرش غرغر میکرد ودوباره همون جای قبلی میخاروندم آروم میشد دوم اینکه باید کاسکو به انگشت شما زبون بزنه دیشب یکبار بیشتر دست منو گاز نگرفت اونم خیلی محکم نبود ولی به هیچ عنوان دستمو نکشیدم تا گذاشتم حسابی به دستم زبون بزنه تا اینکه دیدم داره آروم میشه بعد دوساعت سر خاروندن دیگه ولش کردم چون دیگه خودم از کت وکول افتادم .
    حالا به نظر دوستان به خصوص آقا این پروسه رو امشب ادامه بدم یا خیر؟

کاربر ساده

شماره عضویت
    114
    سلام
    دوستان من تا 3 روز آینده میخوام برم تو کار سر خاروندن اگه میشه و امکانش هست از تجربیاتتون بگیید که تو این روش منم استفاده کنم و اینکه گرسنه باشه بهتره یا سیر یا اصلآ فرقی نمیکنه
    مرسی

کاربر موثر

شماره عضویت
    187
    آقا سرشو با دست هم خاروندم .باورم نمیشه که داره میشه!!! قشنگ بعد از این که کمی با چوب خاروندم دستمو آروم بردم سمت سرش با دستم هم کمی خاروندم..

به امید روزی که همه ی بچه ها موفق باشن.

کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    نقل قول نوشته اصلی توسط m.zamani نمایش پست ها
    سلام به تمامی دوستان
    دیشب تا رسیدم خونه کاسکومو بردم حمام بدون اینکه غار بزنه تازگیها از حمام کردن خوشش اومده بعده حمام بردنش یک ساعت بعدش شروع کردم یواش یواش به خاروندن سرش اولش خیلی غار زد بعد دید من سماجت به خرج میدهم دیگه از غار زد افتاد ومن به مدت دوساعت سرشو خاروندم من به دو چیزی که پی بردم اینکه باید جایی از سر کاسکو رو خاروند که چشماش حالت خواب آلودگی پیدا کنه اون موقعست که فکر میکنم که داره لذت میبره چون من انگشتمو که میبردم جای دیگه از سرش غرغر میکرد ودوباره همون جای قبلی میخاروندم آروم میشد دوم اینکه باید کاسکو به انگشت شما زبون بزنه دیشب یکبار بیشتر دست منو گاز نگرفت اونم خیلی محکم نبود ولی به هیچ عنوان دستمو نکشیدم تا گذاشتم حسابی به دستم زبون بزنه تا اینکه دیدم داره آروم میشه بعد دوساعت سر خاروندن دیگه ولش کردم چون دیگه خودم از کت وکول افتادم .
    سلام دوست عزیز
    بله باید ادامه بدی که حسابی مزش بره زیر دندونش انقدر که دیگه خودش سر بده و التماس کنه اونوقته که میشه گفت رام شده و سر میده
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahramkh نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من تا 3 روز آینده میخوام برم تو کار سر خاروندن اگه میشه و امکانش هست از تجربیاتتون بگیید که تو این روش منم استفاده کنم و اینکه گرسنه باشه بهتره یا سیر یا اصلآ فرقی نمیکنه
    مرسی
    بعد از حموم شب دیگه هم آرومه هم بی حالو خواب آلو فکر کنم زمان خوبیه منم دیشب دوباره بردمش حمومو به زور تونستم یه کم دیگه سرشو بخارونم البته از به زور نه اینکه عصبیش کنم با ناز نوک شروع کنید خیلی با حوصله باش حرف بزنید سوت بزنید یواش یواش از رو نوک برید رو سرش خیلی آروم با خونسردی اعتمادشو جلب کنید یه خورده که با نوکش بازی کنید میشه یه کم پیش رفت فقط حوصله پا فشاری سماجت
    موفق باشی

