صفحه 25 از 30 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252627282930 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 241 به 250 از 296

موضوع: فلاورهورن

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فقط یه دونه لاکپشت
    شماره عضویت
    3216
    سلام دوستان
    نمیدونم این بحث مربوط به به این تاپیک باشه یا نه ولی مطرح میکنم:X
    الان 6تا بچه فلاور حدودا3بندی توی مغازه هست که شک دارم کدو مشون رو بگیرم ولی متاستفانه عکسی نمیتونم بگیرم مشخصات ظاهریشون به شرح زیره:
    به طور کلی همشون پوزه دارن ولی نمیدونم هنور کوچولو هستن به این شکله هست یا نه
    و همشون به جای هد توپی شکل یه برامدگی کوچولو دارن چند تاشونم هستن که بدنشون مثل ببر رگ رگ شده ولی فکر کنم به خاطر استرسه
    2تا از اونا خال های به هم چسبیده ای دارن ولی به جای رنگ قرمز صورتی هستند
    ولی یکی از این 6تا تماما قرمز هست ولی برامدگی هد رو هم نداری یکی دیگه هم هست که از همه هدش بیشتره و نصف بدنش صورتی و نصف دیگه اش سفید هست
    اخه اینجا فلاور های وارداتی کم میارن و امکانات کمه مجبورم اینجوری خرید کنم :smile (187):
    حالا با این توضیحات کدوم رو انتخاب کنم و تا چه قدر فلاور 3بندی میرزه ؟
    و یا مشخصات یه فلاور نژاد دار توی این سن چیه؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    خروس لاری_قدیما فلاورهورن
    شماره عضویت
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط yazdan6 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    الان 6تا بچه فلاور حدودا3بندی توی مغازه هست که شک دارم کدو مشون رو بگیرم ولی متاستفانه عکسی نمیتونم بگیرم مشخصات ظاهریشون به شرح زیره:
    و همشون به جای هد توپی شکل یه برامدگی کوچولو دارن چند تاشونم هستن که بدنشون مثل ببر رگ رگ شده ولی فکر کنم به خاطر استرسه
    ولی یکی از این 6تا تماما قرمز هست ولی برامدگی هد رو هم نداری یکی دیگه هم هست که از همه هدش بیشتره و نصف بدنش صورتی و نصف دیگه اش سفید هست
    اخه اینجا فلاور های وارداتی کم میارن و امکانات کمه مجبورم اینجوری خرید کنم :smile (187):
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    رنگ صورتی فلاور هایی که گفتید رو با افزایش سایز پر رنگ میشه و قرمز میشه
    سعی کن فلاور رو انتخاب کنی که
    برامدگی روی سرش از بقیه بیشتر باشه
    بدنش نسبت به بقیه کوتاه تر باشه
    و اون رنگ صورتی یا قرمز رو داشته باشه
    خالهای به هم چسبیده معیار اخر هستش که اگر فلاوری تمام معیار های بالا رو داشت و خالهای به هم چسبیده داشته میگن بهتره که من با این نظر مخالفم
    ویرایش توسط shellman2008 : 7th March 2011 در ساعت 05:32 PM

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    4189

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    45
    دوست من هدفت از آپلود عکس آخه چی بوده.
    اگر منظورتون معرفی فلاورت هستش که جاش اینجا نیست.
    در قسمت آلبوم اعضاء آزادانه تر و راحت تر میتونید حرکت کنید و با اعضاء ارتباطتون رو برقرار کنید.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ايگوانا-مار-سگ-ديسكس
    شماره عضویت
    3196
    سلام.
    ینده با هورمون دادن به حیوانات مخالفم.
    سوالی دارم. آیا امکان این هست که فلاور بدون خوردن هورمون زیبا - هد کامل- و رنگ خوبی داشته باشه؟ مطمعنا اگر این امکان باشه نسبت به استفاده از هورمون ،نیاز به زمان و صبر بیشتری هست اما این بین سلامتی حیوان به مشکل بر نمیخوره.
    لطفا راهنمایی کنید بندرو.

کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    خروس لاری_قدیما فلاورهورن
    شماره عضویت
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط behrooz_naji نمایش پست ها
    سلام.
    ینده با هورمون دادن به حیوانات مخالفم.
    سوالی دارم. آیا امکان این هست که فلاور بدون خوردن هورمون زیبا - هد کامل- و رنگ خوبی داشته باشه؟ مطمعنا اگر این امکان باشه نسبت به استفاده از هورمون ،نیاز به زمان و صبر بیشتری هست اما این بین سلامتی حیوان به مشکل بر نمیخوره.
    لطفا راهنمایی کنید بندرو.
    در مورد هورمون بهروز جان باید عرض کنم خدمت شما که
    غذاهایی که برای رنگ ابی ،سبز و غذاهایی که به واکس فلاور (براق کننده ها ی رنگ) معروف هستند در ترکیب شون از هورمون ها و استروئید ها استفاده میشه
    من تاثیر متیل تستستورون و اکسی متولون به با چشم خودم دید ودیدم که این داور روی رنگ بیداد می کنه
    ولی برای رنگ قرمز که فلاور باز های ایرانی خیلی زیاد روی این رنگ تاکید دارند تا جایی که من تحقیق کردم پودر های که در بازار با اسم هورمون فروخته میشه بیشترشون منشا گیاهی دارند
    گیاهانی مثل انواع جلبکهای دریایی و زعفران پودرهایی مثل بوستر، کروسین ، استاگرانتین که این 3 پودر بیتشر مورد استفاده قرار می گیره

در مورد مصرف هورمونها و استروئیدها باید بگم که هورمون ها بیشتر روی سیستم تولید مثل تاثیر داره و باعث عقیم شدن میشه و استروئید ها عوارض جبران ناپذیر روی بافت کبد دارند

ارادتمند
    ویرایش توسط shellman2008 : 6th July 2011 در ساعت 09:46 AM

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    4714
    نقل قول نوشته اصلی توسط yazdan6 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    با سلام
    با عرض پوزش از آقا شلمان
    به نظرم یکی از مغیارای مهم تو فلاور داشتن پوزه کوتاه هست که زیبایی فلاور رو چند برابر میکنه و هد ماهیو بیشتر نشون میده فلاورهای اولیه پوزه بلندی داشتند که از زیبایی اونا میکاهید اون پوزه کوتاهارو انتخاب کن :91:

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    مینا .فنچ.ماهی..کفتر..گربه
    شماره عضویت
    4748
    سلام ...:smile (74):
    دوستان شما برای شیشه تانک فلاورتون که خزه نبندهو کثیف نشه چیکار میکنید ؟ جدی کلافه میشه آدم همش دستم تو تانکه...:smile (244): این فلارمم که لجنخوار قورت میده:smile (82):... اگه میشه هرکی راه کار خودشو بگه ....:smile (19):

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    Gold Fish
    شماره عضویت
    3625
    باسلام.
    در رابطه با نژاد گلدن اگه اشتباه نکنم سئوالی دارم:
    ایا امکان داره که 3 یا 4 تا خال در سایز زیر 12 داشته باشه و با رشد کردنش پاک بشن و یا اینکه وجود خال در این نژاد از مرغوبیتش کم میکنه؟
    دوم اینکه این نژاد از کوچکی رنگ طلایی داره یا با رشد کردن کم کم رنگش برمیگرده؟
    ممنون

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    مینا .فنچ.ماهی..کفتر..گربه
    شماره عضویت
    4748
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ashkan Taghavi نمایش پست ها
    باسلام.
    در رابطه با نژاد گلدن اگه اشتباه نکنم سئوالی دارم:
    ایا امکان داره که 3 یا 4 تا خال در سایز زیر 12 داشته باشه و با رشد کردنش پاک بشن و یا اینکه وجود خال در این نژاد از مرغوبیتش کم میکنه؟
    دوم اینکه این نژاد از کوچکی رنگ طلایی داره یا با رشد کردن کم کم رنگش برمیگرده؟
    ممنون
    سلام عزیز.. تجربه خودم اینو میگه که بستگی به نژاد گلدش داره که چه جوری از آب در بیاد.... و کلا به این مدل ریشه نژاد ماهی ,خارجیا میگن goldenbase ..من خودم هم گلدی دیدم که از بچگی رنگ زرد داشته .. و هم مدلی دیدم که نصف بدنش سیاه شده بود بعد یه مدت که بزرگ شده بعد طلاییی شده بود..و .... و هم ماهی خودم که اوایل فکر میکرم کامفا بوده :smile (73):... اما بعد یک سال و نیم بعد دیدم این ماهی ..:smile (100):کاملا رنگ هاش داره میره و داره طلایی میشه اونم تو سایز 19 سانتی !!! و نشون میده یکی از رگه هاش حتما ب گلدن بیس بر میگرده ... ,و کاملا دره ب رنگ طلایی در میاد

صفحه 25 از 30 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252627282930 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)