نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    فنچ زبرا گوره خری و سفید
    شماره عضویت
    28813

ساخت قفس بزرگ برای فنچ با کارتون پلاست

سلام
    من یه جفت فنچ دارم که پنج ماه پیش خریدم و متوجه شدم که هر دوتاشون نر هستند از اینجا فهمیدم که تخم نذاشتن هردو تاشونم می خونن نکته مهمتر رنگ پراشونه.
    موقعی که خریدمشون از فروشنده یه قفس گالوانیزه سایز کوچک خریدم (خب اون موقع فقط درباره فنچ و غذا و بیماری تحقیق کرده بودم و درباره قفس چیزی نمی دونستم)
    ببخشید نوشتم زیاد شد.الان چند ماهه تحقیق می کنم ومی خوام یه قفس بزرگ براشون بسازم می خوام یه تعداد هم بهشون اضافه کنم. بنظر خودم با کارتن پلاست و توری فنچی بسازم تو اینترنت خوندم ضد آب و ضد ضربست می خواستم بدونم اگه درستش کنم مشکلی پیش نمی آید .
    لطفاً جوابمو بدید.
    ببخشید که متنم طولانی شد. باتشکر از که متن منو خوندید از سایت پارسی پت هم متشکرم. خدانگهدار

تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط MAHDI_HQH نمایش پست ها
    سلام
    من یه جفت فنچ دارم که پنج ماه پیش خریدم و متوجه شدم که هر دوتاشون نر هستند از اینجا فهمیدم که تخم نذاشتن هردو تاشونم می خونن نکته مهمتر رنگ پراشونه.
    موقعی که خریدمشون از فروشنده یه قفس گالوانیزه سایز کوچک خریدم (خب اون موقع فقط درباره فنچ و غذا و بیماری تحقیق کرده بودم و درباره قفس چیزی نمی دونستم)
    ببخشید نوشتم زیاد شد.الان چند ماهه تحقیق می کنم ومی خوام یه قفس بزرگ براشون بسازم می خوام یه تعداد هم بهشون اضافه کنم. بنظر خودم با کارتن پلاست و توری فنچی بسازم تو اینترنت خوندم ضد آب و ضد ضربست می خواستم بدونم اگه درستش کنم مشکلی پیش نمی آید .
    لطفاً جوابمو بدید.
    ببخشید که متنم طولانی شد. باتشکر از که متن منو خوندید از سایت پارسی پت هم متشکرم. خدانگهدار
    سلام
    البته زیاد مقاوم نیست و ضعیف هستش به نظر از طلق شیشه ای استفاده کنید و یک سمت رو طوری پلاستیکی بزنید بهتر هستش هم اط نظر نمای محیط نگهداری و هم از نظر مقاومت {البته این تجربه شخصی بود} باز بستگی به سایز قفسی که در نظر شما هست داره .
    پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    فنچ زبرا گوره خری و سفید
    شماره عضویت
    28813
    بله شما درست میگید خودمم یکم فکر کردم دیدم هم زیبایی نداره هم زود خراب میشه شاید یه قفس جوجه پرون سایز بزرگ گرفتم براشون

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    فنچ زبرا گوره خری و سفید
    شماره عضویت
    28813
    سلام
    چند روزیه فنچ هامو زیر نظر گرفتم متوجه شدم گوره خریه گاهی اوقات افتادگی بال داره و خودش و خیلی خشن با پاش می خارونه سفیده هم خودش رو این گوره خریه می خارونه امشبم دیدم یکی از سوراخ های بینش یه کم ترشح قهوه ای رنگ داره ضمناً سفیده لاغر شده پراشم کم پشت نامرتب شده نگرانم خواهش می کنم لطفاً زودتر جواب بدید.
    با تشکر از شما

تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط MAHDI_HQH نمایش پست ها
    سلام
    چند روزیه فنچ هامو زیر نظر گرفتم متوجه شدم گوره خریه گاهی اوقات افتادگی بال داره و خودش و خیلی خشن با پاش می خارونه سفیده هم خودش رو این گوره خریه می خارونه امشبم دیدم یکی از سوراخ های بینش یه کم ترشح قهوه ای رنگ داره ضمناً سفیده لاغر شده پراشم کم پشت نامرتب شده نگرانم خواهش می کنم لطفاً زودتر جواب بدید.
    با تشکر از شما
    سلام
    دلیل اصلی خارش پرها و بدن پرنده وجود «شپشک» هستش که با رعایت اصول بهداشتی قفس حل شدنی است و حضور شپشک در قفس به همراه پرنده باعث ضعف و بیماری و پر ریزی و نامنظمی پرها میشه از داروهای ساخت شرکت های معتبر برای از بین بدن شپشک استفاده کنید قطعا تاثیر مثبت خواهد داشت .
    پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)