صفحه 2 از 30 نخستنخست 123456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 296

موضوع: فلاورهورن

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم آب شیرین )

نوع حیوان خانگی
    انواع آبزیان
    شماره عضویت
    44
    نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza نمایش پست ها
    ممنون از آقا رضای عزیز
    دوستان همونطوریکه گفتم فلاور کوچیکی دارم و تقریبا میشه گفت که آثاری از هد را ندارد.......من وقتی این فلاور را انتخاب کردم فلاورهای دیگر تقریبا یه برآمدگی بر روی سرشون داشتن اما این فلاور رو به خاطر رنگها و خالهای بسیار زیبایش انتخاب کردم .......
    با وجود این تفاسیر آیا میشه در آینده به هد زدنش امیدوار بود
    (راستی دکمه سپاس برایم فعال نیست!!!!!!!!!!!)
    سلام مجدد
    بستگی به نژادش داره اگر عکس میزاشتین بهتر میشد کمک کرد،احتماله هد زدن وجود داره اما وقتی در این سایز هیچ اثری از هد حتی یک برآمدگی هم روی سرش نیست نباید انتظار یک هد بزرگ ازش داشته باشین،اگر هم هد بزنه یه هده معمولی خواهد زد،برای راهنمایی بیشتر نظر شمارو به عکسهای زیر جلب میکنم، این دو عکس مربوط به دو تا از فلاورهایی میشه که داشتم و هد قابل قبولی هم زدن و این عکس ها مربوط به زمانی است که دوبندی یعنی همسایز ماهی فعلی شما بودن،به قوس ایجاد شده روی سرشون توجه کنید.

امیدوارم تونسته باشم کمکتون کنم،موفق باشین.

کاربر ساده

شماره عضویت
    82
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza_hetete نمایش پست ها
    سلام مجدد
    بستگی به نژادش داره اگر عکس میزاشتین بهتر میشد کمک کرد،احتماله هد زدن وجود داره اما وقتی در این سایز هیچ اثری از هد حتی یک برآمدگی هم روی سرش نیست نباید انتظار یک هد بزرگ ازش داشته باشین،اگر هم هد بزنه یه هده معمولی خواهد زد،برای راهنمایی بیشتر نظر شمارو به عکسهای زیر جلب میکنم، این دو عکس مربوط به دو تا از فلاورهایی میشه که داشتم و هد قابل قبولی هم زدن و این عکس ها مربوط به زمانی است که دوبندی یعنی همسایز ماهی فعلی شما بودن،به قوس ایجاد شده روی سرشون توجه کنید.
    امیدوارم تونسته باشم کمکتون کنم،موفق باشین.
    سلام
    اگر تو سایز 2 بند انگشتی یک برامدگی کوچیک وجود داشته باشه میشه گفت که اون فلاور هد بزرگی میزنه؟؟
    این فکر کاملا اشتباهه و عکسی که شما گذاشتی از نظر من اصلا هد خوبی نزده و نخواهد زد
    وقتی فلاور کوچیکه بیشتر روی استیل بدنش تمرکز کنید تا هد ، اگر یک فلاور کوچیک پوزه کوتاه و بدنی خوش استیل داشته باشه میشه در اینده ازش فلاور خوبی ساخت
    مثلا به عکس زیر توجه کنید این فلاور دقیقا 2 بند انگشت من بود و ماهی خیلی زیبایی شد
    هم پوزه کوتاهی داره و هم استیل بدنش خوبه و در اون سایز وقتی از بالای سرش بهش نگاه میکردم هدش گرد بود و از بدنش پهن تر بود{که خیلی مهمه } که نشون دهنده اینه که در اینده هد خوبی میزنه
    ویرایش توسط reza_hetete : 10th June 2010 در ساعت 10:57 AM دلیل: پاک کردن عکس های نقل قول

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم آب شیرین )

