کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    1852
    سلام خدمت دوستان عزیز .
    همانطور که گفته بودم من بعد مرگ کاسکو قبلیم یه کاسکو سخنگو که تازه به حرف اومده به دستم رسید که 12 روزه پیشمه.
    کاملا رام هست سر میده (تو قفس و بیرون) بوس میده 10 12 کلمه حرف میزنه بالهاشم که بهتون گفتم چه جوری زدن و خراب کردن.
    رنگ چشمش هم تازه از سفیدی داره به زردی میزنه.
    اسباب بازی خارجی براش یه دونه گذاشتم (البته 4 5 روز طول کشید ترسش بریزه از اون) ولی اصلا بازی نمیکن؟ سنگ کلسیوم گداشتم الان 3 روزه طرفش نرفته؟ روزی هم 3 4 ساعت بیرون میارمش.
    کلا خیلی حساس و ترسو هست نسبت به هر چیزه جدید .
    هنوز حمام نبردمش . رودست هم نمیاد. کی ببرمش حمام؟ کی تمرین رو دست اومدن رو شروع کنم(چوب رو که میبرم سمت پاش میترسه)؟ وکلا راهنمایی کنید چه کارهایی باید انجام بدم؟

کاربر موثر

شماره عضویت
    558
    نقل قول نوشته اصلی توسط gray_parrot نمایش پست ها
    سلام دوستان این اولین سوالیه که دارم اینجا مطرح میکنم
    من سوالم اینه:
    کاسکوم سنش بالاست عکساشم تو آلبیومم هست غیر از این دو تا دو باره کسکو طوسی و دودی داشتم ولی خیلی زود رام شدن و رفتن.....
    این هم یکم سنش زیاده و رام کردنش سخت خوب من اینو به چند ترفند از دست غذا بگیرش کردم و تقریبا از قار افتاد حتی اذیتش کنی غر غر کم میکنه حموم هم راحت میاد و سشوار هم راحت میکشم خودش وای میسه بیرون هم میاد زیاد تمرین سخنگویی هم با هاش میکن خوب فقط موندم بعد گذشت سه ماه از ورودش به خونه با این حال که یه هفته ای میشه از دستم غذا میگیره ولی میترسه به نظرتون کاری باید انجام بدم راستی حمل و نقلشم راحته بی کاور من دو باری بردمش شمال تو قفسی کوچیکش با ماشین هم حال میکنه حالا به نظرتون کار خاصی هست که برا دستی شدنش انجام بدم چون برا از قار افتادنش یه کاری انجام دادم
    دوستان لطفی بکنن.......................................... ...............................

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_hrb نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز .
    همانطور که گفته بودم من بعد مرگ کاسکو قبلیم یه کاسکو سخنگو که تازه به حرف اومده به دستم رسید که 12 روزه پیشمه.
    کاملا رام هست سر میده (تو قفس و بیرون) بوس میده 10 12 کلمه حرف میزنه بالهاشم که بهتون گفتم چه جوری زدن و خراب کردن.
    رنگ چشمش هم تازه از سفیدی داره به زردی میزنه.
    اسباب بازی خارجی براش یه دونه گذاشتم (البته 4 5 روز طول کشید ترسش بریزه از اون) ولی اصلا بازی نمیکن؟ سنگ کلسیوم گداشتم الان 3 روزه طرفش نرفته؟ روزی هم 3 4 ساعت بیرون میارمش.
    کلا خیلی حساس و ترسو هست نسبت به هر چیزه جدید .
    هنوز حمام نبردمش . رودست هم نمیاد. کی ببرمش حمام؟ کی تمرین رو دست اومدن رو شروع کنم(چوب رو که میبرم سمت پاش میترسه)؟ وکلا راهنمایی کنید چه کارهایی باید انجام بدم؟

سلام دوست عزيز
    شما ديگه ميتونيد ببريدش حموم.
    نگران بازي و كف درياش هم نباش كم كم ميخوره و بازي ميكنه.مال منم 2هفته طول كشيد تا بازي كنه.

