نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مرغ مینا و عروس هلندی و کوتوله برزیلی
    شماره عضویت
    29351

4 تشنج کردن مرغ مینا

با سلام و خسته نباشید
    تقریبا دو هفته سه هفته پیش یدونه جوجه مرغ مینا خریدم چند وقت قبل مدفوعش اسهال سفید رنگ شد احتمال دادم نیوکاسل گرفته بردمش دکتر گفت نیوکاسل خیلی احتمالش کمه یه سری دارو بهم داد بهش بدم و سرم زد بهش الان سه روزه تشنج میکنه مثل دیونه ها جیغ میکشه دور خودش میچرخه و یه پاهاش حالت فلجا میشه الان خیلی بد غذا شده ممنون میشم راهنمایی کنید چیکارش کنم چی بهش بدم:smile 10::smile 22:

تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza0311 نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید
    تقریبا دو هفته سه هفته پیش یدونه جوجه مرغ مینا خریدم چند وقت قبل مدفوعش اسهال سفید رنگ شد احتمال دادم نیوکاسل گرفته بردمش دکتر گفت نیوکاسل خیلی احتمالش کمه یه سری دارو بهم داد بهش بدم و سرم زد بهش الان سه روزه تشنج میکنه مثل دیونه ها جیغ میکشه دور خودش میچرخه و یه پاهاش حالت فلجا میشه الان خیلی بد غذا شده ممنون میشم راهنمایی کنید چیکارش کنم چی بهش بدم
    سلام ممنون
    بنظرم اول بهتره مجدد پیش دامپزشکی که مرغ مینا رو معاینه کرده و دارو تجویز کرده ببرید .
    در کل تمام داروها از ترکیبات شیمیایی هستند و در اکثر مواقع عوارضی به همراه خواهند داشت که یکی از اون عوارض همین تشنج هست ولی بطور 100 در صد نمیشه گفت پرنده شما به این علت تشنج میکنه .
    دلایلی مثل {گرمای هوا ، تابش مستقیم خورشید به پرنده ، ضعف ناشی از غذایی نامناسب ، استرس بیش از حد وووو} که باید اول دلیل تشنج رو بدونید و بعد اقدام به درمان کنید
    پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مرغ مینا و عروس هلندی و کوتوله برزیلی
    شماره عضویت
    29351
    ممنون هستم از راهنماییتون

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)