صفحه 1 از 251 123456789101112131415161718192051101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 2506
    کاربر ثابت

شماره عضویت
    198

پرسش و پاسخ های متداول قناری

سلام
    از كجا بفهميم كه قناري نر آماده جفته؟
    لونه قناري بايد چگونه باشه؟مانند مال مرغ عشق خوبه؟

همکار قدیمی انجمن پرندگان

شماره عضویت
    40
    نقل قول نوشته اصلی توسط f&p77 نمایش پست ها
    سلام
    از كجا بفهميم كه قناري نر آماده جفته؟
    لونه قناري بايد چگونه باشه؟مانند مال مرغ عشق خوبه؟
    ساده ترین راه بررسی تغییرات پرنده از جمله مهم ترینش خوندنشه ... قناری وقتی اماده جفت خوردن که مست باش و مست و قرص بخونه و از نظر بدنی هم اماده باشه.... لونش هم با مرغ عشق کلا فرق داره ... باید رو باز باشه و از الیاف مناسب داخلش استفاده شه که کار برای لانه گرد کردن ماده مهیا باشه..... بعدا مفصلا جزییات رو توضیح خواهم داد.

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_h نمایش پست ها
    ساده ترین راه بررسی تغییرات پرنده از جمله مهم ترینش خوندنشه ... قناری وقتی اماده جفت خوردن که مست باش و مست و قرص بخونه و از نظر بدنی هم اماده باشه.... لونش هم با مرغ عشق کلا فرق داره ... باید رو باز باشه و از الیاف مناسب داخلش استفاده شه که کار برای لانه گرد کردن ماده مهیا باشه..... بعدا مفصلا جزییات رو توضیح خواهم داد.
    سلام
    يعني قناري كه نميخونه آماده جفت نيست؟
    خيلي ممنون

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    سلام
    به نظر شما بهتره قناري ماده رو از اول با نر نگه داريم يا بذاريم وقتي نر آماده شد ماده بگيريم؟

شماره عضویت
    40
    نقل قول نوشته اصلی توسط f&p77 نمایش پست ها
    سلام
    به نظر شما بهتره قناري ماده رو از اول با نر نگه داريم يا بذاريم وقتي نر آماده شد ماده بگيريم؟
    دوست عزیز همون طور که گفتم باید قرص بخونه و مست باشه و قناری که نمی خونه یا قرص نمیخونه یعنی اماده جفت زدن نیست.......... اگه تعداد محدود دارید بهتره اول قناری نر داشته باشید وقتی با شرایط مناسب کاملا مست شده اونوقت براش یک ماده آماده می خری و جفت میکنی.

کاربر موثر

شماره عضویت
    165
    سلام
    من میخوام یه جفت قناری بگیرم و ازشون تکثیر کنم میشه همون روز اول کنار هم بذارمشون.و اگه کنار هم باشن نره میخونه چون نمی خوام نره بخونه بخاطر کاسکوم.
    ویرایش توسط mohammad_h : 22nd July 2010 در ساعت 08:50 PM

شماره عضویت
    40
    نقل قول نوشته اصلی توسط khaled3 نمایش پست ها
    سلام
    من میخوام یه جفت قناری بگیرم و ازشون تکثیر کنم میشه همون روز اول کنار هم بذارمشون.و اگه کنار هم باشن نره میخونه چون نمی خوام نره بخونه بخاطر کاسکوم.
    دوست گرامی فقط وقتی هر دو کاملا آماده باشن باید کنار هم انداخته شن... ضمنا حتی زمانی که کنار هم باشن هم ممکنه نر مستی کنه و بخونه هرچند که جفتم داره......

کاربرفعال

شماره عضویت
    3386
    دوستان من ميتونم داخل اتاقم و داخل قفس قناري نگه دارم؟ احتياج به هواي آزاد نداره؟ شبها كه برق اتاق خاموش بشه ميخوابه و سر و صدا نميكنه؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    962
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mharm نمایش پست ها
    دوستان من ميتونم داخل اتاقم و داخل قفس قناري نگه دارم؟ احتياج به هواي آزاد نداره؟ شبها كه برق اتاق خاموش بشه ميخوابه و سر و صدا نميكنه؟
    سلام بله دوست عزیز می تونین نگهداری کنید اتاقتون پنجره که داره برای بودن نور کافی. شب هم با خاموش شدن هیچ سرو صدایی ندارن

شماره عضویت
    40
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mharm نمایش پست ها
    دوست گرامی نگهداری قناری داخل اتاق از نظرنیاز های اولیه مشکلی نداره و گفته خانوم شهرزاد درسته.. ولی لازمه یکسری توضیحات و جزییات اضافه کنم.... به این نکته دقت کن شما میتونی زمان تاریکی اتاقت را بدقت تنظیم کنی ؟؟ اگه قرار باشه قناری بدبخت هر شب هر وقت شما خوابت گرفت تاریکی بهش بدی کل تنظیم طبیعی بدنش به هم میریزه .... اون وقت مشکلاتی مثل تولک رفتن و پر ریزی های بی موقع و پی در پی بوجود میاد و هیچ وقت به موقع و حساب شده مست و آماده هم نمیشه.. امیدوارم همه دوستان متوجه توضیحاتم شده باشن ... پس بهتره اتاقی براش در نظر بگیرید که بتونید هر زمان تاریکی یا روشنایی بهش بدید و تغییرات تدریجی طول زمان روشنایی رو براش رعایت کنید و به هیچ وجه چراغ اتاقش روشن و خاموش بی موقع هم نشه............ بدرود

صفحه 1 از 251 123456789101112131415161718192051101 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)