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    سلام دوستان
    ميشا عاشق سبزي خوردنه و براش فرقي نميكنه چي باشه.
    ميخواستم بپرسم روزي چقدر بهش بدم؟
    خيلي ممنون

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    سلام
    اونا مواردی بود که با پر کنی اشتباه گرفته میشد منم منظورم به اوناست
    سلام .من متوجه منظورتون نشدم .
    سلام دوستان این اولین سوالیه که دارم اینجا مطرح میکنم
    من سوالم اینه:
    کاسکوم سنش بالاست عکساشم تو آلبیومم هست غیر از این دو تا دو باره کسکو طوسی و دودی داشتم ولی خیلی زود رام شدن و رفتن.....
    این هم یکم سنش زیاده و رام کردنش سخت خوب من اینو به چند ترفند از دست غذا بگیرش کردم و تقریبا از قار افتاد حتی اذیتش کنی غر غر کم میکنه حموم هم راحت میاد و سشوار هم راحت میکشم خودش وای میسه بیرون هم میاد زیاد تمرین سخنگویی هم با هاش میکن خوب فقط موندم بعد گذشت سه ماه از ورودش به خونه با این حال که یه هفته ای میشه از دستم غذا میگیره ولی میترسه به نظرتون کاری باید انجام بدم راستی حمل و نقلشم راحته بی کاور من دو باری بردمش شمال تو قفسی کوچیکش با ماشین هم حال میکنه حالا به نظرتون کار خاصی هست که برا دستی شدنش انجام بدم چون برا از قار افتادنش یه کاری انجام دادم
    من آلبومتون رو دیدم عکس طوطیه خاکستری نبود.ولی اگه صفحات قبلی رو خونده باشین من واسه رو دست آوردن طوطی 2تا کلیپ گذاشتم .هم می تونید از اون استفاده کنید .هم اگه می خواین بیشتر بهتون اعتماد کنه ،می تونید اول از روش چوب نشانگر استفاده کنید .خیلی از تربیت کننده های طوطی قبل از روی دست آوردن این روشو انجام می دن بعد با استفاده از اون طوطی هاشون میارن رو دست یا حالا هرآموزشی که دوست دارن بهش یاد میدن .موفق باشید

کاربر موثر

شماره عضویت
    558
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepide p نمایش پست ها
    سلام .من متوجه منظورتون نشدم .
    اگه توجه کرده باشید نوشته بود عواملی که با پر کنی اشتباه گرفته میشه که فک کنم همونیه که من از ایشو نخوندم اگه آدرس بدم بدلیل تبلیغ اخراج و تذکر میگیرم حالا بی خیال

من آلبومتون رو دیدم عکس طوطیه خاکستری نبود.ولی اگه صفحات قبلی رو خونده باشین من واسه رو دست آوردن طوطی 2تا کلیپ گذاشتم .هم می تونید از اون استفاده کنید .هم اگه می خواین بیشتر بهتون اعتماد کنه ،می تونید اول از روش چوب نشانگر استفاده کنید .خیلی از تربیت کننده های طوطی قبل از روی دست آوردن این روشو انجام می دن بعد با استفاده از اون طوطی هاشون میارن رو دست یا حالا هرآموزشی که دوست دارن بهش یاد میدن .موفق باشید
    http://parsipet.ir/forum/album.php?albumid=31
    این آلبوممه
    خوب فعلا این فیلما رو ندیدم بزار ببینم چون یه چند تایی دیدم ولی اونال مل طوطی های رامه

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    http://parsipet.ir/forum/album.php?albumid=31
    این آلبوممه
    خوب فعلا این فیلما رو ندیدم بزار ببینم چون یه چند تایی دیدم ولی اونال مل طوطی های رامه
    چه طوطیه نازی .ولی چرا قفسش خالیه؟چرا اسباب بازی نداره ؟
    این کلیپایی که گفتم 2 تا هستن .اولی توضیحش تو صفحه 32 ولی لینکه دانلودش تو صفحه 46 .دومین روش با توضیحش تو صفحه 45.
    روش چوب نشانگر که واسه طوطی های رام نیست .این روش بعد از غذا دادن با دست شروع میشه .که تو بخش آموزش به طوطی سانانه.

