نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    پرنده
    شماره عضویت
    29376

بیماری مرغ مینا

سلام وقتتون بخیر
    من سه رو پیش یه جوجه مینا از خلیج خریدم فکر کنم یک ماهه باشه،وقتی خریدمش خوب بود نمیدونم تو راه چه اتفاقی براش افتاد که وقتی رسیدیم خونه دیگه صداش در نمیومد الان سه روزه که صداش در نیومده از روز دوم هم از دهان نفس میکشه امروز هم دقت کردم مدفوعش سبز روشن شده و پرهاش هم آویزونه گاهی وقتا یکی از چشماش میبنده ولی در کل سره حاله مثلا وقتی گشنه میشه پا میشه از تو سبدش میاد بیرون میگرده پیدام میکنه که بهش غذا بدم،به نظرتون مشکلش چیه،چطور خوب میشه؟؟

تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط FatemeArabzade نمایش پست ها
    سلام وقتتون بخیر
    من سه رو پیش یه جوجه مینا از خلیج خریدم فکر کنم یک ماهه باشه،وقتی خریدمش خوب بود نمیدونم تو راه چه اتفاقی براش افتاد که وقتی رسیدیم خونه دیگه صداش در نمیومد الان سه روزه که صداش در نیومده از روز دوم هم از دهان نفس میکشه امروز هم دقت کردم مدفوعش سبز روشن شده و پرهاش هم آویزونه گاهی وقتا یکی از چشماش میبنده ولی در کل سره حاله مثلا وقتی گشنه میشه پا میشه از تو سبدش میاد بیرون میگرده پیدام میکنه که بهش غذا بدم،به نظرتون مشکلش چیه،چطور خوب میشه؟؟
    سلام
    مشکل مدفوعش میتونه بخاطر تغییر محیط و غذایی باشه و اگر تا دو روز دیگر درست نشد احتمال سرماخوردگی هستش و باید به دامپزشک مراجعه کنید و از دارو استفاده کنید .
    کلا جوجه مینا تا وقتی خودش دون خور نشده باشه کمی نگهداریش سخته و نیاز به تجربه داره .
    پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)