کاربر عالی

شماره عضویت
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی صمیمی نمایش پست ها
    سلام به تمام دوستان عزیز
    والا من دقیقا دوازده روزه که این خاکستری رو خریدم. اسمش زویا هست. البته من خودم خیلی در خریدش نقش نداشتم.
    چند تا مورد هست که یکی یکی عنوان میکنم.
    1-یکی از ناخن های انگشت عقبیش رو نداره! به نظرتون در میاد یا اگه در نیاد جدا از بحث زیبایی براش مشکلی پیش میاد؟
    2- عکسش رو هم میگذارم. ته دمش هنوز سیاهه و به نظر خودم چشماش کم کم داره سفید میشه. اما هنوز نشده. امیدوارم هنوز دیر نشده باشه؟
    3-برعکس اون چیزی که فکر میکردم خیلی ارومه فقط یکی دو روز اول یه کم غار کشید الان حتی اگه دستم رو هم بکنم تو قفس کاری نداره حتی با نکش با دستم بازی میکنه اما اگه بخوام بهش دست بزنم غار میزنه و گاز میگیره.
    4-بالهاش رو هنوز نچیدم اما به نظرم قبلا یه بار چیده شده چون چند بار که بلهاش رو باز کرده احساس کردم جای قیچی رو بالشه!
    کلا به نظرم قبلا تو خونه کسی بوده یا خیلی تو مغازه مونده چون از حالت طبیعی خیلی اروم تره!!! ترسم از اینه که تو حرف زدن هم همین قدر کمرو و خجالتی در بیاد. اخه شنیدم که طوطی هایی که غار کش تر هستن وقتی رام میشن بهتر حرف میزنن! نمیدونم چه قدر درسته؟
    5-از روزی که اوردنش نکش پوسته پوسته بود. چی کار کنم که خوب بشه؟
    6-میخواستم بدونم که کسی جای مطمعنی برا کوتاه کردن بالش تو شیراز میتونه بهم معرفی کنه. خصوصا شما اقا که اگه اشتباه نکنم باید هم شهری باشیم.
    7-و اینه که الان باید باهاش چی کار کنم و چه تمرینی رو شروع کنم؟
    غذا هم تا الان تخمه-بادام زمینی-حبوبات پخته شده-ساغه کرفس-هویج-سیب-گیلاس خورده. یه بار هم انگشتم رو زدم تو عسل و بهش دادم خورد.

اینم عکساش
    ببخشید که کیفیت مناسبی نداره. همین ها رو هم که میخواستم بگیرم 10 بار موبایلم رو گاز گرفته!

ببخشید طولانی شد
    با تشکر
    سلام دوست عزيز.
    1-در موقع خريد مي بايستي دقت مي كردي تا ناخونهاي پاش كامل باشه.....نداشتن ناخون در يكي از انگشتها يعني يك ضعف....معمولا پيش مياد كه در انتقال كاسكو به ايران در اون شرايط بد قفس ، ناخونش از بيخ كنده بشه و ديگه در هم نخواهد آمد....انگشتي كه ناخون نداره عملا انگار وجود نداره چون اگر دقت كنيد هم زماني كه كاسكو روي چوب نشسته و هم زماني كه از قفس بالا ميره اون انگشتي كه ناخون نداره هيچ كاري انجام نميده.

2-سنش خيلي خوبه و چشماش دودي -طوسي هست ...هيچ چيزي هم دير نشده و بهترين سن يادگيري رو داره.

3-به دليل اينكه سنش پايينه اينطور نسبت به كاسكو هاي چشم كرم و زرد آروم هست...هيچ مشكلي نيست...شما الان 12 روزه كه آوردينش و تازه از الان به بعد بايد باهاش كار كنيد....اگر ميبينيد كه نميزاره به سر و بدنش دست بزنيد طبيعي هست....بهتون ميگم كه از الان به بعد بايد چكار كنيد.