کاربر موثر

شماره عضویت
    558
    چه طوطیه نازی .ولی چرا قفسش خالیه؟چرا اسباب بازی نداره ؟
    این کلیپایی که گفتم 2 تا هستن .اولی توضیحش تو صفحه 32 ولی لینکه دانلودش تو صفحه 46 .دومین روش با توضیحش تو صفحه 45.
    روش چوب نشانگر که واسه طوطی های رام نیست .این روش بعد از غذا دادن با دست شروع میشه .که تو بخش آموزش به طوطی سانانه.
    منم آموزش با چوب رو آغاز کردم چون از دستم غذا میگیره راسیتش اون عکسا طبق نوشته های زیرش مال چند وقت پیش الان سه ماهه که پیش منه الان هم وقتشه که بزارم چون از اون کسی که خریدم گفت کاغذ و ترکه و زنجیر پلاستیکی بزار تا از غار بیفته این کار رو در دو تای قبلی هم انجام دادم فروشنده هم تاکید کرد
    یه فردایی پس فردایی براش میزارم میزان پیشرفتش هم از دست غذا میگیره از قفس بیرون میاد تقریبا از قار افتاده کمی غر غر میکنه سوت نمیزنه راحت با هام اومد شمال با ماشین حمومشم راحته سشوار هم میکشم فقط از دستم میترسه چوب برا خاروندن سرش ببری میترسه ولی اصلا سوت نمیزنه
    ممنون سپیده خانوم

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    منم آموزش با چوب رو آغاز کردم چون از دستم غذا میگیره راسیتش اون عکسا طبق نوشته های زیرش مال چند وقت پیش الان سه ماهه که پیش منه الان هم وقتشه که بزارم چون از اون کسی که خریدم گفت کاغذ و ترکه و زنجیر پلاستیکی بزار تا از غار بیفته این کار رو در دو تای قبلی هم انجام دادم فروشنده هم تاکید کرد
    یه فردایی پس فردایی براش میزارم میزان پیشرفتش هم از دست غذا میگیره از قفس بیرون میاد تقریبا از قار افتاده کمی غر غر میکنه سوت نمیزنه راحت با هام اومد شمال با ماشین حمومشم راحته سشوار هم میکشم فقط از دستم میترسه چوب برا خاروندن سرش ببری میترسه ولی اصلا سوت نمیزنه
    ممنون سپیده خانوم
    سلام .من نگفتم از چوب برای سرخاروندن طوطی استفاده کنید .باید چوب رو ببرین سمت منقارش یا خودش چوبو گاز میگیره یا اینکه شما با یه برخورد کوچیکه چوب به منقارش بهش جایزه میدن .جایزشم باید غذاهایی مثل پسته یا گردو و ...باشه .خواهشا اینجا رو ببینید :

http://www.parsipet.ir/forum/showthread.php?t=3527

کاربر موثر

شماره عضویت
    558
    سلام .من نگفتم از چوب برای سرخاروندن طوطی استفاده کنید .باید چوب رو ببرین سمت منقارش یا خودش چوبو گاز میگیره یا اینکه شما با یه برخورد کوچیکه چوب به منقارش بهش جایزه میدن .جایزشم باید غذاهایی مثل پسته یا گردو و ...باشه .خواهشا اینجا رو ببینید :

http://www.parsipet.ir/forum/showthread.php?t=3527
    در مورد شرطی کردن با چون من همین کار رو میکنم ولی تو یه جا خوندم در مورد خاروندن سر طوطی اینو نوشته بود طوطیم بعد 2 روز با استفاده از این چوب تغییر کرده مثلا قبلا من چوب رو به منقارش میزدم ولی الان خودش میاد

صفحه 116 از 1238 نخستنخست ... 16669798991001011021031041051061071081091101111121131141151161171181191201211221231241251261271281291301311321331341351662166161116 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)