نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    29703

9 رفتار عجیب خرگوش

سلام وقتتون بخیر
    من حدود دوماهه که یک خرگوش ماده به سرپرستی گرفتم(حدودا پنج ماهش هست)و واقعا به بهترین شکل ممکن بزرگش کردم ولی از دیروز حالش خوب نیست...
    دیروز بدون اینکه هیچ صدای بلندی باشه یهو شروع به دویدن از کنار خونه اش کرد و همینطوری به وسایل برخورد میکرد تا اینکه رفت و پشت مبل قایم شد و هر چند دقیقه یک باز پاهای پشتیش رو محکم به زمین میکوبید...شاید نزدیک به چهار ساعت طول کشید تا نسبتا عادی شد...مثلا خیلی آروم چند قدم میومد بیرون دوباره برمیگشت یا با وجود اینکه عاشق نوازش روی سرشه اجازه نمیداد لمسش کنیم...
    بعد از اینکه دیروز نرمال شد ما نگرانیمون برطرف شد تا اینکه امروز صبح که دوباره آزادش کردیم باز همون رفتارو دار ه نشون میده و تاکید میکنم که هیچ صدای محیطی بلند و متفاوتی ایجاد نشده که ترسیده باشه...
    ممنون میشم کمکم کنید خیلیییی براش نگرانم.
    ضمنا میدونم میخواید دامپزشک رو پیشنهاد کنید ولی دامپزشکی که ما بردیمش عملااا هیچ چیزی بلد نبود و حالا میترسم توی این شرایط خاص اگر باز ببریمش کاری انجام نده...

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    احتمالا بردید کفاشی یا نجاری که هیچی از دامپزشکی بلد نبودند، لطفا ببرید یک کلینیک دامپزشکی ....

حامی گربه ها
    مدیر کل انجمن حمایت از گربه های ایران
    www.kitten.ir

نوع حیوان خانگی
    khargoosh.gorbe.hamester.mina
    شماره عضویت
    9867
    این حرکت خرگوش شما مشخص هست از روی ترس شدید هست...هرچه زودتر عاملی که باعث ترسش هست رو در محیط پیدا کنید ...
    انجمن حمایت از گربه های بی سرپرست ایران - www.kitten.ir

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)