4-اگر شاه پر هاش قبلا چيده شده كه هيچ اما اگر چيده نشده شما بايد يا خودتون يا يك نفر وارد شاه پر هاش رو كوتاه كنه در حدي كه نتونه پرواز آزاد داشته باشه.....2 شاه پر اول رو نزنيد و 7-8 تاي بعد رو بزنيد....هر شاه پر رو هم كه مي زنيد بايد چيزي در حدود دو سومش كوتاه بشه ....اگر كم بزني باز هم مي تونه پرواز كنه....اين كه ميگن كاسكو هرچي بيشتر قار بزنه بعدا حرف زن خوبي ميشه از همون حرفهايي هست كه اساتيد پرنده فروش از خودشون در آوردن....من يك كاسكوي دم قرمز داشتم كه وحشي بود و خودم باهاش كار كردم و به حرفش آوردم....از اونهايي بود كه خيلي كم جيغ ميزد اما چنان خوب به حرف افتاد كه نگو.

5-اكثر كاسكو ها به دليل فقر كلسيم نوكشون پله ميكنه و انگار دو پوست شده چارشم دادن غذاهاي كلسيم دار مثل گردو و مكمل مينرال هست(قطره مكمل مواد معدني)....حتما براش كف دريا بگير...اسباب بازي هم لازمه.

6-من جد و آبادم شيرازي هست اما خودم متولد تهران و ساكن تهران هستم ...خلاصه در تهرات جات سبزه كاكو.

7-و اينكه شما الان چكار بايد بكنيد....اولين كاري كه بايد بكنيد اين هست كه شب ببريدش حمام ..صفحات قبل اين تاپيك رو بخونيد من در مورد حمام بردن كامل توضيح دادم....و قتي مي بريد حمام درب حمام رو ببنديد و آب رو روي بدنش اسپري كنيد و سعي كنيد به سمت بينيش آب نپاشيد ....كاسكو خيلي جيغ ميزنه.....شما اصلا توجه نكن و كار خودت رو انجام بده....وقتي كل آب داخل اب پاش رو (آب پاش مخصوص اسپري كردن آب روي گلها) روي كاسكو پاشيدي...حالا دوش دستي رو بگير دستت و با آب ولرم از گردن به پايين كاسكو رو خيسه خيس كن ....راستي نكنه از قفس درش بياري....همونطور كه داخل قفس هست بايد بهش آب بپاشي....هم دستت رو داخل قفس بكن و آب بپاش و هم از بيرون قفس.........خيلي مراقب اين باش كه داخل بينيش اب نره چون اگر بره ششهاش عفونت مي كنند....آقا من همين الان بهت ميگم كه در اين پروسه حمام كردن خيلي خيلي خيلي خيلي خيلي كاسكو ناراحتي ميكنه و جيغ ميزنه اما شما اصلا توجه نكن....بزار جيغ بزنه تا جيغدونش در بياد !.....بعد حمون داخل حمام با سشوار حدود 8-9 دقيقه نيمه خشكش بكن و بعد با قفس بيارش بيرون و بزارش سر جاش تا خودش رو كامل خشك كنه....از فردا ميبيني كه كاسكو آرومتر شده ....اين كار رو بكن و بعد بيا اينجا گزارش بده تا بگم بعد چكار بايد بكني.

غذاهايي هم كه بهش ميدي خوبه فقط ذرت بصورت بلال تكه شده رو حتما بهش بده....لازم نيست بپزيشون.....هيچ ميوه اي رو هم با هسته بهش نده حتي سيب....كلم بروكلي رو هم يادت نره.....كلم سفيد نه كلم بروكلي....عسل رو هم بايد هفته اي يكبار در آبش حل كني و بهش بدي منتهي عسل درست و حسابي نه عسل يك و يك.

