نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کبوتر
    شماره عضویت
    27900

تریکوموناس در کبوتر

در طول 14 روز دوره درمان، از داروی مترونیدازول به میزان mg/kg 50 جهت درمان تریکومونیازیس و داروی مولتی­ویتامین به همراه الکترولیت در آّب آشامیدنی به عنوان درمان حمایتی استفاده شد. از داروی تتراسایکلین به­میزان mg/ml25 درآب آشامیدنی برای جلوگیری از عفونت‌های ثانویه استفاده گردید. واکسن کشته نیوکاسل نیز برای جلوگیری از ابتلا مجدد کبوترها توصیه شد.
    با سلام بهم گفتن برای درمان تریکوموناس در کبوتر اینها رو بهش بده. ولی دوزش رو نمیدونم و واقعن همین دارو رو باید داد.اگه هست منتی بزارید دوز دارو و چند ساعت به ساعت دادنش رو بهم بگید ممنون از وقت شما

تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط علی پرویزی نمایش پست ها
    در طول 14 روز دوره درمان، از داروی مترونیدازول به میزان mg/kg 50 جهت درمان تریکومونیازیس و داروی مولتی­ویتامین به همراه الکترولیت در آّب آشامیدنی به عنوان درمان حمایتی استفاده شد. از داروی تتراسایکلین به­میزان mg/ml25 درآب آشامیدنی برای جلوگیری از عفونت‌های ثانویه استفاده گردید. واکسن کشته نیوکاسل نیز برای جلوگیری از ابتلا مجدد کبوترها توصیه شد.
    با سلام بهم گفتن برای درمان تریکوموناس در کبوتر اینها رو بهش بده. ولی دوزش رو نمیدونم و واقعن همین دارو رو باید داد.اگه هست منتی بزارید دوز دارو و چند ساعت به ساعت دادنش رو بهم بگید ممنون از وقت شما
    سلام
    بهترین داروی درمان این نوع بیماری [مترانیدازول] هست
    روش و مقدار استفاده دارو ؛ 10 میکروگرم به ازای هر گرم وزن بدن پرنده به مدت 10 روز متوالی در آب آشامیدنی حل شود و به کبوتر داده شود
    در طول دوره درمان از آنتی بیوتیک ها که بهترین تتراسایکلین هست میتونید استفاده کنید یک روز در میان یک عدد قرص 100 مخصوص طیور داده شود .
    پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کبوتر
    شماره عضویت
    27900
    (بهترین داروی درمان این نوع بیماری [مترانیدازول] هست
    روش و مقدار استفاده دارو ؛ 10 میکروگرم به ازای هر گرم وزن بدن پرنده به مدت 10 روز متوالی در آب آشامیدنی حل شود و به کبوتر داده شود
    در طول دوره درمان از آنتی بیوتیک ها که بهترین تتراسایکلین هست میتونید استفاده کنید یک روز در میان یک عدد قرص 100 مخصوص طیور داده شود)
    سلام ممنون از جواب:
    2تا سوال
    اول.مثلا اگر کبوتر 500گرم وزنش باشه چقدر دارو باید تو آب بریزم؟
    برای هر کبوتر این مقدار مثلا 4تا دارم هر کدوم 500گرم چقدر بریزم تو آب خوری؟
    تتراسایکلین کپسول بزرگسالان میتونم استفاده کنم کپسول رو باز کنم تو آب حل کنم؟

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    (بهترین داروی درمان این نوع بیماری [مترانیدازول] هست
    در طول دوره درمان از آنتی بیوتیک ها که بهترین تتراسایکلین هست میتونید استفاده کنید یک روز در میان یک عدد قرص 100 مخصوص طیور داده شود)
    سلام ممنون از جواب:
    2تا سوال
    اول.مثلا اگر کبوتر 500گرم وزنش باشه چقدر دارو باید تو آب بریزم؟
    برای هر کبوتر این مقدار مثلا 4تا دارم هر کدوم 500گرم چقدر بریزم تو آب خوری؟
    تتراسایکلین کپسول بزرگسالان میتونم استفاده کنم کپسول رو باز کنم تو آب حل کنم؟
    سلام
    [10 میکرو گرم (microgram) معادل 0.01 میلی گرم (milligram)] این تبدیل علمی و دقیق میکروگرم به میلی گرم هستش ولی نیاز به این همه دقت نیست شما میتونید برای 4 کبوتر 10 میلی گرم مترانیدازول رو در آب حل کنید و در اختیار کبوترها بگذارید
    خیر از قرص مصرف انسانی تا جای امکان اصلا استفاده نکنید بخصوص تتراسایکلین بهتره از داروخانه دامپزشکی آنتی بیوتیک تهیه کنید .

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کبوتر
    شماره عضویت
    27900
    با عرض سلام خدمت شما. من چطوری میتونم زحمت بدم و عکس چنتا فضله کبوتر را به شما نشان بدم؟

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    با عرض سلام خدمت شما. من چطوری میتونم زحمت بدم و عکس چنتا فضله کبوتر را به شما نشان بدم؟
    سلام از بنده است
    میتونید همین جا آپلود کنید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)