نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: سرماخوردگی

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    28013

سرماخوردگی

سلام من از ۴تا بچه گربه خیابانی نگهداری میکنم یعنی از بدو تولد پیش من بودند ولی الان متوجه شدم که مریض شدند علائم مثل ترشحات زیاد چشمی و عطسه(البته کم)و ریزش اب دهان و بینی و دور دهان بعضی هاشون هم مثل تاول وجود داره لطفا کمکم کنید اگر میشه دارویی رو تجویز کنید تا براشون تهیه کنم من خیلی نگرانشون هستم ممنون میشم کمکم کنید

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    28669
    سلام داخل پارکینگ ما چندماهی هست که یه گربه پناه گرفته و ما براش غذا میزاریم.یه چند روزی بود که یه چشمش عفونت کرده بود.براش قطره سیپیلکس ریختیم و روی جگرمرغ شربت آمکسی سیسیلین میرزیمو میخوره.الان عفونت چشمش خوب شده ولی همچنان عطسه میکنه. چه دارویی میتونیم بهش بدیم که سرماخورگیش برطرف بشه؟؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    باید گربه بیچاره رو ببرید دامپزشک معاینش کنه و بر اساس وضعیتی که داره داروی منتاسب تجویز کنه. متاسفانه تو پارسی پت دیگه کسی نیست که بتونه کمک های پزشکی و دارویی برسونه بهتره در موارد اینچنینی به دکتر دامپزشک مراجعه کنید.

موفق باشید

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    28275
    سلام. تورو خدا زودتر راهنمایی کنید.
    یه بچه گربه خیابانی تو حیاط خانه بود، حدوداً 2ماهه.یکدفعه که هوا سرد شد، سرما خورده. الان آوردمش توی راه پله. براش یه بطری آب جوش گذاشتم که گرمش بشه، فقط اشتهاش کم شده و تحرک خیلی کمی داره. یه چشمش قی کمی آورده و از بینیش هم ترشحات مایل به زرد کمی داره. لطفاً راهنمایی کنید چکارکنم؟ چه داروهایی بهش بدم تا زودتر خوب بشه؟ واقعا نمیتونم هزینه درمانی بدم، حتی برای مراکز حمایتی.درضمن میتونم باسرنگ بهش دارو بدم، دستیه و کاملا آروم.تاول دهان هم نداره. اگه لطف کنید و سریع جواب بدید، بی نهایت سپاس گزارم.

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط majid137 نمایش پست ها
    سلام. تورو خدا زودتر راهنمایی کنید.
    یه بچه گربه خیابانی تو حیاط خانه بود، حدوداً 2ماهه.یکدفعه که هوا سرد شد، سرما خورده. الان آوردمش توی راه پله. براش یه بطری آب جوش گذاشتم که گرمش بشه، فقط اشتهاش کم شده و تحرک خیلی کمی داره. یه چشمش قی کمی آورده و از بینیش هم ترشحات مایل به زرد کمی داره. لطفاً راهنمایی کنید چکارکنم؟ چه داروهایی بهش بدم تا زودتر خوب بشه؟ واقعا نمیتونم هزینه درمانی بدم، حتی برای مراکز حمایتی.درضمن میتونم باسرنگ بهش دارو بدم، دستیه و کاملا آروم.تاول دهان هم نداره. اگه لطف کنید و سریع جواب بدید، بی نهایت سپاس گزارم.
    دوست عزیز لطفا ببریدش دکتر . واقعا اینجا نمیشه دارویی تجویز کرد. پزشک حتما باید ویزیتش کنه . دکتر با توجه به شدت بیماری براش با دوز مناسب دارو تجویز میکنه .
    من دو تا گربه پیدا کردم که به ظاهر مشکل یکسانی داشتن اما داروهای متفاوتی برای این دوتا تجویز شد .

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    29211
    سلام
    گربه من سرما خورده عظسه میکنه، ابریزش بینی و چشم داره خیلی بی حاله و اشتها نداره دیروز اصلا غذا نخورد امروز خداروشکر یکم غذا خورد نیازه به دامپزشک مراجعه کنم اخه از کلینیکی که براش غذا تهیه میکنم پرسیدم گفتن نه نیاز به معاینه نداره و با استراحت خوب میشه اما خیلی نگرانشم میشه لظفا راهنمایی بفرمایید

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    29218
    با سلام. شما باید این گربه ها را خدمت دامپزشک ببرید چراکه ممکن است مسئله جدی باشد و در صورتی که از این موضوع آگاهی نداشته باشید ممکن است خدای نکرده اتفاق بدی برای این گربه ها بیفتد.

تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    29171
    سلام دوستان عزیز برای درمان سرماخوردگی گربه اگر براتون ممکنه که حتما ببرید پیش دامپزشک اگر هم امکانشو ندارید از طریق شماره ای که میذارم با دکتر یوسفی مدیریت درمانگاه دامپزشکی پارس تماس بگیرید راهنماییتون کنن تا خدایی نکرده اتفاقی واسه این حیوونای زبون بسته نیفته 0937 228 8052
    مهیار طاهری.تکثیر کننده ماهی دیسکس
    تکثیر کننده نژاد روتوایلر
    مدیریت مجموعه آکوامارکت
    Mahyar Taheri
    0919-2143847

تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    29171
    سلام عزیز ، قی چشمرو میتونید با چای شستو شو بدید و با یه دستمال تمیز برش دارید ، چند روز مرتب انجام بدید
    مهیار طاهری.تکثیر کننده ماهی دیسکس
    تکثیر کننده نژاد روتوایلر
    مدیریت مجموعه آکوامارکت
    Mahyar Taheri
    0919-2143847

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)