نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: طوطی ملنگو

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی ملنگو
    شماره عضویت
    27205

طوطی ملنگو

سلام من ۴ روز هست طوطی ملنگو خریدم رام و دستی یک ساله هستش روی دست میاد از دست غذا میگیره ولی به شدت گاز میگیره بعضی مواقع هم جیغ میکشه با اینکه خیلی گاز میگیره من باز دستمو نگه میدارم ولی دیگه دستم خیلی بد زخم شده ۲ روز اول بهتر بود ولی از روز سوم شروع کرد بد گاز گرفتن گاهی میره کنج قفسش ولی مداوم در قفس باز هستش و میاد بیرون روی قفسش منم اگه بیاد روی دستم بوسش میکنم نوازشش میکنم در روز هم باهاش حرف میزنم شب ها هم روشو با یه پارچه سفید میکشم میبرمش اتاق تاریک و بهش شب بخیر میگم غذاشم تخمه سیب انجیر بادوم و...میدم ولی چرا گاز میگیره چیکار کنم ناراحت میشم بعضی مواقع می‌ره کنج قفس یا جیغ میزنه یا گاز میگیره دیگه از دستم هیچی نمونده کمکم کنید لطفاً خیلی ممنونم

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی ام (توتو)
    شماره عضویت
    27426
    شما باید یک بار دیگر دستی اش کنید اما قبلش 1 یا 2 خیلی بهش توجه نکنید تا کم کم
    به محیط جدید عادت کنه. این عادی است ک گاز بگیرد چون طوطی شمارا نمی‌شناسد وفکر می کند میخواهید ب ان آسیب برسانید. موفق باشید

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    27781
    با سلام من نه سال هست ک یک طوطی ماده یک ساله خریدم اول ها وحشی بود ولی کم کم رام شد و واقعا رابطه خوبی باهاش داشتیم.یک سال و خورده ای پیش ک تقریبا هشت سالش شده بود بطور ناگهانی تخم گذاشت و ما هم رفتیم براش یک نر خریدیم
    طوطی نر با اینکه یک ساله داریمش هنوز رام نشده و البته بیشتر به خاطر اینه ک دیگه فقط با جفتش توی قفس اند‌...از وقتی برای طوطی مون نر خریدیم دیگه باهامون مثل سابق نیست جدا از اون دیگه تخم نکرد ولی توی قفسشون کوزه گذاشتیم و همش دوتایی توی کوزه ان و فقط برای آب و غذا میان بیرون دلیل چیه؟چرا با اینکه همش تو کوزه ان تخم نمیکنن؟؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)