نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: قناری

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    28207

قناری

سلام .من از کجا میتونم بفهمم که قناریهام جفت گیری کرده اند

تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط arman_ahm نمایش پست ها
    سلام .من از کجا میتونم بفهمم که قناریهام جفت گیری کرده اند
    سلام
    از علائم جفت خوردن قناری نر و ماده { دان دادن به یکدیگر و هنگام طلوع خورشید قناری نر هم زمان با آواز خواندن به سمت قناری ماده و به نوعی قناری ماده رو دنبال می کنه} و اگر این مورد رو دیدن بعد از 3 الی 4 روز حتما جا تخمی مناسب قناری ها رو داخل قفس قرار بدید.
    پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    27842
    سلام قناری من میخواد تخم بزاره ولی نمیتونه چیکار میتونم بکنم؟

طراحی سایت شهرک غرب طراحی سایت کریمخان طراحی سایت تجریش طراحی سایت هفت تیر طراحی سایت انقلاب طراحی سایت امیرآباد طراحی سایت بازار طراحی سایت بهار طراحی سایت نخجوان طراحی سایت قاسم طراحی سایت آموزشگاه طراحی سایت آژانس مسافرتی طراحی سایت صادقیه طراحی سایت دیباجی لوازم یدکی مگان طراحی لوگو نمونه کار طراحی سایت طراحی سایت کارخانه طراحی پورتال سازمانی طراحی سایت گردشگریمیزبانی وب هزینه طراحی سایت طراحی سایت خبری طراحی سایت زعفرانیه طراحی سایت قلهک طراحی سایت آموزشگاه رانندگیطراحی سایت محمودیه طراحی سایت دروس طراحی سایت ازگل طراحی سایت ولنجک سئو سایتطراحی سایت سعادت آباد طراحی سایت قیطریه بلیط هواپیما میزبانی وب طراحی سایت منیریه هاست ارزانطراحی سایت ایرانشهر طراحی سایت جمالزاده لوازم یدکی رنو طراحی سایت نماینده مجلس بازاریابی شبکه های اجتماعی میزبانی سایت طراحی سایت آژانس هواپیمایی طراحی سایت چیست طراحی سی دی مالتی مدیا طراحی سایت نیاوران طراحی سایت عباس آباد طراحی سایت آموزشگاه زبان طراحی سایت آجودانیه کارشناس تولید محتوا طراحی سایت لاله زار طراحی سایت کلینیک طراحی سایت پاسداران طراحی سایت شریعتی طراحی سایت نارمک طراحی سایت تهرانپارس لوازم یدکی ال90 طراحی سایت مدرسه سئوکار هاست لینوکس طراحی سایت هتل طراحی سایت الهیه ثبت دامنه طراحی سایت ارزان طراحی سایت بیمارستان طراحی سایت جردن طراحی سایت ونک قیمت دامنهطراحی سایت صنعتی طراحی سایت بهارستان طراحی سایت جمهوری طراحی سایت سهروردی طراحی سایت مطهری طراحی سایت لواسان طراحی سایت امانیه طراحی سایت پزشکی بازاریابی اینترنتی ثبت دامنه ارزان طراحی سایت میرداماد طراحی سایت اقدسیه طراحی سایت فرمانیه طراحی سایت رستوران طراحی سایت املاک طراحی سایت شرکتی تبلیغات گوگل طراحی سایت گیشا طراحی سایت دزاشیب طراحی سایت دانشگاه طراحی سایت سازمانی هاست تبلیغات اینترنتی طراحی سایت سئوی سایت طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت احتشامیه طراحی سایت آزادی

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    28901
    وستان خسته نباشید خیلی ممنون میشم جواب سوالمو بدید....ی جفت قناری دارم ک له ظاهر آمادن ماده رو بعد چندین روز کنار نر گذاشتم ک همو از قفس ببینن بعد متوجه شدم ماده تو قفس تخم کرده...درو باز کردم خودش رفت تو قفس نر ولی رفتار خوبی نداره مخصوصا ماده و نر فرار میکنه...ک جداشون کردم چی کار کنم چیشده اینجوری شده؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    سهره و دوتا قناری
    شماره عضویت
    29072
    قناریه من هرکاری میکنم رام نمیشه چیکار کنم😭😭

تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط HOMAN نمایش پست ها
    قناریه من هرکاری میکنم رام نمیشه چیکار کنم😭😭
    منظورتون از رام شدن چیه ؟
    اینکه از قفس بیرون بیارید و روی دستتون بخونه یا نه در داخل قفس با دیدن شما و افراد دیگر بی تابی نکنه ؟
    گزینه اول نیاز به وقت و تمرین با قناری هست و کمی این مشکل هستش ولی در مورد دوم قناری با گذشت زمان به محیط و افراد در محیط عادت خواهد کرد ولی باز بصورت 100 درصد رام نخواهد شد و نباید هم اینگونه باشه چون در آواز خواندن قناری تاثیر خواهد داشت و کمتر خواهد خواند
    پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)