نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    گریه
    شماره عضویت
    28485

بچه گربه خیابانی سرمازده

با سلام بنده یک بچه گربه خیابانی سرمازده تو خونه همسایه بود پیدا کردم. مادرشون نیومده اصن نمیدونم چرا. خیلی حالش بده انقد که نمیتونه حرکت کنه و کلا بی حاله چشماشو تمییز کردم . ولی هی صدا میده انگار به سختی نفس میکشه. و خیلی سخت حرکت میکنه. بدنش خیلی یخه.پیچیدمش تو حوله و گذاشتمش کنار بخاری یکم گرمتره ولی پنجه هاش خیلی یخه .ولی اصن بلد نیس چیزی بخوره و هیچی هم نمیتونه بخوره اصن. نمیدونم باید چیکارش کنم. راهنمایی کنید لطفا.تو اصفهان جاییو میشناسید؟

حامی گربه ها
    مدیر کل انجمن حمایت از گربه های ایران
    www.kitten.ir

نوع حیوان خانگی
    khargoosh.gorbe.hamester.mina
    شماره عضویت
    9867
    سلام دوست عزیزم
    میتونید ای دی تلگرام یا شماره تلفن بذارید که باهاتون تماس بگیرن؟
    با حوله گرم بدنشو ماساژ بدین اگر کیسه اب گرم دارین کنارش بذارید تا بدنش گرم بشه
    بهش شیر و عسل گرم بدین با قطره چکون شیر بدون لاکتوز باشه خیلی بهتره...
    فردا هم میتونید براش شیرخشک مخصوص بچه گربه با شیشه شیر مخصوص بکیرید اگر خیلی کوچیکه که بتونه بخوره ...اگه زحمت بکشید عکسشم بذارید ممنون میشم
    حتما از حالش خبر بدین

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    22001
    لطفا شماره تماس بزارید و عکس گربه رو. ممکنه گمشده کسی باشه

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad70 نمایش پست ها
    با سلام بنده یک بچه گربه خیابانی سرمازده تو خونه همسایه بود پیدا کردم. مادرشون نیومده اصن نمیدونم چرا. خیلی حالش بده انقد که نمیتونه حرکت کنه و کلا بی حاله چشماشو تمییز کردم . ولی هی صدا میده انگار به سختی نفس میکشه. و خیلی سخت حرکت میکنه. بدنش خیلی یخه.پیچیدمش تو حوله و گذاشتمش کنار بخاری یکم گرمتره ولی پنجه هاش خیلی یخه .ولی اصن بلد نیس چیزی بخوره و هیچی هم نمیتونه بخوره اصن. نمیدونم باید چیکارش کنم. راهنمایی کنید لطفا.تو اصفهان جاییو میشناسید؟
    لطفا حتما ببریدش پیش دامپزشک . در صورتی که درمان مناسب بشه خیلی زود حالش خوب میشه . اگه سنش خیلی کمه شیشه شیر و شیر خشک مخصوص گربه از پت شاپ ها میتونید بخرید . طبق دستور اماده کنید و بهش بدین میتونید ماست پروبیوتیک کم چرب هم بهش بدین . اگه نخورد با شیری که خریدین قاطی کنید .
    بذارید داخل یه جعبه و یه کیشه آب گرم بذارید داخل جعبه . با یه حوله با ضخامت مناسب روی کیسه آب گرم رو کاملا بپوشونید . طوری که گرمای بیش از حد اذیتش نکنه و نسوزوندش. گربه رو بذارید روی حوله . این کار به گرم موندنش کمک میکنه .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)