نقل قول نوشته اصلی توسط پرنده ی غریب نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    خوش اومدی همونطور که قبلا عرض کردم اینجا بچه ها کامل شما رو راهنمایی میکنن قبل از هر چیز شما زحمت بکش این چند صفحه رو بخون خیلی به شما کمک میکنه ناخنش غیر از مشکل زیبایی مشکله دیگه ای نداره مگر زخم باشه اثباب بازی رو خودت میتونی فعلا درست کنی بهش بدی که من و دوستان تو چند صفحه پیش توضیح دادیم پرشو پیش یه پرنده فروش که وارد باشه ببر کوتاه کن خودتم در صحنه نباش البته اگه کوتاه نشده باشه که وقتی پرشو باز میکنه کاملا معلومه اگه کم کوتاه شده باشه میپره برای نوکش کمبود کلسیومه با تغذیه درست میشه توضیحات کامل تو چند صفحه قبل هست غار کشیدن ترسو بودن ...... هیچ ربطی به خوبو بد صحبت کردن نداره فقط تمرین تاثیر داره بادوم زمینی روزی 2 3 تا بیشتر نده نوعه خوب باشه دو تایی چینی خوبه کپک زده نباشه مواظب باش اونایی که شک داری باز کن اگه توش کپک باشه سریع مریضش میکنه نمک اصلا گیلاس کم سیب زیاد عسل تو آبش نه با انگشت بازم این تاپیکو بخون اگه موردی بود یا سوالی همگی در خدمتیم
    موفق باشی
    با تشكر از توضيحاتت اما اون قسمت رو كه گفتيد عسل تو ابش نه بايد اصلاح بشه....اتفاقا عسل در آبش بله....اون هم فقط هفته اي يكبار.....اين كه گاهي عسل رو شما به انگشت مي ماليدين و به كاسكو مي دادين به اين علت بوده تا باهاش رفيق بشيد و كمتر گازتون بگيره ...به نظر من دادن عسل با انگشت رو كه من فقط از شما شنيدم باعث ميشه انگشت نوچ بشه و مقداري از عسل كف قفس بريزه و شايد هم به پرهاي كاسكو بماله كه چيز جالبي نيست....عسل رو در آب اون هم فقط هفته اي يكبار بريزيد و با دست به كاسكو تخمه يا سيب يا گردو يا.....بديد نه عسل.

کاربر عالی

شماره عضویت
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط emperor نمایش پست ها
    سلام
    حمام دوم موفقیت آمیز بود و تقریبا بدون غاار
    و حالا چند سوال کوچیک دارم
    1.توت فرنگی به مقدار کم مشکلی داره؟آخه خیلی خوشش اومد!
    2.کرفس رو چطور نگه میدارید؟ فریز که میشه شل میشه اشکالی داره؟
    3.روزی سه ساعت رو قفسه اگه 2 روز اصلا نیارم اشکالی داره؟ آخه نیستم میگم برسن اما بیرون آوردن براشون ممکن نیست اینم بگم که یه تیمنه دارم
    قصد دارم فعلا با دست زیاد غذا بدمو هر هفته سه چهار بار شب سرشو بخارونم
    اینم پسر من
    لطفا دوستان عزیزم و خان عزیز که یک ماه پیش هم این آقا پسر رو دیدی نظر بدن و . در واقع خودتون انتخابش کردین تغییرات واسه شما محسوس تره
    ممنون
    با سلام

1-والا من تا حالا به هيچ طوطي توت فرنگي ندادم...البته جايي هم گفته نشده كه براش ضرر داره...حالا شما بالاغيرتا تو اينهمه ميوه توت فرنگي رو بي خيال بشو...من تا به حال سيب-گلابي-هلو-شليل-زرد آلو-گيلاس-انگور-پرتقال-نارنگي-توت سفيد به انواع طوطي ها و كاسكو دادم اما توت فرنگي خير....از من مي شنويد موز و انبه هم به كاسكو نديد.....راستي بادمجان هم در اكثر سايتها گفتن كه حساسيت زا هست.

2-قرار نيست كه كرفس رو فريز كنيم! من گفتم بلال رو تكه تكه مي كنيم ....فريز مي كنيم.....هر بار يك تكه در آب گرم جهت وا رفتن يخ و بعد هم ميديم به كاسكو...من هميشه كرفس رو تكه تكه مي كنم و بعد از اينكه گذاشتم داخل كيسه ، ميزارمش در يخچال.

