نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    24927

جفت کردن قناری

با درود

دوستان یک قناری نر و ماده دارم که جفتشون خوب می خوندن و گذاشتمشون در یک قفس برای جفت گیری
    الان یک هفته هست.
    ماده و نر اصلا رو یک چوب نمی ایستند و وقتی مثلا ماده رو میفرستم رو چوب ی که نر هست، نر دهنش رو باز میکنه و ماده فرار میکنه.
    الان اینا اماده نیستن؟

تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط life24 نمایش پست ها
    با درود

دوستان یک قناری نر و ماده دارم که جفتشون خوب می خوندن و گذاشتمشون در یک قفس برای جفت گیری
    الان یک هفته هست.
    ماده و نر اصلا رو یک چوب نمی ایستند و وقتی مثلا ماده رو میفرستم رو چوب ی که نر هست، نر دهنش رو باز میکنه و ماده فرار میکنه.
    الان اینا اماده نیستن؟
    درود متقابل
    صد در صد آماده نیستند که این واکنش رو نسبت به هم نشان می دهند ، با این حال چند روز دیگه صبر کنید و اجازه بدید خودشون به یکدیگر و محیط عادت کنند و همچنین آماده تر تا جفت بخورند اگر دیدین که با درگیری باعث آسیب رسوندن ره هم شدند جداشون کنید .
    پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    خرگوش و مرغ عشق
    شماره عضویت
    24497
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanfalah نمایش پست ها
    درود متقابل
    صد در صد آماده نیستند که این واکنش رو نسبت به هم نشان می دهند ، با این حال چند روز دیگه صبر کنید و اجازه بدید خودشون به یکدیگر و محیط عادت کنند و همچنین آماده تر تا جفت بخورند اگر دیدین که با درگیری باعث آسیب رسوندن ره هم شدند جداشون کنید .
    سلام خسته نباشین یک جفت قناری دارم از پارسال که جفت شدن و تخم کردن .تابستون اونا ازاد بودن با بقیه پرنده هام تو حیاط خلوت الان دوباره کردمشون تو قفس .اول تو یه قفس کردم فرداش که بیدار شدم دیدم دعوای حسابی کردن و قناری ماده من دور نوکش خونیه.اینقد شدید که تا حالا پرهای دور نوکش در نیومده.دوباره جداشون کردم تو دو تا قفسن الان .وقتی قفساشون پیش همه نر نمیخونه در غیر اونصورت خیلیخوب میخونه.اوایلش ماده افسرده شده بود.اونو اوردم پیش خودم کم کم بهتر شد.امسال با این دعواشون میترسم جفت نشن باهم....چیکار کنم؟ جفت میخورن با هم مثل پارسال؟

تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط عشق حیوون نمایش پست ها
    سلام خسته نباشین یک جفت قناری دارم از پارسال که جفت شدن و تخم کردن .تابستون اونا ازاد بودن با بقیه پرنده هام تو حیاط خلوت الان دوباره کردمشون تو قفس .اول تو یه قفس کردم فرداش که بیدار شدم دیدم دعوای حسابی کردن و قناری ماده من دور نوکش خونیه.اینقد شدید که تا حالا پرهای دور نوکش در نیومده.دوباره جداشون کردم تو دو تا قفسن الان .وقتی قفساشون پیش همه نر نمیخونه در غیر اونصورت خیلیخوب میخونه.اوایلش ماده افسرده شده بود.اونو اوردم پیش خودم کم کم بهتر شد.امسال با این دعواشون میترسم جفت نشن باهم....چیکار کنم؟ جفت میخورن با هم مثل پارسال؟
    سلام ممنون
    چند دلیل اصلی جفت نخوردن قناری ها اول اینکه این فصل از سال تازه قناری ها از توی لک بیرون اومدند و هنوز مست نیستند و به هیچ وجه جفت خوردن قناری ها امکان پذیر نیست حتی اگر چند سال هم با یکدیگر جفت بوده باشند و اگر هم یک در صد جفت بخورند تخم ها بی نطفه و پوچ خواهد شد .
    نکته بعدی اینکه قناری ها مدتی بصورت آزاد و در محیطی خارج از قفس بودند و نباید به یکباره داخل یک قفس اونها رو جفت انداخت باید اجازه بدید پرنده ها به قفس دوباره عادت کنند و در فصل جفت گیری داخل یک قفس باشند .
    حتما دوباره جفت خواهند خورد نگران نباشید فقط و فقط اجازه بدید تا قناری ها مست و آماده جفت گیر شدند اقدام به جفت انداختن اونها بکنید .
    پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    28901
    وستان خسته نباشید خیلی ممنون میشم جواب سوالمو بدید....ی جفت قناری دارم ک له ظاهر آمادن ماده رو بعد چندین روز کنار نر گذاشتم ک همو از قفس ببینن بعد متوجه شدم ماده تو قفس تخم کرده...درو باز کردم خودش رفت تو قفس نر ولی رفتار خوبی نداره مخصوصا ماده و نر فرار میکنه...ک جداشون کردم چی کار کنم چیشده اینجوری شده؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)