نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    هیچ
    شماره عضویت
    29325

4 درخواست راهنمایی در مورد سگ نگهبان

سلام وقت بخیر
    دوستان در خصوص انتخاب سگ به همراه چند تا سوال اگر راهنمایی کنید ممنون میشم .
    برای باغ سگ میخوام که سگ خوبی از نظر هم نگهبانی هم گارد باشه . البته بنده تا به حال سگ نداشتم .
    و سوالاتم
    ۱- متاسفانه حداقل یک روز در میون میتونم سر بزنم و برم سر زمین از این بابت میخوام در مورد اینکه میتونم سگی رو نگهداری کنم . مشکل و فکر بنده برای غذا و آب دادن به سگ هست .
    ۲- مثلا سگ رتوایلر رو خیلی اطلاعات ازش خوندم که همه جا میگن که اگه اولین بار هست که سگ میخواید نگه دارید توصیه نمیکنیم ولی سگی مهربون و قدرتمندی هست . میتونم از این نژاد که بنده اصلا اطلاعاتی از سگ ندارم نگهداری کنم ؟
    ۳- هزینه های نگهداری سگ ها چیست و چه کارهایی باید انجام بشه طول دوره نگهداری ؟
    ۴- سگ هایی مثل دوبرمن ، رتوایلر ، سراب ، ژرمن ورک ، مالینویز که تقریبا بزرگ جثه هستند چقدر و چه چیزی باید به عنوان غذا داد بهشون شما بالغ درنظر بگیرید (از نظر کیفیت و هزینه غذا منظور بنده هست)
    ۵- به نظر شما با این تاخییری که بنده برای رفتن و رسیدگی به سگ دارم باید توله انتخاب کنم یا سگ بالغ ؟
    ۶- یه مشکل خنده دار دارم که خیلی مبتدی هست سوالم پوزش . اگر یه سگ بالغ یا ۷-۸-۱۰ ماهه گرفتم اولش چه کار باید کنم که من رو به عنوان صاحب خودش بشناسه ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید البته با عرض شرمندگی سوالات بنده زیاد هم بود . سپاس

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    هیچ
    شماره عضویت
    29325
    دوستان کسی برای راهنمایی بنده نبود ؟؟؟؟؟؟

تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    29171
    سلام دوست عزیز
    1.اگر نمیتونید هرروز سر بزنید باید سگی داشته باشید که به خوردن غذای خشک عادت داشته باشه روزهایی که اونجا هستید بهش اسکلتو سیب زمینیو هویج و هفته ای یکبار ماست بدید برای روزهایی که اونجا نیستید غذا خشک شرکتی تهیه کنید و بذارید جلوش یه ظرف اب بزرکم پر کنید براش
    2.اینکه میگن روت برای سگ اول مناسب نیست بنظر من پایه اساس خاصی نداره نمیدونم رو چه حساب میگن من اولین سگم روت بوده و انقدر این نژاد بینظیرو محشره که حدو حساب نداره البته انتخاب نژاد کاملا سلیقه ایه این شما هستید که بعنوان صاحب سگ باید بتونید با سگتون ارتباط موثر داشته باشید که تو این راه میتونید از یه مربی هم کمک بگیرید
    3.حدودا شما روزی پونزدهرو در نظر بگیر برای غذاش یه روت بالغ روزانه حدود چهار پنج کیلو اسکلت میخوره البته باید حتما در کنار این در طول هفته سیب زمینی هویج ماست برنج ماکارونی و .... هم بهش بدید
    4.جواب این سوالتونم که تو قسمت سه دادم
    5.فک کنم یه سگ شش هفت ماهه انتخاب مناسبی باشه
    6.سگ وقتی بیاد تو محیط شما و از دستتون غذا بگیره بعد مدتی شمارو بعنوان صاحب میپذیره
    تمام اینایی که گفتم تجربه شخصی بود و حتما نواقصی هم داره از اساتید دیگه هم ممنون میشم نظر بدن
    مهیار طاهری.تکثیر کننده ماهی دیسکس
    تکثیر کننده نژاد روتوایلر
    مدیریت مجموعه آکوامارکت
    Mahyar Taheri
    0919-2143847

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    هیچ
    شماره عضویت
    29325
    سلام
    خیلی خیلی ممنونم از پاسخ بسیار جامعتون بزرگوار
    بنده یه دوبرمن ۷-۸ ماهه گرفتم که یک هفته ای هست دستمه .
    یکم تو غذاش مشکل دارم ! نوشته بودن ۴۰۰-۵۰۰ گرم غذا براش بسته ولی احساس میکنم همش گشنس !
    صاحب قبلیش خیلی لوس بزرگش کرده فعلا بدرد نگهبانی نمیخوره به غریبه اصلا پارس نمیکنه میگن یک ماه بذار تو اتاقکش فقط هرروز برو غذا شو بده نذار بیاد بیرون تو جای تاریک باشه
    حتی موقعی که تنها میموند این شبا رو زوزه میکشید از ترس
    دقیقا چه غذایی بهش بدم ک مقرون بصرفه و کامل باشه براش ممنون
    اگر راهکاری برای سگ نگهبان کردنش دارید بگید ممنون

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)