نوع حیوان خانگی
    انواع آبزیان
    شماره عضویت
    44
    [QUOTE=پدرام.ا;2043]سلام
    اگر تو سایز 2 بند انگشتی یک برامدگی کوچیک وجود داشته باشه میشه گفت که اون فلاور هد بزرگی میزنه؟؟
    این فکر کاملا اشتباهه و عکسی که شما گذاشتی از نظر من اصلا هد خوبی نزده و نخواهد زد
    وقتی فلاور کوچیکه بیشتر روی استیل بدنش تمرکز کنید تا هد ، اگر یک فلاور کوچیک پوزه کوتاه و بدنی خوش استیل داشته باشه میشه در اینده ازش فلاور خوبی ساخت
    مثلا به عکس زیر توجه کنید این فلاور دقیقا 2 بند انگشت من بود و ماهی خیلی زیبایی شد
    هم پوزه کوتاهی داره و هم استیل بدنش خوبه و در اون سایز وقتی از بالای سرش بهش نگاه میکردم هدش گرد بود و از بدنش پهن تر بود{که خیلی مهمه } که نشون دهنده اینه که در اینده هد خوبی میزنه

سلام پدرام جان
    بنده کاملا با نظر شما موافقم اما دوست خوبمون علیرضا سوالشون در خصوص هد زدن یا نزدن ماهیشون بود و نگران این بودن که ماهیشون هد نزنه و بنده با این دیدگاه جواب سوالشون رو دادم و عرض کردم اگر تو اون سایز"(4 سانتی) که فکر میکنم سو تفاهم ایجاد شده به دلیل تفاوت سایز بند انگشتهای بنده با شما باشه" برآمدگی روی سرشون باشه و تغذیه صحیح هم داشته باشند هد قابل قبولی خواهند زد"منظور از قابل قبول،نرماله" و عرض نکردم هد بزرگی خواهند زد و اون ماهی هایی که من عکسشونو گذاشتم سایزشون از ماهی شما کوچکترند،عکس های روند رشدشون در آلبومم هست میتونین مراجعه کنین وهدی که در سایزهای بالاتر زدن مشاهده کنین،مثلا این عکس مربوط به زمانی میشه که 6 سانتی شد و فکر میکنم در این عکس همسایز ماهی شما باشد،امیدوارم تونسته باشم منظورمو تفهیم کنم و با تشکر از توضیحات تکمیلیتون.

موفق و پیروز باشین.
    ویرایش توسط reza_hetete : 10th June 2010 در ساعت 11:54 AM

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    155
    ممنون از تمامی دوستانی که به سئوالاتم جواب دادند (همچنان دکمه سپاس برایم فعال نیست!!!!)
    دوستان این فلاور کوچولوی ما بسیار پر اشتها است غذاهایی رو هم که آقا رضا گفته بودند رو نتونستم پیدا کنم و فعلا بهش میگوی خشک می دم......خواستم ببینم این پر اشتهایی طبیعیه ؟؟؟!!!! یعنی هر بار تو طول روز بهش غذا بدم با آغوش باز قبول میکنه....آیا همین روند رو ادامه بدم یا اینکه کمش کنم

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    316
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza نمایش پست ها
    ممنون از تمامی دوستانی که به سئوالاتم جواب دادند (همچنان دکمه سپاس برایم فعال نیست!!!!)
    دوستان این فلاور کوچولوی ما بسیار پر اشتها است غذاهایی رو هم که آقا رضا گفته بودند رو نتونستم پیدا کنم و فعلا بهش میگوی خشک می دم......خواستم ببینم این پر اشتهایی طبیعیه ؟؟؟!!!! یعنی هر بار تو طول روز بهش غذا بدم با آغوش باز قبول میکنه....آیا همین روند رو ادامه بدم یا اینکه کمش کنم
    دوست عزیز اگه فرصت دارین در روز 4 تا 6 بار بهش غذا بدین اما کم مخصوصا وقتی غذاها را تهیه کردین در هر نوبت از یک نوع معمولا صبحها با غذای رنگ شروع کنید کم دادن غذا باعث اثر بخشی بهتر غذا هست به عنوان مثال هر دفعه بین 5 تا 10 تا گرانول البته بستگی به سایز ماهی شما هم داره در ضمن از دادن کرم خونی و مخلوط دل هم خودداری کنید چون فلاور به انگل روده حساس هست.

کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    خروس لاری_قدیما فلاورهورن
    شماره عضویت
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza نمایش پست ها
    با سلام
    تنها ماهی که من دیدم که وقتی سیر میشه لب به غذا نمیزنه اروانا هست
    برای فلاور سعی کنید تعداد 3 یا 4 وعده غذایی بصورت منظنم داشته باشید
    این ماهی وقتی به شرایط میحط و تانک عادت می کنه اشتهای سیر ناپذیری داره . این شمایید که باید یک برنامه غذایی مناسب برای فلاورتون تهیه کنید
    ارادتمند

کاربر ساده

شماره عضویت
    16
    سلام به تمامی دوستان و اساتید
    من یک روز است که یک فلاور تقریبا اندازه دو بند انگشت خریدم............
    بهترین غذایی را که براش پیشنهاد می کنید چیه؟؟؟
    سلام دوست عزیز
    فعلا بهترین غذای ممکن تو بازار برای این سایز فلاور jbl کوچیک بود که الان فکر نکنم دیگه تو بازار کم یاب باشه
    بله طبیعیه.ولی میگو خشک دادنش تو این سایز به فلاور رو من توصیه نمیکنم.بهتره همراه با غذاهای اصلی از این غذا به عنوان مکمل استفاده بشه.این همه غذای خوب شرکتی تو بازار موجوده حالا چرا میگوی خشک؟؟؟

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    155
    نقل قول نوشته اصلی توسط enzo نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    فعلا بهترین غذای ممکن تو بازار برای این سایز فلاور jbl کوچیک بود که الان فکر نکنم دیگه تو بازار کم یاب باشه
    بله طبیعیه.ولی میگو خشک دادنش تو این سایز به فلاور رو من توصیه نمیکنم.بهتره همراه با غذاهای اصلی از این غذا به عنوان مکمل استفاده بشه.این همه غذای خوب شرکتی تو بازار موجوده حالا چرا میگوی خشک؟؟؟
    ممنون.......من الان پنج روز است که jbl flower ميدم که واقعا غذای عالیه است و تاثیرش رو ماهی در عرض این چند روز کاملا قابل احساس است....
    همراه با اين غذا premium humpy head هم خریدم که بالاش نوشته classica که قوطی بنفش رنگ داره.......
    حالا این غذا ها رو چه جوری بدم؟؟؟؟ یک روز یه عذا بدم روز بعد یه غذای دیگه یا اینکه هر دوش رو تو طول روز بدم.....؟؟؟

کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    خروس لاری_قدیما فلاورهورن
    شماره عضویت
    12
    ممنون.......من الان پنج روز است که jbl flower ميدم که واقعا غذای عالیه است و تاثیرش رو ماهی در عرض این چند روز کاملا قابل احساس است....
    همراه با اين غذا premium humpy head هم خریدم که بالاش نوشته classica که قوطی بنفش رنگ داره.......
    حالا این غذا ها رو چه جوری بدم؟؟؟؟ یک روز یه عذا بدم روز بعد یه غذای دیگه یا اینکه هر دوش رو تو طول روز بدم.....؟؟؟
    با سلام
    من اگر جای شما بود روزی دو عده jbl و یک وعده (که ترجیحا اخرین وعده یعنی شب)premium humpy head به فلاورم می دم کاری که الان خودم دارم انجام میدم
    jbl غذای فوق العاده و کاملیه
    میشه یک عکس از این غذای premium humpy head بذارید
    ارادتمند

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    155
    اینم عکس........
    البته humpy head که قبلا دیده بودم سبز رنگ بود!!!!!!!!!! روش نوشته علاوه بر تاثیر بر روی سایز و شکل هد شامل ویتامین و مواد معدنی نیز است و غذایی کامل برای سلامت ماهی.....
    من در یکی از فروم های خارجی نیز عضو هستم اونجا هم پرسیدم که غذای مناسب برای فلاور چیه که اکثرا Hikari Bio-Gold را معرفی كردند

صفحه 2 از 30 نخستنخست 123456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)