نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    29335

7 چرا جفت گیری نمی کنند😭😭😭😭😭😭

با سلام وعرض ادب حدوم یکسال ونیم است که نر عروس هلندیم را عوض کردم ولی متاسفانه اصلا جفت گیری نمیکنن ماده من حدود دوسالشه ونر هم حدود یکسال ونیم به بالا از لحاظ تغذیه همه چیزشون مرتب هست ماده ام پارسال با یه نر دیگه جفت بود سه بار تخم کرد ولی بی نطفه بودند خلاصه نر را عوض کردم ویه نر مثل خودش گرفتم نر بکوب میخونه تو لونه میرن ومیان ولی الان نزدیک یکماه هست که جفت گیری اصلا نمیکنن دوهفته هم جداشون کردم ولی بی فایده بود بفرمائید دیگه چه کنم خسته شدم

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ماکیان.فنچ. سگ
    شماره عضویت
    29071
    نقل قول نوشته اصلی توسط roozbeh0616 نمایش پست ها
    با سلام وعرض ادب حدوم یکسال ونیم است که نر عروس هلندیم را عوض کردم ولی متاسفانه اصلا جفت گیری نمیکنن ماده من حدود دوسالشه ونر هم حدود یکسال ونیم به بالا از لحاظ تغذیه همه چیزشون مرتب هست ماده ام پارسال با یه نر دیگه جفت بود سه بار تخم کرد ولی بی نطفه بودند خلاصه نر را عوض کردم ویه نر مثل خودش گرفتم نر بکوب میخونه تو لونه میرن ومیان ولی الان نزدیک یکماه هست که جفت گیری اصلا نمیکنن دوهفته هم جداشون کردم ولی بی فایده بود بفرمائید دیگه چه کنم خسته شدم
    سلام دوست عزیز تغذیه مهمترین شرط رو داره و دوم این که قبلا ی مطلب در مورد عروس هلندی خوندم که میگفت تا قبل از دو سالگی جفتگیری نمیکنن نرت سنش کمه به احتمال ماده اماده باشه ولی نرت رو اگه میتونی عوض کن یا صبر کن تا کاملا بالغ بشه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)