نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    28590

جفت کردن شاه طوطی

سلام
    من یه شاه طوطی نر ۱۰ ساله دارم که دیروز براش یه ماده ۴ ساله خریرم.میخواستم ببینم چیکاریاید بکنم اینها باهم خو بگیرند در وهله ی اول
    در وهله ی دوم باید چیکار کنم جفت بشن و تخم بذارنو شرایط قفس و لونه و..گ باید جطور باشع؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاکادو .کاسکو.اکلکتوس .عروس هلندی.طوطی برزیلی.قناری.ودی
    شماره عضویت
    30188
    سلام دوست عزیز کلا جوجه گیری از شاه طوطی وملنگو خصوصا جفت کردنشون به صبر حوصله زیادی احتیاج داره من کلا از 3جفت شاه طوطی نر وماده از یک جفت موفق به جوجه کشی شدم که البته 3 جفت رو به اسم ولد خریداری کرده بودم با این حال در مرحله اول صبر یکی قفس بزرگ اصلی{{طوطی های اسکندری معمولا در قفس های کوچک تولید مثل نمیکنن} یدونه 1033 ماده رو به قفس بزرگ انتقال داده و نرو در 1033 در طول یک هفته طوری قرارشون بدید که فقط صدای یکدیگر رو بفهمند و همدیگر رو حتی سایه همدیگرو نبینند در هفته دوم طوری قرارشون بدید که فقط سایه یکدیگر را ببینند ودر هفته سوم بطور کامل همیدیگرو ببینند و قفس رو به هم نزدیک کنید و در هفته پایانی نر رو به قفس ماده بفرستید سعی کنید مزاحمشون نشید و بعد از چند روز لانه کاسکو Lشکل براشون تهیه کنید و باز مزاحمشون نشید توجه کنید در زمان دور اشنایی و چه در زمانی که انها را در قفس قرار دادین تغذیه صحیح که شامل است از«انواع سبزیجات ذرت انواع کلم انواع حبوبات جوانه زده و پخته انواع میوه وتخمه افتابگردان بادام فندق و یگر غلات و البته 50% انواع پلت که شامل ورسگالا و زوپریم هست به صورت روزانه تغذیه کنید در این دوره استفاده از مولتی ویتامین تاثیر بسازایی دارد» موفق باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)