نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    فنچ
    شماره عضویت
    29299

7 تخم گذاری فنچ ها

سلام من دوهفته پیش شاهد لونه سازی فنچام بودم اونه سازی رو با تکه کاغذ شروع کردن و ظهرش نر با ماده جفتگیری کرد وفرداش دیدم حال نداره وتو لونه خوابیده فتچ ماده من ترسیدم وهرکاری کردم از لونه در نیمد برای همین دستمو کرد تو لونه ودرش اپردم ولی فهمیدم با اون کارم تخم پیچش کردم برای همین بردنش دامپزشکی تخم رو در اورد ن بعد از اون فقط فنچ نر روش خوابید بعد من فرداش دوباره شاهد جفتگیربشون بودم تا اینکه هشت روز بعد سه تا تخم دیگه به تر تیپ روز ها گذاشتن و الن تقریبا ده روز تو خوابید من وقتی داشتم تو اینترنت میخوندم انگار تا ۱۵ روز تخمشون به دنیا میاد پس حساب کردم دیدم اولی ۴ روز دومی ۷ زوز سومی ۸ رو ز وچهارمی ۹روزولی فتچ نر دوروز پیش یکبشونو خورد میخواستم بدونم چرا وزمان به دنیا امدن دقیق فنچ ها کی هستش و ایا اشغالی داره قغس را که تخم درونش هست را به ارامی تکان دهیم وباد کولر انهارا اذیت نمیکند کولر در پذیرایی است و فنچ ها در اتاق

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    29905
    تخم فنچ 16 تا 20 روز طول ميكشه تا در بياد - كي به شما گفته ده روزه !!! اگر مهارت بررسي نطفه دار بودن تخم رو دارين تخم ها رو زير نور بگيريد ببينيد داخشون نطفه هست !!! نبود برو فنچ نر رو عوض كن

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاکادو .کاسکو.اکلکتوس .عروس هلندی.طوطی برزیلی.قناری.ودی
    شماره عضویت
    30188
    سلام دوست عزیز خب باید بگم که به احتمال زیاد تخم پیچ نشده بوده چون معمولا پرندگانی که تخم پیج میشن کف قفس میشنن به قول رادار عزیز کی به شما گفته 10 روز معمولا در دمای ایده ال 18 روز طول میکشه احتمالا خوردن تخم مرغ بخاطر ضعف جفت هست لطفا روزانشون رو بگید اگر باد مستقیم تاکید میکنم *مستقیم* به پرنده ها نخوره مشکلی پیش نمیاد و این بستگی به اخلاق حفتتون داره که تخم رو پس بزن یا نه موفق باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)