نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    گربه ، ۴/۵ ماهه ماده
    شماره عضویت
    29777

4 بچه گربه ی مریض

سلام ، یه گربه ی ماده ی چهارو نیم ماهه دارم ، دوروزه از صاحب قبلیش، گرفتمش ، صاحبش میگه همه چی میخوره ، الان آوردمش خونه، یه وعده ماست و یه وعده گوشت مرغ آبپز میدم ، الان سه با تا حالااستفراغ کرده دوبار گوشت مرغ رو بالا آورده یه بارم یه مایع زردرنگ ، خیلی به زور استفراغ میکنه زور میزنه تابالا بیاد ، شیطنتشو داره ولی بیحال شده یکم ، روز اول که آوردیمش خونه رفت زیر کابینت و دارویی که واسه سوسکا بودو لیس زد یک، یکم چیپس و پفکم خورده ، راستی در روز زیاد میره دس شویی و مدفوع میکنه ، تا یکی دوروز نمیتونم ببرمش پیش دامپزشک ، دامپزشک خوبم سراغ ندارم لطفا کمکم کنید

حامی گربه ها
    مدیر کل انجمن حمایت از گربه های ایران
    www.kitten.ir

نوع حیوان خانگی
    khargoosh.gorbe.hamester.mina
    شماره عضویت
    9867
    سلا لطفا از حال گربتون خبر بدین....ممکنه مسموم شده باشه ممکنه بیماری ویروسی باشه(مخصوص خود گربه ها هست و واگیر نداره !!)علایم دیگه ای داره؟اشتها چطوریه؟مدفوعش به چه صورته؟...واکسن زده گربتون؟حتما ببرید دامپزشکی چکاب کنید
    انجمن حمایت از گربه های بی سرپرست ایران - www.kitten.ir

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    29822
    سلام خسته نباشید یه سوال داشتم خدمتتون.ما۴تابچه گربه داریم که یکیشون چندروزه غذانمیخوره برای درمانشم اقدام کردیم گفتن که کلسی داره سرم وصل کردن و شستشوی دهان اماچون خیلی کوچیکه کم طاقته چندجلسه هس که سرم وصل کردیم که توسرم داروهای تقویتی انتی بیوتیک وچرک خشک هم استفاده شده .انژی کت هم شده اما حالش هنوزخیلی خوب نشده خیلی نگرانم یعنی خوب میشه الان چندروزه بخداهمش میبریمش بلکه بهترشه ایاخوب میشع خواهش میکنم راهنماییم کنید.من واقعا نمیدونم چکارکنم برای درمانش خیلی پیگیرشم نهایتاچقدرطول میکشه ماکه خیلی پیگیررونددرمان هستیم فقط میترسم که این بچه طاقت نداره من هرچقدرکه برای سلامتیش تلاش کنم ناراحت نمیشم فقط دوس دارم که خوب باشه همین.فیلم هم ازش گرفتم میتونستم براتون بلکه باعث راهنمایی بیشتربشه خیلی به کمک احتیاج دارم بچه همش بیحال جلوچشمم فقط ارزوم خوب شدنشه.شیرخشک بچه گربه هم توشیشه شیرحتی نمیخوره😭😭😭

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)