نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: طوطی ملنگو

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی ملنگو
    شماره عضویت
    27544

طوطی ملنگو

ببخشید چگونه سلام را بگه براش ضبط کردم ولی جواب نداد

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی ام (توتو)
    شماره عضویت
    27426
    دوست عزیز کار 1 روز یا 2 روز نیست اول مطمعن بشین طوطی باشما رامه در اتاق خلوت وبی سر وصدا باشه کی میدونه شاید 1 ماهه شاید هم1 ساله ولی نا امید نشو .موفق باشی

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ملنگو
    شماره عضویت
    27804
    سلام
    من‌ی طوطی ملنگو خریدم غذا نمیخوره پرهاش کاملا صاف میوه میخوره ولی تخمه نمیخوره چی کار کنم تخمه بخوره؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی ملنگو و عروس هلندی
    شماره عضویت
    27780
    سلام
    الان اکثر کسایی که طوطی نگه میدارن دنبال این هستن که طوطی شون رو اصلاح غذایی کنن و تخمه بهش ندن بعد شما میگی چرا نمیخوره!!!!!
    دوست عزیز تا جایی که میتونی تخمه کمتر بده به طوطیت اگه دوسش داری واینکه طوطی ها به دانه های ریز علاقه ی بیشتری دارند .از مخلوط دانه های ریز استفاده کن و تنها دوبار درماه براش تخمه بزار اگرم نخورد کاریش نداشته باش.از دانه های ارزن و شاهدانه البته کم .کتان و کافشه میتونی استفاده کنی. منکه طوطی هام وقتی میوه میخورند بیشتر خوشحال میشم تا اینکه تخمه بخورن . در ضمن برای تامین پروتئین و مواد دیگه ی بدنش از ذرت ، مرغ آبپز شده البته بدون ادویه و هویج آبپز شده همینطور حبوبات آبپز شده استفاده کن مثل نخود و لوبیا. من گندم رو هم خیس میکنم و میزارم جوانه بزنه براشون میزارم خیلی خوب میخورن ومیشه گفت بیشتر از تخمه دوست دارن .

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی ملنگو
    شماره عضویت
    27898
    سلام. الان دوروزه که طوطی ملنگو نر را به خانه آوردم ولی همش سیب و تخمه میخوره و میخوابه. هیچ کار خاصی انجام نمیده حتی جیغ هم نمیزنه ممکنه مریض باشه؟ لطفا راهنماییم کنید . ممنون

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط Zarin نمایش پست ها
    سلام. الان دوروزه که طوطی ملنگو نر را به خانه آوردم ولی همش سیب و تخمه میخوره و میخوابه. هیچ کار خاصی انجام نمیده حتی جیغ هم نمیزنه ممکنه مریض باشه؟ لطفا راهنماییم کنید . ممنون

عکس و فیلم طوطی مذکور رو اینجا قرار بدید تا بهتر بشه کمکتون کرد! فضله هاش طبیعیه؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)