نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: ملنگو وحشی

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    27944

ملنگو وحشی

سلام من یه ملنگو دارم ک حدودآ 6ماهشه.
    ملنگو من نوکش سیاهه فقط وسط نوکش قرمزه کناره های نوک سیاه،دلیلش چیه؟
    خواهش میکنم جوابمو بدین و کمکم کنید.الان 5روزه آوردمش خودنه از دومین روزی ک اوردمش خونه پر ریزیش شروع شد دلیل پر ریزی چیه؟؟؟
    بعد این ک وحشیه نزدیک قفسش ک میشم میلرزه یکم.همش پف میکنه.غذاشو میخورهمیوه تخم مرغ بلال آب پز دونه خوراکش خوبه بدک نیس.اما خیلی کم تحرکه .ینی بخاطره اینکه تازه اومده اینجا اینجوریه،
    گفتن هفته اول کاریش نداشته باشم تا ب محیط عادت کنه منم کاریش ندارم فقط غذاشو میذارم قفسو تمیز میکنم.لطفآ راهنماییم کنیییید

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط Elahehoseyni نمایش پست ها
    سلام من یه ملنگو دارم ک حدودآ 6ماهشه.
    ملنگو من نوکش سیاهه فقط وسط نوکش قرمزه کناره های نوک سیاه،دلیلش چیه؟
    خواهش میکنم جوابمو بدین و کمکم کنید.الان 5روزه آوردمش خودنه از دومین روزی ک اوردمش خونه پر ریزیش شروع شد دلیل پر ریزی چیه؟؟؟
    بعد این ک وحشیه نزدیک قفسش ک میشم میلرزه یکم.همش پف میکنه.غذاشو میخورهمیوه تخم مرغ بلال آب پز دونه خوراکش خوبه بدک نیس.اما خیلی کم تحرکه .ینی بخاطره اینکه تازه اومده اینجا اینجوریه،
    گفتن هفته اول کاریش نداشته باشم تا ب محیط عادت کنه منم کاریش ندارم فقط غذاشو میذارم قفسو تمیز میکنم.لطفآ راهنماییم کنیییید
    دو دسته کلی طوطی پاراکیت ringneck هست. اولیش که بسیار هم معروف تر هست Indian و ورژن بعدی African! نوع آفریقایی منقار تیره داره، و احتمالا در هند هم توسط انسان رها سازی شده ! از نظر ظاهری تقریبا دقیقا مثل هم هستند. فقط منقار نوع آفریقایی کمی تیره و کبوده.

ممکنه به دلیل دمای بالای محل نگهداریش رفته تو پر ریزی. ولی حتما زیر نظر بگیرید و مطمعن بشید که پر کنی نیست! گاهی ممکنه بعد از جابجایی طوطی ها به دلایل مختلف از جمله استرس پر کن بش! البته در ملنگو بعیده ولی مراقب باشید.

به مرور بهتون عادت میکنه، به زور بهش دست نزنید و هرگز نترسونیدش.

موفق باشید

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    27944
    نه پر کنی نیس مطمئنم جون موهای سرش هم ریخته الان تیغ تیغی شده داره در میاد .خدارو شکر الان خیلی کم تر شده.
    الان فقط واسه دستی شدنش راهنمایی میخوام

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)