نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    لاکپشت گوش قرمز و باجریگار و ماهی و حلزون
    شماره عضویت
    27500

لاکپشت های گوش قرمز من

سلام دوستان ☺
    میخوام امروز لاکپشت های گوش قرمزم رو بهتون معرفی کنم .
    میخوام اول با لاکپشت گوش قرمز نرم سزار ( عکس آواتارم ) شروع کنم :
    سزار یک لاکپشت گوش قرمز نر ده سالست که چند سال پیش هم اینجا توسط دوستم ( صاحب قبلیش ) معرفی شده اما حدود هشت ماه هست که اومده با ما زندگی کنه .
    لینک معرفی قبلیش : http://www.parsipet.ir/showthread.php?t=32678
    سزار چندین سال پیش وقتی حدودا ده یازده سانت طول لاک داشت در یک پارک پیدا شد و از اون موقع دوستم ازش مراقبت کرد و با اینکه همه چی داشت و شرایط نگهداری عالی بود در طی این سالیان فقط سه چهار سانت رشد کرد و وقتی که اومد پیش ما لاکش چهارده سانت بود و الان هم همونقدره.
    سزار عاشق میوه و سبزیجات و استاد فرار از آکواریومه و دوست داره زیر لامپ و نور خورشید حمام آفتاب بگیره .
    چند تا عکس از سزار :

حالا نوبت لاکپشت گوش قرمز مادم ترتی :
    ترتی یک لاکپشت گوش قرمز ماده شش سالست که خودم از نوزادی بزرگش کردم .
    من مدت ها بود که لاکپشت میخواستم ولی هیچ جا پیدا نمیکردم تا اینکه یک روز از مدرسه اومدم خواهرم یه بچه لاکپشت سبز که دو نیم سانت بیشتر نبود آورد و من و سورپرایز کرد .
    من اسمشو گذاشتم ترتی ولی متاسفانه هیچی از نگهداری لاکپشت بلد نبودم و ترتی و تو تنگ ماهی نگه میداشتم و یجور غذا های ریز بدبو بهش میدادم با اینکه وضعیت نگهداری خوبی نداشتم ترتی تو ماه اول از دو و نیم سانت رسید به پنج سانت ولی متاسفانه به خاطر نگهداری بد من عفونت چشم گرفت و شش ماه غذا نخورد و خیلی ضعیف شده بود تا من شروع کردم تحقیق و شرایط نگهداریش و درست کردم و درمانش کردم و خداروشکر خوب شد و الان یک لاکپشت ماده نوزده بیست سانتی .
    ترتی عاشق ماهی و میوه هم دوست داره ولی از سبزیجات متنفر و عاشق این که زیر لامپ و همینطور زیر نور خورشید حمام آفتاب بگیره .
    چند تا عکس از ترتی :

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    سلام

تبریک میگم خیلی خیلی زیبا و سالم هستند و معلومه که با عشق و علاقه ازشون مراقبت میکنید. اگر میتونید از تراریوم یا آکواریومی که توش زندگی میکنند هم عکس بزارید.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    لاکپشت گوش قرمز و باجریگار و ماهی و حلزون
    شماره عضویت
    27500
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    سلام

تبریک میگم خیلی خیلی زیبا و سالم هستند و معلومه که با عشق و علاقه ازشون مراقبت میکنید. اگر میتونید از تراریوم یا آکواریومی که توش زندگی میکنند هم عکس بزارید.
    سلام . مرسی نظر لطفتون
    بله الان میفرستم
    عکس محل نگهداری ترتی :

عکس محل نگهداری سزار :

این آکواریوم های فعلیشونه . ان شالله به زودی میخوام براشون آکواریوم بزرگتر و بهتر سفارش بدم .
    بابت کیفیت بد عکس ها عذر میخوام

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)