3-نه اشكالي نداره....بابا اونقدر ها هم كاسكو حساس نيست كه اگر 2 روز از قفس درش نياريم افسرده بشه..در ضمن شما دم شكلاتي داريد و دم شكلاتي ها خيلي خيلي كمتر از دم قرمزها افسردگي درشون ايجاد ميشه.

كاسكوت هم خيلي عاليه.....تيمنه ها خيلي زود به حرف ميان.....همون كارايي كه خودت گفتي رو انجام بده خوبه.....در ضمن كاسكوت خيلي پيشرفت كرده و مي دونم آينده خوبي داره....الان در تهران حتي 1 دونه تيمنه جوجه هم پيدا نميشه شانس آوردي اينو گرفتيم.

نقل قول نوشته اصلی توسط m.zamani نمایش پست ها
    سلام به تمامی دوستان
    عاليه ......همينه....ادامه بده....آقا ميبيني وقتي كاسكو آروم ميشه و ديگه گاز نميگيره چقدر آدم خوشحال ميشه .....انگار يك بار 1000 تني رو از روي دوش آدم برداشتن.

نقل قول نوشته اصلی توسط shahramkh نمایش پست ها
    سلام
    مرسی
    و اما شما چكار كنيد.

به نظر من شما به مدت 3-4 روز از همين الان اين كاري رو كه من ميگم انجام بده....ساعت 10 شب ظرف غذاش رو بردار و فقط براش اب بزار و هيچ چيزي بهش نده ....فردا ساعت 3 بعد از ظهر مقداري تخمه مغز شده و مغز نشده با دو انگشت دستت بهش بده....دستت رو ببر داخل قفس بهش بده....سيب هم بهش بده ....ممكنه سيب رو با عصبانيت خورد كنه بريزه كف اما مزش ميره تو دهنش و مي فهمه كه قصد شما خير هست نه شر....مبادا دستت رو يكدفعه بكشي چون هرچي رشتي پنبه ميشه....يه مقدار با دست بهش غذا بده و بعد ظرف غذاش رو براش بزار تا 10 شب سير بشه و دوباره 10 شب بردار و فردا همين داستان رو تكرار كن.....اين 3-4 روز كه با دست به كاسكوت غذا ميدي خيلي اخلاقش بهتر ميشه و زهرش كمي گرفته ميشه..بعد از اين 3-4 روز باز گرسنش بزار و كمي با دست بهش غذا بده و بعد هر بار كه غذا ميدي بزار انگشتت رو با منقار مزه مزه كنه و كمي هم گاز بگيره...شما هي بهش تخمه بده و دست بزن به منقارش...كمي به صورتش....كمي به سرش.....دست بزن به سرش....با انگشت نه با كف دست....فقط با يك انگشت سعي كن سرش رو بخاروني....اصلا و اصلا و اصلا از گردن پايينتر نيا...هيچ طوطي دوست نداره به غير از سر و گردنش به جاي ديگش دست بزني حتي اگر رامه رام باشه مگر كاكادو ها كه يك استثناء هستند از نظر رفاقت با انسان در ميان طوطي ها.....خلاصه آقا تا ميتوني سرش رو با يك انگشت آروم بخارون و اگر جيغ هم زد از اين گوش ميگيري از اون گوش در مي كني.....بعد هم يه اتفاقي ميوفته كه بايد بياي اينجا يك شيريني توپ بدي.

آقا سرشو با دست هم خاروندم .باورم نمیشه که داره میشه!!! قشنگ بعد از این که کمی با چوب خاروندم دستمو آروم بردم سمت سرش با دستم هم کمی خاروندم..

به امید روزی که همه ی بچه ها موفق باشن.
    من الان حس مي كنم چه حالي داري....اگر در هاوايي هم بودي چنين خوشحال و سبك نبودي...نه؟

صفحه 24 از 1238 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940414243741245241024 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)