صفحه 50 از 51 نخستنخست ... 313233343536373839404142434445464748495051 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 491 به 500 از 501
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    جوجه شاه طوطی یکماهه
    شماره عضویت
    18833
    درود

آقا یه انتقادی داشتم : زمان جوابگویی به سوالات و مشکلات اعضاء قابل قبول نیست!! اگر جوابگوییها و تشریح و راهکار مشکلات اعضاء در سریعترین زمان ممکن انجام بشه اشکال خاصه دیگه ایی نیست

متاسفانه بعضی از پستها رو که بررسی میکنم میبینم طرف سوال بسیار مهمی رو تشریح کرده اما بعد از گذشت 2 3 روز هم هنوز به جواب نرسیده !!

پیشنهادی که دارم تعداد مدیران آگاه و کاربلدو بیشتر کنید تا حداقل دوستانی که کمتر به سایت سر میزنند جانشینان آنها بتوانند پاسخگوی مشکلات کاربران در انجمنها باشند

درسته تو سایت شما تازه عضو شدم اما تجربه عضویت و مدیریت در سایتهای پر بازدید و کاردرست رو در سالهای پیشین داشتم و میتونم در این زمینه تجارب خودمو در اختیارتون قرار بدم البته در زمینه حیوانات تجربه ایی ندارم

پیروز و تندرست باشید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهیان زینتی-ولی همه حیواناتو دوت دارم
    شماره عضویت
    11702
    سلام
    یکی داره تو اینجا مسائل دیگه رو رواج میده لطفا ایشون رو مسدود کنید
    http://www.parsipet.ir/thread35452.html

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    17355
    با سلام و عرض ادب و خسته نباشید
    سایت به شدت سنگین و سنگین است و خیلی خیلی دیر لود میشه ( سایتتون فوق العاده خوب و عالیه ولی باید راه حلی هم باشه واسه این مشکل )
    لطفا یه راه حلی برای این مشکل پیدا کنید ؟؟؟
    با تشکر

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    دیسکس و کاسکو
    شماره عضویت
    4793
    عرض سلام و ادب خدمت مدیران محترم
    من موقع مراجعه به آپلود سنتر مشکل دارم و با خطای forbidden 403 روبرو میشم ، میخواستم بدونم فقط من برام این مشکل هست یا کلا قسمت مربوطه مشکل دارد ، ممنون از پاسخگویی شما

مدیر انجمن آکواریوم و ماهیان زینتی

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    502
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza74 نمایش پست ها
    عرض سلام و ادب خدمت مدیران محترم
    من موقع مراجعه به آپلود سنتر مشکل دارم و با خطای forbidden 403 روبرو میشم ، میخواستم بدونم فقط من برام این مشکل هست یا کلا قسمت مربوطه مشکل دارد ، ممنون از پاسخگویی شما

سلام
    مشکل از شما نیست آپلود سنتر مشکل داره ...به زودی رفع میشه

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    سلام .تا مشکل آپلود سنتر حل بشه ، فعلا میتونید عکس هاتون رو پیوست کنید . تو این تاپیک کاملا توضیح داده شده :

https://www.parsipet.ir/showthread.php?t=36897

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ملنگو - عروس هلندی - ماهی
    شماره عضویت
    16015
    سلام
    چرا تصویر اکانت من دیلیت شده و الان دیگه گزینه ای نیست که تصویر برای اکانت و پروفایل بزارم؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی,همستر بود,مینا,لاک پشت,گربه,آکواریوم شیرین,ب
    شماره عضویت
    19171
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمد هفت برادران نمایش پست ها
    سلام
    چرا تصویر اکانت من دیلیت شده و الان دیگه گزینه ای نیست که تصویر برای اکانت و پروفایل بزارم؟
    درود.
    شما تصویر دارید و قابل مشاهدست.

Sent from my K00E using Tapatalk

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    23304
    سلام
    من برای سایت پیام فرستادم ولی جوابی نگرفتم. ناچارا اینجا مشکلمو باید بگم

