نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    29033

کمک کنید مرغ عشق فلج

سلام خسته نباشید من یک مرغ عشق نر دارم که مدتی بیحال بود و میخوابید و بدنش ضعیف شده بود کم اشتها هم شده بود پاهاشم ضعیف شدن و نمیتونس پرواز کنه اسهال داشت بردم دامپزشک براش انرو فلوکساسین .. هپاشتیو ... اسید آمینه و ای سلنیم تجویز کرد .. اسهالش خوب شده ولی بی اشتها هست و اینکه بعد ۲ روز پای کم‌کم پای راستش لنگید تا اینکه امروز از قسمت زانو به پایین فلج شده و یکی از اشتای عقبش هم‌برگشته سمت جلو و تحرکی نداره پای راستش و به سینه میخوابه ، خواهش میکنم کمک کنید 🙏🙏🙏

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق - عروس هلندی - طوطی برزیلی
    شماره عضویت
    30592
    ببین تغذیه واسه مرغ عشق خیلی خیلی مهمه، من خودم اوایل که مرغ عشق گرفتم اصلا به تغذیشون توجهی نمیکردم، حتی ی دونه از مرغ عشقام سر همین قضیه بعد ی مدت از دست رفت، شاید بی اشتهایی اون به نوع تغذیش مرتبط باشه ولی من خودم معمولا هر اتفاقی که برای مرغ عشقام میوفته سریع میرم مقاله انواع بیماری مرغ عشق پت پرس رو میخونم و شرایط مرغ عشقمو با اون بیماریا چک میکنم، ولی باور کن خیلی از بیماری همش به تغذیش مرتبطه، بنظرم اگر رفتی پیش دامپزشک در این مورد هم صحبت کن، تازه این شرایطی که تو میگی خیلی وخیمه، سریعتر بنظرم از یه متخصصم کم بگیر

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)