مطلب مهمی رو باید عنوان کنم
    بنده فرشاد محجوب هستم یکی از اعضای هیات مدیره انجمن حمایت از حیوانات آناهیتا نور گیلان
    تیم ما در یه مرکز پرستاری از حیوانات آسیب دیده مشغول فعالیته. مکانی که ما درش کار میکنیم یه مرکز خصوصیه و قبل از اینکه یه نقاهتگاه باشه، محل سکونت یه خانوادست یعنی خانم آزاده محجوب مدیر این مرکز.
    مسئله اینجاست که چند وقتیه متوجه شدیم خانمی با نام کاربری banoo بدون اجازه و کسب رضایت از تیم ما آدرس این مرکز رو به همراه شماره شخصی و خصوصی خانم محجوب رو در این سایت قرار دادن. البته این پست به تازگی گذاشته نشده. من این خانم رو میشناسم ایشون دیگه هیچ ارتباطی با مرکز ما ندارن و درمورد این قضیه هم چیزی به ما نگفته بودن.
    همین قضیه مشکلات بسیار زیادی برای ما ایجاد کرده. مراجعه وقت و بی وقت حتی ساعت 12 شب و زدن در یه خونه شخصی! تماس های پی در پی باشماره شخصی و نه عمومی! اینا واقعا آزاردهندست. خیلیا میخوان حیوونا رو ببینن بدون توجه به این که اینجا یه مرکز پرستاریه که حیوونا نیاز به استراحت دارن نه یه پناهگاه که مردم هروقت دلشون خواست بیان برای بازدید.ما فقط گاهی بازدید عمومی داریم که تاریخش در فضاهای مجازیمون اعلام میشه. اعضای تیم هم با وجود تعداد بیشتر از 200 حیوان خیلی درگیرتر از اونی هستن که بتونن با مراجعینی بعضا بی ملاحظه سروکله بزنن.
    ما در صفحات مجازی و وبسایتمون شماره تماس عمومی گذاشتیم ولی این اطلاعات قرار داده شده در این سایت کاملا شخصیه
    من لینک این پست رو براتون میذارم لطفا رسیدگی کنید و این پست رو پاک کنید.
    ممنون از توجهتون

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط farshad.mahjoub نمایش پست ها
    [FONT="]سلام
    من برای سایت پیام فرستادم ولی جوابی نگرفتم. ناچارا اینجا مشکلمو باید بگم
    [/FONT][FONT="][/FONT]
    [FONT="]مطلب مهمی رو باید عنوان کنم[/FONT]
    [FONT="]بنده فرشاد محجوب هستم یکی از اعضای هیات مدیره انجمن حمایت از حیوانات آناهیتا نور گیلان[/FONT]
    [FONT="]تیم ما در یه مرکز پرستاری از حیوانات آسیب دیده مشغول فعالیته. مکانی که ما درش کار میکنیم یه مرکز خصوصیه و قبل از اینکه یه نقاهتگاه باشه، محل سکونت یه خانوادست یعنی خانم آزاده محجوب مدیر این مرکز.[/FONT]
    [FONT="]مسئله اینجاست که چند وقتیه متوجه شدیم خانمی با نام کاربری [/FONT][FONT="]banoo[/FONT][FONT="] بدون اجازه و کسب رضایت از تیم ما آدرس این مرکز رو به همراه شماره شخصی و خصوصی خانم محجوب رو در این سایت قرار دادن. البته این پست به تازگی گذاشته نشده. من این خانم رو میشناسم ایشون دیگه هیچ ارتباطی با مرکز ما ندارن و درمورد این قضیه هم چیزی به ما نگفته بودن.[/FONT]
    [FONT="]همین قضیه مشکلات بسیار زیادی برای ما ایجاد کرده. مراجعه وقت و بی وقت حتی ساعت 12 شب و زدن در یه خونه شخصی! تماس های پی در پی باشماره شخصی و نه عمومی! اینا واقعا آزاردهندست. خیلیا میخوان حیوونا رو ببینن بدون توجه به این که اینجا یه مرکز پرستاریه که حیوونا نیاز به استراحت دارن نه یه پناهگاه که مردم هروقت دلشون خواست بیان برای بازدید.ما فقط گاهی بازدید عمومی داریم که تاریخش در فضاهای مجازیمون اعلام میشه. اعضای تیم هم با وجود تعداد بیشتر از 200 حیوان خیلی درگیرتر از اونی هستن که بتونن با مراجعینی بعضا بی ملاحظه سروکله بزنن.[/FONT]
    [FONT="]ما در صفحات مجازی و وبسایتمون شماره تماس عمومی گذاشتیم ولی این اطلاعات قرار داده شده در این سایت کاملا شخصیه[/FONT]
    [FONT="]من لینک این پست رو براتون میذارم لطفا رسیدگی کنید و این پست رو پاک کنید.[/FONT][FONT="][/FONT]
    [FONT="] [/FONT]
    ممنون از توجهتون
    سلام . تاپیک رو نمیتونیم حذف کنیم اما هم عنوان و هم متنش اصلاح شد .

صفحه 50 از 51 نخستنخست ... 313233343536373839404142434445464748495051 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)